Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
για την τζουλι κανει να πει πως ειναι γενικα
 

gpaparas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
54
Κριτικές
5
Like
104
Πόντοι
0
ευχαριστώ συναγωνιστές για τις συμβουλές σας..
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Είναι πολλά λεφτά τα 100-150ρια... όντως.
Αλλά τα γούστα στη ζωή πληρώνονται.
Και γούστα δεν είναι μόνο να σου βγάλει γούστα η άλλη όπως αναφέρθηκε,
αλλά είναι να πας με κάποια που είτε έχει όλο το πακέτο είτε να είναι σαν από ταινία...
Για παραδειγμα η Σάρα (ακόμα δεν αξιώθηκα να πάω) παίρνει 200 κι ομως πολλοί λένε ότι και ειναι τοπ μουνάρα κ περάσανε ψιλοαξέχαστα.
Είναι ακριβό το σπορ ρε παιδιά δυστυχώς.

Φίλε προσωπικά πιστεύω ότι για κάποιες αξίζει να τα δώσεις αν τα έχεις, το είπα και πριν. Απλά επειδή έχω δει πραγματικά τι παίζει στη χώρα τους και τι βάζουν τσέπη, με ενοχλεί το πως έχει γίνει το σύστημα εδώ. Αν είχες πάρει τη Σάρα με 70 € στο Ρίο πως θα σου φαινόταν να τη βρεις στην Αθήνα ένα χρόνο μετά και να σου ζητάει 200 € ? Από αυτή την οπτική το λέω. Τώρα το τι θεωρεί ο καθένας ότι αξίζει η κάθε κοπέλα είναι εντελώς υποκειμενικό και παίζει και μεγάλο ρόλο τι κουβαλάει και στη τσέπη του. Ακριβό το σπορ πάντως δεν είναι, ακριβό το κάνουν κάποιοι. Προσωπική άποψη πάντα.
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Ποιοι είναι αυτοί ακριβώς που έσκασαν 200 στη Σαρα και πέρασαν αξέχαστα; Η τυπισσα έχει πιο πολύ τριχοφυΐα στα χέρια από μένα. Μη λέτε ότι να ναι.

Οι περισσότερες από αυτές είναι πονηρές και πάνε για γρήγορο παρά και μετά μη τις είδατε. Ελάχιστες είναι αξιόλογες περιπτώσεις και αληθινές πχ Glenda. Άντε και η Gisele και αυτό με μια επιφύλαξη. Όλες οι υπόλοιπες απλά δεν αξίζουν τα φράγκα αλλά εγώ τα έσκασα γιατί τα είχα εύκαιρα. Σε διαφορετική περίπτωση ούτε καν. Όταν η άλλη δε ξέρει γρι αγγλικά ή ελληνικά, δεν μπορείς να περάσεις «καλά». Ειναι αλλιώς όταν υπάρχει επικοινωνία, πχ για την Μελοντι έκατσα και έμαθα πορτογαλεζικα γιατί απλά δεν την πάλευα στο πρώτο ραντεβού από θέμα συνεννόησης. Με τα βασικά και μια-δυο ατάκες έσπασε ο πάγος από το πρώτο λεπτό. Άι πάνε στη Σαγιουρι να σου λέει “whaaaa” κάθε τρεις και λίγο.



ΥΣ: εκτός αν είστε παθητικοί εκεί αλλάζει το πράγμα, άλλα τα κριτήρια.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Δυστυχώς είναι ακριβό το σπορ με αυτές όχι μόνο στο Ελλάντα, αλλά οπουδήποτε στην Ευρώπη.
Μη συγκρίνεις τη Βραζιλία με την Ελλάδα αδερφέ. Μιλάμε για μια χώρα 210 εκατομμυρίων με πολλές χιλιάδες τρανς, λογικό είναι στη χώρα τους να παίρνουν ελάχιστα σε σύγκριση με εδώ.
Εδώ πόσες ημεδαπές έχουμε σε υψηλό επίπεδο; Σε ολόκληρη τη χώρα;
Πάνω από 10-20;; Αμφιβάλλω... Άρα έρχονται αυτές και πλουτίζουν...

Όσο για τα Ενκλέζικα  που είπε ο παραπάνω φίλος, είναι όντως εξαιρετικά ενοχλητικό να μη μιλάνε ούτε καν τα βασικά του Στρατηγάκη,, αλλά οκ ξεπερνιέται όταν έχουν όλα τα υπόλοιπα.. κ αν μάθεις κ καμια 20 λεξεις κ φράσεις όλα γίνονται ευκολότερα.
 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
παιδια γεια ψαχνω μια ατριχη τρανς με καλο εργαλειο να δεχεται ακαποτη πιπα να δινει φιλια και να χυνει στο στομα.οποις ξερει ας στειλει η πμ η εδω παρακαλω οχι τρολαρισμα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
58
Like
127
Πόντοι
0
Τα προσόντα της είναι όντως μεγάλα. Για μερακλήδες παθητικούς είναι ότι πρέπει αλλά δεν θα την πρότεινα για πρωτάρηδες. Καλό παιδί, μπορείς να κάνεις και κουβέντα μαζί του αν σου μείνει ανάσα. :pipa1: Δυστυχώς δεν έρχεται συχνά Θεσσαλονίκη. :(
 

Geosal40

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Like
85
Πόντοι
1
Φίλοι μου Καλησπέρα.
Λέω να επισκευτώ την Νάντια Στο τηλέφωνο ακούγεται ευγενική.
Έχει κανένας γνώμη-εμπειρία μαζί της.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση όποιον γνωρίζει
 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
80
Like
16
Πόντοι
0
Φίλοι μου Καλησπέρα.
Λέω να επισκευτώ την Νάντια Στο τηλέφωνο ακούγεται ευγενική.
Έχει κανένας γνώμη-εμπειρία μαζί της.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση όποιον γνωρίζει

Σε λιγο παλιότερη αναρτηση δεν εχει καλη κριτική φιλε μου αλλά εχει κορμάρα απο τις foto. τι περιοχι είναι?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Φίλοι μου Καλησπέρα.
Λέω να επισκευτώ την Νάντια Στο τηλέφωνο ακούγεται ευγενική.
Έχει κανένας γνώμη-εμπειρία μαζί της.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση όποιον γνωρίζει
Σε λιγο παλιότερη αναρτηση δεν εχει καλη κριτική φιλε μου αλλά εχει κορμάρα απο τις foto. τι περιοχι είναι?
καπου ν σμυρνη ..δεν εχω παει αλλα απο τ τροπο που μιλα δεν κανει
 

Geosal40

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Like
85
Πόντοι
1
Σε λιγο παλιότερη αναρτηση δεν εχει καλη κριτική φιλε μου αλλά εχει κορμάρα απο τις foto. τι περιοχι είναι?
Ευχαριστώ για την απάντηση σου φίλε. Ν. Κόσμο μου είπε ότι είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom