Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
αυτή δεν ειναι η... Γαλλίδα; :P :cheesy:

έχουμε γεμίσει ......... <<γαλλίδες>>  φίλε ! Αυτή είναι άλλη περίπτωση κι έχει άλλο κινητό (αυτή για την οποία προειδοποίησα τον Μπάμπη έχει κινητό που τελειώνει σε ......906).  Κάτι γίνεται πάντως και δεν έχω καταλάβει τι  !
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
j

Τελικα; εχουμε καμια ενημέρωση; στειλε μνμ αννθελεις

Φίλε την είχα δοκιμάσει πριν 15 μήνες και βάλε. Είναι μεν διεκπεραιωτική, έχει όμως κανονικό και σκληρό εργαλείο, μιλάει πρόστυχα όταν γαμεί (εμένα δεν μου αρέσει αυτό) αλλά γαμεί καλά: βρίσκει σωστή γωνία και χωρίς να σε ξεκωλιάζει, φτάνει προστάτη και χύνεις αβέρτα (αυτή όχι). Καθαρός χώ΄ρος στη Βικτώρια
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
παίδες μετά από 20 χρόνια αποφάσισα να ξαναπαω με τρανς, ξερετε τιποτα για την Ζιζέλ ή πιτσιρίκα ?   

πολύ όμορφη και πολύ θηλυκή. Σε θέμα συμμετοχής και χρονικής διάρκειας όχι η καλύτερη (για να το γράψω ευγενικά)
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Παιδιά γειά σας,

Ψαχνω τίποτα για την


... Υπάρχει κατι στο φόρουμ κ δεν το βρήκα; αν όχι ξέρει κανείς κάτι; εδω η σε pm...
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
ευχαριστω
καμια προταση μηπως εχεις?
πανέμορφη, ψιλομιλάει αγγλικά, απίθανο σωμα, εργαλείο τούμπανο, πολύ καλή στο ενεργητικό... 50 η μιση ωρα, 100 η ωρα
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
151
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
πανέμορφη, ψιλομιλάει αγγλικά, απίθανο σωμα, εργαλείο τούμπανο, πολύ καλή στο ενεργητικό... 50 η μιση ωρα, 100 η ωρα
Της έστειλα μήνυμα και μου είπε 150 την ώρα. Ακριβώς η απάντησή της ήταν "the one hour service would be 150". Μήπως παίρνει παζάρι το πράγμα. Χύνει και με πόσο? Για φώτισέ μας. Οι τιμές που έγραψες πάντως μου φαίνονται λίγο χαμηλές.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Της έστειλα μήνυμα και μου είπε 150 την ώρα. Ακριβώς η απάντησή της ήταν "the one hour service would be 150". Μήπως παίρνει παζάρι το πράγμα. Χύνει και με πόσο? Για φώτισέ μας. Οι τιμές που έγραψες πάντως μου φαίνονται λίγο χαμηλές.
καντης παζαρι, οταν της ειχα στειλει μνμ απο μονη της μου ειπε 50 και 100... προτεινε της 100, νομιζω θα δεχτει
τωρα για το χυσιμο σιγουρα θα ζητησει παραπανω
 

pinturicio13

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
46
Like
22
Πόντοι
0

pinturicio13

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
46
Like
22
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους.Νεα παρουσια ή δεν την εχω ξαναδει.Την πηρα τηλ,εχει χωρο στην δαφνη μου ειπε και απο οτι καταλβα δεν ειναι Ελληνιδα.Λεω να την επισκεφτω.Εμπειρια κα εις;
Τελείως νεος στο ''σπορ'' και σκεφτομαι για εδώ ξερει κανεις κατι , να μην παω στα τυφλα ?
Καπου γραφει ο Βατραχος πιο πισω αδερφε αν ψαξεις.Αν θυμαμαι καλα λεει οτι ειναι καλη για κρος,αφου δεν εχει στηθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom