Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
22 Φεβ 2016
Μηνύματα
52
Like
90
Πόντοι
0
Ξερουμε κατι εδω εχω διαβασει καποια πραγματα που εχουνε γραφτει αλλα εαν υπαρχει κανενα πιο προσφατο σχολιο

Εξαιρετική περίπτωση, καλή και στους δύο ρόλους. Καθαρή, επικοινωνιακή και ο χώρος της είναι προσεγμένος  με όλα το κομφορ. Πλέον, που έχει και βυζάκια, είναι σκέτη καύλα. Αν καυλώσει πολύ ή της το ζητήσεις τελειώνει κιόλας. Εργαλείο νορμάλ και άμεσα ενεργώ. Είναι από τα στανταράκια.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Διάβασε ρε φίλε λίγο τα πρώτα 3 (pinned) thread του φορουμ και θα καταλάβεις! Εδώ και 2-3 μέρες γι'αυτη λένε!

Ρε Τζώρτζ σόρυ, αλλά εψαξα και στα 3 πρώτα θρέντ, εδώ και κάμποσες μέρες πριν και για την συγκεκριμένη δεν βρήκα κάτι...αν δεν σου κάνει κόπο....δώσε τα φώτα σου...ή πες μας σελίδα και θρέντ
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Ρε παίδες,εκεί στο Εφέσου κ Αχαρνών,αξίζει να πάει κάποιος; τι εμπειρία υπάρχει;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Ρε παίδες,εκεί στο Εφέσου κ Αχαρνών,αξίζει να πάει κάποιος; τι εμπειρία υπάρχει;

Ρε φιλος καλα ειναι..αλα να πουμε ειναι ληγο επεξεργαζμενες οι φοτωγραφηες.
Κατα τα αλλα το χει και στους δυο ρολους..αμα σου ανιξει την πορτα. Χαχα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Που σε ρε φρογκιμαν; καιρο εχουμε να τα πουμε..
 

Tsad69

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
35
Like
4
Πόντοι
0

Για την πρώτη δεν ξέρω, αλλά πήγα με την Ηρώ πριν κάνα δυο μήνες και πέρασα καλά.  Ορεξάτη, συζητήσιμη, με μεγάλο εργαλείο.  Άνετα ξαναπήγαινα.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Για την πρώτη δεν ξέρω, αλλά πήγα με την Ηρώ πριν κάνα δυο μήνες και πέρασα καλά.  Ορεξάτη, συζητήσιμη, με μεγάλο εργαλείο.  Άνετα ξαναπήγαινα.
η ρανια ειναι τελεια , μαναρακι απο τα λιγα! εχω παει 2 φορες και 8α ξαναπαω μολις ξεμπλεξω λιγο!ρανια εισαι καυλα αν το βλεπεις σου στελνω τα φιλια και την αγαπη μ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom