Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Ποιοι είναι αυτοί ακριβώς που έσκασαν 200 στη Σαρα και πέρασαν αξέχαστα; Η τυπισσα έχει πιο πολύ τριχοφυΐα στα χέρια από μένα. Μη λέτε ότι να ναι.

Οι περισσότερες από αυτές είναι πονηρές και πάνε για γρήγορο παρά και μετά μη τις είδατε. Ελάχιστες είναι αξιόλογες περιπτώσεις και αληθινές πχ Glenda. Άντε και η Gisele και αυτό με μια επιφύλαξη. Όλες οι υπόλοιπες απλά δεν αξίζουν τα φράγκα αλλά εγώ τα έσκασα γιατί τα είχα εύκαιρα. Σε διαφορετική περίπτωση ούτε καν. Όταν η άλλη δε ξέρει γρι αγγλικά ή ελληνικά, δεν μπορείς να περάσεις «καλά». Ειναι αλλιώς όταν υπάρχει επικοινωνία, πχ για την Μελοντι έκατσα και έμαθα πορτογαλεζικα γιατί απλά δεν την πάλευα στο πρώτο ραντεβού από θέμα συνεννόησης. Με τα βασικά και μια-δυο ατάκες έσπασε ο πάγος από το πρώτο λεπτό. Άι πάνε στη Σαγιουρι να σου λέει “whaaaa” κάθε τρεις και λίγο.



ΥΣ: εκτός αν είστε παθητικοί εκεί αλλάζει το πράγμα, άλλα τα κριτήρια.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Δυστυχώς είναι ακριβό το σπορ με αυτές όχι μόνο στο Ελλάντα, αλλά οπουδήποτε στην Ευρώπη.
Μη συγκρίνεις τη Βραζιλία με την Ελλάδα αδερφέ. Μιλάμε για μια χώρα 210 εκατομμυρίων με πολλές χιλιάδες τρανς, λογικό είναι στη χώρα τους να παίρνουν ελάχιστα σε σύγκριση με εδώ.
Εδώ πόσες ημεδαπές έχουμε σε υψηλό επίπεδο; Σε ολόκληρη τη χώρα;
Πάνω από 10-20;; Αμφιβάλλω... Άρα έρχονται αυτές και πλουτίζουν...

Όσο για τα Ενκλέζικα  που είπε ο παραπάνω φίλος, είναι όντως εξαιρετικά ενοχλητικό να μη μιλάνε ούτε καν τα βασικά του Στρατηγάκη,, αλλά οκ ξεπερνιέται όταν έχουν όλα τα υπόλοιπα.. κ αν μάθεις κ καμια 20 λεξεις κ φράσεις όλα γίνονται ευκολότερα.
 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
παιδια γεια ψαχνω μια ατριχη τρανς με καλο εργαλειο να δεχεται ακαποτη πιπα να δινει φιλια και να χυνει στο στομα.οποις ξερει ας στειλει η πμ η εδω παρακαλω οχι τρολαρισμα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
58
Like
127
Πόντοι
0
Τα προσόντα της είναι όντως μεγάλα. Για μερακλήδες παθητικούς είναι ότι πρέπει αλλά δεν θα την πρότεινα για πρωτάρηδες. Καλό παιδί, μπορείς να κάνεις και κουβέντα μαζί του αν σου μείνει ανάσα. :pipa1: Δυστυχώς δεν έρχεται συχνά Θεσσαλονίκη. :(
 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
80
Like
16
Πόντοι
0
Φίλοι μου Καλησπέρα.
Λέω να επισκευτώ την Νάντια Στο τηλέφωνο ακούγεται ευγενική.
Έχει κανένας γνώμη-εμπειρία μαζί της.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση όποιον γνωρίζει

Σε λιγο παλιότερη αναρτηση δεν εχει καλη κριτική φιλε μου αλλά εχει κορμάρα απο τις foto. τι περιοχι είναι?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Φίλοι μου Καλησπέρα.
Λέω να επισκευτώ την Νάντια Στο τηλέφωνο ακούγεται ευγενική.
Έχει κανένας γνώμη-εμπειρία μαζί της.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση όποιον γνωρίζει
Σε λιγο παλιότερη αναρτηση δεν εχει καλη κριτική φιλε μου αλλά εχει κορμάρα απο τις foto. τι περιοχι είναι?
καπου ν σμυρνη ..δεν εχω παει αλλα απο τ τροπο που μιλα δεν κανει
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
γενικά έχουν ακουστεί καλά λόγια, έχει δοκιμάσει κανείς πρόσφατα όμως??
την εχω παρει 2 φορες απο συγγρου, βγαινει στις αρχες κοντα στην αριστοτελους. πολυ ομορφη οπως την βλεπεις στις φωτο και με πολυ καλο κορμι, εχει στηθος (λιγο πετρωμενο). ο χωρος της ειναι εκει κοντα και καθαρος. και τις 2 φορες την πηρα σαν παθητικη και περασα καλα, ειναι καβλιαρα. εχει σχετικα καλο εργαλειο, την μια φορα που ειχε καβλωσει πολυ της ειχα ζητησει να αλλαξουμε ρολους, αλλα αρνηθηκε (μου ειπε πως αφου ξεκινησε σαν παθητικη ετσι θα τελειωσει η συναντηση, η κατι τετοιο, ηταν πολυ περασμενη η ωρα και δεν εδωσα σημασια). 50 το δωρο. ξαναπηγαινα ανετα μαζι της.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
την εχω παρει 2 φορες απο συγγρου, βγαινει στις αρχες κοντα στην αριστοτελους. πολυ ομορφη οπως την βλεπεις στις φωτο και με πολυ καλο κορμι, εχει στηθος (λιγο πετρωμενο). ο χωρος της ειναι εκει κοντα και καθαρος. και τις 2 φορες την πηρα σαν παθητικη και περασα καλα, ειναι καβλιαρα. εχει σχετικα καλο εργαλειο, την μια φορα που ειχε καβλωσει πολυ της ειχα ζητησει να αλλαξουμε ρολους, αλλα αρνηθηκε (μου ειπε πως αφου ξεκινησε σαν παθητικη ετσι θα τελειωσει η συναντηση, η κατι τετοιο, ηταν πολυ περασμενη η ωρα και δεν εδωσα σημασια). 50 το δωρο. ξαναπηγαινα ανετα μαζι της.
μουτρο εγω την εχω δει κ την ξερω πριν καν βαλει βυζί οποτε ασεμε ν εχω αλλη αποψη
....
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
μουτρο εγω την εχω δει κ την ξερω πριν καν βαλει βυζί οποτε ασεμε ν εχω αλλη αποψη
....
σεβαστες ολες οι αποψεις φιλε μου. εγω απαντησα για την δικη μου εμπειρια. δεν ξερω πως ηταν πριν πολλα χρονια ουτε θα το ψαξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom