Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
γνωρίζουμε για εδώ αλάνια;αξίζει παθητική;
καλή είναι.. και ενεργητική.. όχο τόσο όμορφη όμως όπως στις φωτογραφίες..
 

The Somberlain

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα παιχτουρια του φορουμ.

Λοιπον, επειδη ζουσα για χρονια στο εξωτερικο, και επειδη η καλυτερη σεξουαλικη μου εμπειρια ηταν με τρανς κοπελα, λεω να επισκεφθω την Αλεξανδρα μιας και γυρισα στα πατρεια εδαφη φορεβα 


1) Εχει κανεις εμπειριες μαζι της ?
2) Ξενοδοχειο παει γιατι βαριεμαι να κατεβαινω κεντρο ?
3) Εχει στηση ? γιατι ψηνω να της κανω ενα καλο πιπετο.

Ντανκε

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
πουλαω ενα κωματι μου στο διαλο αυριο τ πρωι ενα κωματι που μ χει ταξηδεψει στις βολτες μου κ  στην πορια μου στη νυχτα κ στη μερα καλο ταξιδια βατραχακι μου
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
605
Πόντοι
311
πουλαω ενα κωματι μου στο διαλο αυριο τ πρωι ενα κωματι που μ χει ταξηδεψει στις βολτες μου κ  στην πορια μου στη νυχτα κ στη μερα καλο ταξιδια βατραχακι μου
παντρευεσαι ρε αρχοντα; !!!
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Καλησπερα παιχτουρια του φορουμ.

Λοιπον, επειδη ζουσα για χρονια στο εξωτερικο, και επειδη η καλυτερη σεξουαλικη μου εμπειρια ηταν με τρανς κοπελα, λεω να επισκεφθω την Αλεξανδρα μιας και γυρισα στα πατρεια εδαφη φορεβα 


1) Εχει κανεις εμπειριες μαζι της ?
2) Ξενοδοχειο παει γιατι βαριεμαι να κατεβαινω κεντρο ?
3) Εχει στηση ? γιατι ψηνω να της κανω ενα καλο πιπετο.

Ντανκε

Κάποιος είχε γράψει αρνητικά σχόλια για αυτή... δε θυμάμαι ποιός αλλά θυμάμαι ότι είναι παίκτης σοβαρός εδώ μέσα κ δεν πήγα να δοκιμάσω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
παντρευεσαι ρε αρχοντα; !!!
χωριζω μουτρο απο τποο μεγαλη καψουρα τ ζωης μου
Κάποιος είχε γράψει αρνητικά σχόλια για αυτή... δε θυμάμαι ποιός αλλά θυμάμαι ότι είναι παίκτης σοβαρός εδώ μέσα κ δεν πήγα να δοκιμάσω
ειχα αναφερθει κ γω στη δευτερη συναντιση οτι δεν εγυνε πραγματικοτητα ..προσφατα τ πηρα κ τηλ και τ 50 γυναν 80....τις αναφερα οτυ την πρωτη φωρα μ ειχε πει 50 και αρχισε τ παπατζες οτι 50 χρεωνει τ μισαωρο ......παλη καλα που υπαρχουν και τ ρδελα 20 ευρο γαμας και εισαι αρχοντας .....εχω ενα στανταρακι εδω και πολυ καιρο γυρο στα 45κ λευκοσαρκο που οποτε παω σχεδων καθε βδομαδα δεν μ χαλαει κανενα χατηρι μισαωρο κ αυτη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
2
Like
5.413
Πόντοι
1.056

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
10
Like
2.656
Πόντοι
746
Καλημέρα στους συναγωνιστές εξ Αθηνών,

έχεις μήπως εμπειρία κάποιος για τον ενεργητικό ρόλο των παρακάτω κοριτσιών γιατί επισκέφθηκαν την φτωχομάνα Θεσσαλονίκης μας



Για τη πρώτη προσωπικά δεν ξέρω, αλλά διάβαζα πολλά αρνητικά, και Φένια είναι αστέρι, πολύ καλή.
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
469
Like
274
Πόντοι
21
Πρωτη εμπειρια με κοριτσι τρανς πριν μια βδομαδα με την ελευθερια liberty ts εμπειρια πρωτογνορη αλλα σε μεγαλο βαθμο οφειλετε στην ελευθερια τα λογια πολυ φτωχα να περιγραψω συμπεριφορα της κοπελας αψογη φωτο απολυτα ειλικρινης με αυτες που εχει στο σαιτ ρια συντομα θα σε ξανατιμισο κοριτσαρα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
Πρωτη εμπειρια με κοριτσι τρανς πριν μια βδομαδα με την ελευθερια liberty ts εμπειρια πρωτογνορη αλλα σε μεγαλο βαθμο οφειλετε στην ελευθερια τα λογια πολυ φτωχα να περιγραψω συμπεριφορα της κοπελας αψογη φωτο απολυτα ειλικρινης με αυτες που εχει στο σαιτ ρια συντομα θα σε ξανατιμισο κοριτσαρα

Τάκη, να σε ρωτήσω κάτι. Πόσο ζητάει η Ρία;
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
270
Κριτικές
14
Like
533
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε όλου , αφού έφαγα κρυάδα με καμία  δεκαριά τηλεφωμα που πήρα μόλις γύρισα από ντορα , παιδιά η τυπισα είναι σκέτη Γκαυλα , απίστευτη όρεξη για σεξ και πολύ καλό σοσιαλ , κορμάρα δυο μέτρα με μια κολάρα όνειρο , μπράβο στην ντορα για την γκαυλα που βγάζει , θα γράψω κ κριτική ,
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλου , αφού έφαγα κρυάδα με καμία  δεκαριά τηλεφωμα που πήρα μόλις γύρισα από ντορα , παιδιά η τυπισα είναι σκέτη Γκαυλα , απίστευτη όρεξη για σεξ και πολύ καλό σοσιαλ , κορμάρα δυο μέτρα με μια κολάρα όνειρο , μπράβο στην ντορα για την γκαυλα που βγάζει , θα γράψω κ κριτική ,
σε γενηκες γραμμες γιατι δεν τ πες ολα η κοπελα ειναι επαγκελματιας κ πρωσφερει προγραμμα καλο χωρις μισαωρα κ μαλακιες που εχων γυνει της μοδας με απιστευτο χωρο και ντουζακι που σ επηβαλει να κανεις απο μονη  της ασχετα αν εισαι καθαρος ...οχι σαν κατ αλλες που πας και εχουν τ απετιση να σ ξεπεταξουν πριν καν χαλαρωσεις ..για μενα τ πραγματα
ειναι λιγο ποιο ξεκαθαρα γιατι ειμαι καθαρα ενεργητικος κ ισως τ βλεπω κ μ αλλο ματι .....παντος πρεπει καποιες να φτιαξουν τ παροχες τους αν θελουν να εχουν μελον ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom