Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Larson26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι μου ειμαι καινουργιος εδω και αρχικα ψαχνω να δω πως στελνω μηνηματα στα forum  :happy:λοιπον γουσταρω πολυ φαση με το τριτο φυλο και εχω εμπειριες θα ηθελα να ρωτησω αν εχει παει κανεις με την χαρα θελω τρανς ενεργιτικη περισσοτερο
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Δλδ απ ολες οσες ειδες στο σαιτ αυτη σου γυαλισε;
 
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες συμφωνω με ολους γιατι και εγω καινουριος ειμαι..μια απορια με βασανιζει μονινα, ειδικα με πουτανες και τρανς.. δεν υπαρχει πολυ μεγαλος κινδυνος για μεταδιδομενα νοσηματα??? το προφυλακτικο απαραιτητο παντοτε.. αλλα και παλι αμφιβολιες δεν εχετε? ή πως μπορεις να εισαι σιγουρος οτι το ατομο δεν νοσει ηδη απο κατι ασχετως με τις προφυλαξεις σου??
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20
Καλησπέρες! Ξέρουμε αν η Βανέσσα μιλφογκιλγφ βγαίνει ακόμη στην αρχή Συγγρού-ή μάλλον κοντά στο Φιξ αν θυμάμαι καλά?
 

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
77
Like
636
Πόντοι
80
ρε μαγκες συμφωνω με ολους γιατι και εγω καινουριος ειμαι..μια απορια με βασανιζει μονινα, ειδικα με πουτανες και τρανς.. δεν υπαρχει πολυ μεγαλος κινδυνος για μεταδιδομενα νοσηματα??? το προφυλακτικο απαραιτητο παντοτε.. αλλα και παλι αμφιβολιες δεν εχετε? ή πως μπορεις να εισαι σιγουρος οτι το ατομο δεν νοσει ηδη απο κατι ασχετως με τις προφυλαξεις σου??


Δεν απανταει κανεις και ανησυχω :O :O
 

ultramarine

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
31
Like
470
Πόντοι
291
Κυριοι, μια Arselyn (Latina) που κυκλοφορει στο Tinder με ωραιες φωτο και λεει οτι ειναι απο τον Αγιο Δομινικο την ξερετε - εχουμε καποια πληροφορια?
Ειναι μελαμψη, cross/traveli και ζηταει 50 ευρω.
Θα προσπαθησω ν ανεβασω φωτο
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1

Larson26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Sunsscreen αν εισαι ενεργητικος ειναι υπεροχη ! Αν εισαι παθητικος πανε αλλου
 

Delis6

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πολυ ωραιο μωρο οπβς στης φωτο κορμαρα ψωλαρα αλλα εδωσα 150 για μι ωρα και στο μισαωρο βαραγανε τα τηκεφωνα και μ λει συγγνωμη αλλα περιμενω και αλλο ραντεβου και τετοια και στο επι του θεματος δεν ελεγε και πολλα αν και ξανα λεω πολυ τουμπανο πολυ ωραια αλλα στην πραξη δεεεν
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6

CORINA_CROSS

Cross
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Like
181
Πόντοι
0
Γεια! Όποιος ενδιαφέρεται ας δει το προφίλ μου.. και τα λέμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom