Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
καλησπερα
Υπαρχει καμια καλη προταση για αποψε απο Συγγρου μερια ?
 

enaportokali

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0

Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι σχεδόν όπως στις φωτογραφίες...ξεχάστε το ενεργητικό...είναι καθαρά παθητική...για ενεργοπαθητικό ζητάει 80 και σου επσιτρέφει τα 10 αφού δεν λειτουργεί ενεργητικά...όποιος θέλει να δώσει 70 για παθητική μάλλον καλά θα περάσει.
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0

Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι σχεδόν όπως στις φωτογραφίες...ξεχάστε το ενεργητικό...είναι καθαρά παθητική...για ενεργοπαθητικό ζητάει 80 και σου επσιτρέφει τα 10 αφού δεν λειτουργεί ενεργητικά...όποιος θέλει να δώσει 70 για παθητική μάλλον καλά θα περάσει.
Μιλάει ελληνικά; Κάπου διάβασα, ότι δεν είναι Ελληνίδα.
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
348
Πόντοι
21

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
422
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Φίλε δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά όσα χρόνια είμαι στο forum δε νομίζω να έχω διαβάσει ποτέ κάτι θετικό γι' αυτή. Μόνο αρνητικά
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
348
Πόντοι
21
Φίλε δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά όσα χρόνια είμαι στο forum δε νομίζω να έχω διαβάσει ποτέ κάτι θετικό γι' αυτή. Μόνο αρνητικά

Καλά κι εγώ μόνο αρνητικά έχω διαβάσει στο μπου. Στο ιεροδουλες ένας γνωστός μύστης την εξυμνούσε
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20
Καλησπέρα συντρανσόφιλοι.. Είμαι αρκετά νέος στο άθλημα και οι εμπειρίες με ελληνίδες τρανς δεν ήταν και οι καλύτερες μέχρι τώρα.

Έκανα δοκιμαστική επίσκεψη σε αυτό το (καινούργιο?) κομμάτι με θετικές εντυπώσεις. Προκαταρκτικά καλά, δυνατό εργαλείο και δείχνει να της αρέσει ο ενεργητικός ρόλος αλλά έχει και καλοσχηματισμένο πίσω σύστημα. Χώρος κέντρο, αρκετά καλός.
[URL unfurl="true"]https://kanesex.com/transsexual/transexuals-psaxnoun-gia-antres/exotic-brazilian-ts-lady-first-time-in-athens-6949248047_i799041[/url]

Έχει και στο ts-dating προφίλ..

Για τον επόμενο στόχο είμαι μεταξύ Bianca και "Bigcock".. Αγωνιστικοί χαιρετισμοί!
 

ninos love

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες έχει γαμησει η γαμηθει κανείς την Εξοτικα;
Η σε αυτό το site η στο άλλο είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια και εντελώς pse καταστάσεις.
Αν έχει κανείς εμπειρία ας στείλε ένα pm

j

Τελικα; εχουμε καμια ενημέρωση; στειλε μνμ αννθελεις
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Παλιοπαιδα καλησπέρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom