Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (14 μέλη και 18 επισκέπτες)

alextm56

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ !! Θα την δοκιμάσω τότε !!
Από ότι θυμάμαι στο Παγκράτι είναι ;; ;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
επιστροφή μετα απο καιρο αθηνα για πρωτη μερα ειπα να γαμησω επεσα σ σαββατο ομως .....περνοντας απο σταδιου για να βγω συγγρου κ σταματημενος στο φαναρι στα 100 μετρα μπλοκο η αστυνομοια καλη αρχη λεω απο μεσα μου αναστροφη στο παιζοδρομειο κ οπου φυγει .κατηφοριζοντας προς καβαλας και εχοντα μονο μ μερα στην διαθεση μου ν παω μ τρανς πεφτω παω στην ινα ..η κλασικη ατακα (ρε καριολη) ηταν ολα τα φραγκα
μετα απο δυο ολοκληρα χρονια με θημωταν σκουφο περασμα πιπα στα τεσερα πανω στο λεβιε να με κυτα τ ειπαμε λιγο κ δρομο καλο χοιμονα μουτρα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
31
Like
7.422
Πόντοι
3.886
Περασα πριν απο συγγρου ξερουμε τπτ για μια που ειναι σ ενα μαυρο α3 και μια σε ενα 500ρακι λευκο?
 

svartelegna

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0
Περασα πριν απο συγγρου ξερουμε τπτ για μια που ειναι σ ενα μαυρο α3 και μια σε ενα 500ρακι λευκο?

Με το Α3 είναι η Κέλλυ! Υπάρχει και αναφορά σε αυτή στο forum , λίγο παρακάτω!
Είναι πανέμορφη και έχει πολύ καλό χαρακτήρα! Από υπηρεσίες έχουν γραφτεί θετικά σχόλια και ένας φίλος μου που είχε βρεθεί μαζί της μου είχε πει τα καλύτερα!
Στο 500ρακι το λευκό μάλλον θα εννοείς την Σάντυ! Κουκλάρα και έχει κάνει διόρθωση φύλου!
Νομίζω πως κάνουν και ντουέτο αυτές οι δύο! Αν πας να μας πεις ;)
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Καλησπέρα φίλοι,

νομίζω δεν έχει αναφερθεί κάτι για την εξωτική αυτή τρανς αν και έχει πλήθος αγγελιών τους τελευταίους μήνες. Οπότε όποιος γνωρίζει ας δώσει τα φώτα του. Ευχαριστώ...

(σεξγρ)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλησπέρα φίλοι,

νομίζω δεν έχει αναφερθεί κάτι για την εξωτική αυτή τρανς αν και έχει πλήθος αγγελιών τους τελευταίους μήνες. Οπότε όποιος γνωρίζει ας δώσει τα φώτα του. Ευχαριστώ...

(σεξγρ)
ξεκίνα να τρέχεις
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Προς το να κλείσω συνάντηση εννοείς συναγωνιστή;

απο έμπυρο συναγνωνιστη εχω ακουσει οτι εχει περασει καλα μαληστα μ εχει βαλει κ σε διλημμα κανα δυο φωρες να την παρω ...Αλλα η συμπεριφορά τησ γενηκα που σ κλυνει τ τηλ στα μουτρα συνεχως με κραταει μακρια ασε που οι φωτο ειναι 5 ετιας κ πανω ....
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
απο έμπυρο συναγνωνιστη εχω ακουσει οτι εχει περασει καλα μαληστα μ εχει βαλει κ σε διλημμα κανα δυο φωρες να την παρω ...Αλλα η συμπεριφορά τησ γενηκα που σ κλυνει τ τηλ στα μουτρα συνεχως με κραταει μακρια ασε που οι φωτο ειναι 5 ετιας κ πανω ....

Θα συμφωνήσω για το απότομο σχετικά στυλ στο τηλέφωνο αν και είναι λαλιστατη. Εμένα μαρεσουν πάντως οι πενταετίας φωτό και το σκέφτομαι.

Γλυκομουτσουνε γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Επίσης έβγαινε πριν μήνες χαμηλά Συγγρού μπροστά στο πάρκο;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Θα συμφωνήσω για το απότομο σχετικά στυλ στο τηλέφωνο αν και είναι λαλιστατη. Εμένα μαρεσουν πάντως οι πενταετίας φωτό και το σκέφτομαι.

Γλυκομουτσουνε γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Επίσης έβγαινε πριν μήνες χαμηλά Συγγρού μπροστά στο πάρκο;
αμα την παρω μονο κ γ τ εμπυρεια θα ενιμερωσω προσ τ παρων ασ μ πουν οι γνωστες που εχουν παει κ ολας
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Θα συμφωνήσω για το απότομο σχετικά στυλ στο τηλέφωνο αν και είναι λαλιστατη. Εμένα μαρεσουν πάντως οι πενταετίας φωτό και το σκέφτομαι.

Γλυκομουτσουνε γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Επίσης έβγαινε πριν μήνες χαμηλά Συγγρού μπροστά στο πάρκο;
ξεπέτα του κερατά, αλλά αφου το σκέφτεσαι, πήγαινε και μας λες την εμπειρία σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom