Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
μαγκες μεσα στην εβδομαδα επισκεφτηκα την βικυ απο το αγκυρας 1... καλοσυνατη,ομορφη και με απιστευτο σωμα
πολυ καλη επιλογη για καποιον που θελει gfe, χαιρομαι που ταιριαξα με την κοπελα και περασα γαματα
δν εντοπισα κανενα αρνητικο και σιγουρα θα την ξαναεπισκεφτω
 
η Συνευρεση στο αγκυρας 1 ή σε σπιτι ;
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
348
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς ψαγμενος ποιο είναι το τραβελι στο ad κάτω από τη διαφήμιση του sexaki?  Εκεί που λέει "δείτε ζωντανά τα τρανσεξουαλ μοντέλα "
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0

Πηγα Χτες στη Φυλης 99 και ητανε η Βανεσσα ...Ειναι μονο παθητικη αλλα δεν με χαλασε επειδη ειμαι ενεργητικος ουτως η αλλως ...Στην Συστηνω αξιζει και σε υπηρεσιες αλλα και σε ομορφια ειναι το κατι αλλο !!!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ναι, κατάλαβα τώρα. σόρρυ δεν την ξέρω
 

spool_pcs

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2016
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0

Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα ! Διαβάζω εδώ και λίγο καιρό το φόρουμ και σήμερα έκανα λογαριασμό για να με βοηθήσετε στην απόφασή μου.

Λοιπόν θέλω να πάω πρώτη φορά με τρανς ή cross και θέλω λόγω του ότι δεν έχω εμπειρία με παρά μόνο με γυναίκες. Θα ήθελα κάποια ΚΑΘΑΡΗ, με υπομονή και κυρίως με ΟΧΙ μεγάλα προσόντα. Με ενδιαφέρει παθητικά κυρίως και θέλω όσο γίνεται "ανώδυνη" πρώτη φορά . Είμαι άνω των 30 και δεν έχω άλλη εμπειρία με άτομα του ιδίου φύλου.

Ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία.
[/quote]
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0


και οι δυο πολυ καλες επιλογες βεβαια πρεπει ταιριαξει και η χημεια σας εως ενα βαθμο,
βλεπεις χωρις μεγαλα προσοντα, ασχετα αν ειν παθητικες ή ενεργητικες, και με και με υπομονη κλεινεις αρκετα τον κυκλο τον επιλογων
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456

Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα ! Διαβάζω εδώ και λίγο καιρό το φόρουμ και σήμερα έκανα λογαριασμό για να με βοηθήσετε στην απόφασή μου.

Λοιπόν θέλω να πάω πρώτη φορά με τρανς ή cross και θέλω λόγω του ότι δεν έχω εμπειρία με παρά μόνο με γυναίκες. Θα ήθελα κάποια ΚΑΘΑΡΗ, με υπομονή και κυρίως με ΟΧΙ μεγάλα προσόντα. Με ενδιαφέρει παθητικά κυρίως και θέλω όσο γίνεται "ανώδυνη" πρώτη φορά . Είμαι άνω των 30 και δεν έχω άλλη εμπειρία με άτομα του ιδίου φύλου.

Ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία.
αυτή που έβαλες είναι ξεπέτα και ζητάει παραπάνω χρήματα απ ότι σου λέει στην αρχή.. ξέχασε το
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Ότι είναι με τις ώρες της συμφωνω αλλα δεν εχει ζητησει ποτε πραπανω..

Συγγνώμη που επεμβαίνω, αλλά ζητάς πληροφορίες, σου δίνουν και αμφισβητείς τα λεγόμενα κάποιου που θέλει να σε βοηθήσει ενώ δεν έχεις εμπειρία και δεν παρακολουθείς το φόρουμ καιρό...
Ειδικά τον Glykomoutsounos που έχει αποδείξει την αξιοπιστία του.
Πόσα θες να μας τρελλάνεις?
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
:happy: :happy: :happy: :happy:
αντιλαμβανομαι οτι καποιοι και καποιες θελουν να διαφιμηστουν λογο της καταστασης που επικρατει αλλα καλο θα ηταν να μην υποτιμουν την νοημοσυνη μας  χα χα χα χα ακου εκει ρωταει για καποια του απαντανε και μετα εχει και αποψη για αυτην που ταχα δεν τη ξερει θα τρελαθω χα χα χα χα χα ελεος πια
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Γεμίσαμε προμότορες και τραβελια που παριστανουν τους πελατες
 

sailorman69

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
96
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπερα ξερουμε κατι για μια τρανς ονοματι pamela ξανθια με μεγαλο στηθος???
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
348
Πόντοι
21
Έχεις κάνεις εμπειρία με την Ραφαελα/Άννα το τελευταίο καιρό?  Δενε νοιαζει που είμαι μεγάλη με φτιάχνει αλλά θέλω μα ξέρω αν στις υπηρεσίες  (παθητικη αυτή )την παλεύει και δεν βαριεται
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Έχεις κάνεις εμπειρία με την Ραφαελα/Άννα το τελευταίο καιρό?  Δενε νοιαζει που είμαι μεγάλη με φτιάχνει αλλά θέλω μα ξέρω αν στις υπηρεσίες  (παθητικη αυτή )την παλεύει και δεν βαριεται

για ποιά λες ακριβώς? βάλε λινκ
 

Paokara24

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Kαλησπερα και απο εμενα συναγωνιστες ειμαι νεο μελος !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom