Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
Από το μπαλέτο της Julia.  Η Αλεξάνδρα είναι μια κοντή μελαχρινή με βυζάρες και τατου.  Η άλλη η Αλβανη είναι κι αυτή μελαχρινή με τουπέ όμως. Αλλά εγώ έχω πάθει την πλάκα μου με Τζούλια, με Ούρσουλα που την έχει μόνιμα μαζί και με Νίνα ένα ξανθό άλογο  :erection:

Και μια andy που εξαφανίστηκε ήταν καλό κομματι
 

thjohnol

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!! Είμαι για διακοπές Αθήνα όλη την εβδομάδα και ψάχνω φάση με Tranny ή Cross. Έχω παίξει φάση με κάνα από Tinder αλλά συνήθως δεν κτλγει καπου η φαση. Υπαρχει μερος προς εξερεύνηση... Αν και δεν εχω ξαναδοκιμασει θα το ήθελα πολύ γιατί συνήθως είναι μες την καυλα αυτά τα κοριτσια... Είμαι και fan των οργίων όποτε όσο πιο πολύ τόσο καλύτερο... Οποία cross ενδιαφέρεται να στείλει ή να αφησει σχολιο να επικοινωνισουμε...
 

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Μια συμβουλή από έναν παλιότερο που ασκεί το άθλημα για πάνω από 25 χρόνια. Θα έχετε πολλές στιγμές έντονης ηδονής με γυναίκες. Θα έχετε στιγμές ίσως ακόμη πιο έντονης ηδονής με γυναίκες με strapon. Όμως οι στιγμές που θα έχετε με τραβεστί τόσο ενεργητικά όσο και παθητικά είναι αναντικατάστατες. Το τραβεστί, σε "γαμάει" κυρίως στο μυαλό και μετά στο σώμα. Αυτό το συναίσθημα είναι κορυφαίο. Από την στιγμή που πήρατε την απόφαση να πάτε με τραβεστί μην μπαίνετε σε καλούπια. Αφήστε την κάβλα να σας οδηγήσει.  Οι καλύτερες φάσεις μου ήταν όταν ανεβαίναμε τις σκάλες του ξενοδοχείου και μετά με γαμούσε και στο καπάκι την γαμούσα εγώ. Όταν με έχυνε στο πρόσωπο και της έχυνα στον πούτσο της. Μην βάζετε όρια!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Μια συμβουλή από έναν παλιότερο που ασκεί το άθλημα για πάνω από 25 χρόνια. Θα έχετε πολλές στιγμές έντονης ηδονής με γυναίκες. Θα έχετε στιγμές ίσως ακόμη πιο έντονης ηδονής με γυναίκες με strapon. Όμως οι στιγμές που θα έχετε με τραβεστί τόσο ενεργητικά όσο και παθητικά είναι αναντικατάστατες. Το τραβεστί, σε "γαμάει" κυρίως στο μυαλό και μετά στο σώμα. Αυτό το συναίσθημα είναι κορυφαίο. Από την στιγμή που πήρατε την απόφαση να πάτε με τραβεστί μην μπαίνετε σε καλούπια. Αφήστε την κάβλα να σας οδηγήσει.  Οι καλύτερες φάσεις μου ήταν όταν ανεβαίναμε τις σκάλες του ξενοδοχείου και μετά με γαμούσε και στο καπάκι την γαμούσα εγώ. Όταν με έχυνε στο πρόσωπο και της έχυνα στον πούτσο της. Μην βάζετε όρια!!!
Κρατάω τα κομμάτια αυτά μια και τα γούστα στον καθένα διαφέρουν αλλά σαν οδηγία  :hi: :

Α. " από έναν παλιότερο που ασκεί το άθλημα για πάνω από 25 χρόνια..........."

Β. " Από την στιγμή που πήρατε την απόφαση να πάτε με............... "

 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.264
Πόντοι
3.886
Ποια προτείνεται που να είναι επι το πλείστον μόνο ενεργητική...
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
116
Like
135
Πόντοι
1
Sorry που γραφω εδω, αλλα τι παίχτηκε ουτε ειδοποιησεις εχω, ουτε τα λινκ που ειχα δουλεύουν της πιπιτσας
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456

Γεια σας συναγωνιστές τραβελοκυνηγοί

Έχει να μας πει κάποιος μια κριτική για αυτό εδώ το πλάσμα;
αυτες ειναι οι πραγματικες της φωτογραφιες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: parr

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom