Νέα

Veronica Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 46042
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
cccebeeff534b94d2cec2c34b77baaea45024000.jpg


Δεν βρηκα θεμα για την Βερονικα , οποτε ξεκινησα ενα.




Την θεωρω αυτη τη στιγμη την πιο καυλα θυληκη τρανς.

εμπεριες κτλπ..γραφουμε εδω .
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
650
Πόντοι
96
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
σκεφτομαι λιαν συντομως να την επισκεφτω... :zfuck:
 

johnnyathens

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2013
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
0
Πολυ αδυνατη, απιστευτο κωλαρακι, μικρο πουλακι που δεν πολυ καυλωσε στην πιπα, ασχημα βυζια (πολυ φουσκωμενα και πολυ αλληθωρες οι ρωγες) αλλα ωραιο τσιμπουκι (με καποτα). απιστευτο κωλαρακι, το ειπα αλλα θελει επαναληψη. χωρος καπου στη λελας καραγιαννη (το χειμωνα βρεθηκαμε)
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
κανα νεοτερο κανεις ?

http://[URL unfurl="true"]www.sexylist.gr/wp-content/uploads/2015/07/787013-281x500.jpg[/img[/URL]]

[img]http://cdn-gr.sexgr.net/photos/24078625b6b6de6011bdcba500ae803bc44646cb.jpg

 

tlover99

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ ΚΑΥΛΑ ατριχη εντελώς και απο τις πιο θύληκες τρανς ... Θα την επισκεφτώ σύντομα .... :rockon: :rockon: :rockon: :knockinb: :knockinb: :pipa3: :pipa3:
 

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
Μετά από καιρό απραξίας, και επειτα από τις τελευταίες της φώτο την επισκέφτηκα. Ωραιο κορμι, ψηλή, βυζακια όπως πρέπει αλλά σχετικά μικρό κωλαράκι για τα γούστα μου.

Από συμμετοχή ήταν μεν καυλιάρα αλλά βρε κοπέλα μου όταν παιζεις θεατρο τουλάχιστον να υποκρίνεσαι και καλύτερα τον ρόλο σου.

Εργαλείο μικρό και δεν καυλωσε ποτέ (μου είπε ότι είχε χύσει 2 φορες εκεινη τη μερα...γι αυτό).

Θα ξαναπήγαινα αν αλλαζε λίγο τη συμπεριφορά της ή ηθελα να γαμήσω σκληρά (το αντέχει σίγουρα) ενα αλογο σαν την Βερονικα.
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Καραπαθητική συμπληρώνω εγώ!!!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
2
Like
2.294
Πόντοι
456
Μετά από καιρό απραξίας, και επειτα από τις τελευταίες της φώτο την επισκέφτηκα. Ωραιο κορμι, ψηλή, βυζακια όπως πρέπει αλλά σχετικά μικρό κωλαράκι για τα γούστα μου.

Από συμμετοχή ήταν μεν καυλιάρα αλλά βρε κοπέλα μου όταν παιζεις θεατρο τουλάχιστον να υποκρίνεσαι και καλύτερα τον ρόλο σου.

Εργαλείο μικρό και δεν καυλωσε ποτέ (μου είπε ότι είχε χύσει 2 φορες εκεινη τη μερα...γι αυτό).

Θα ξαναπήγαινα αν αλλαζε λίγο τη συμπεριφορά της ή ηθελα να γαμήσω σκληρά (το αντέχει σίγουρα) ενα αλογο σαν την Βερονικα.
Κόστος?
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Μετά από καιρό απραξίας, και επειτα από τις τελευταίες της φώτο την επισκέφτηκα. Ωραιο κορμι, ψηλή, βυζακια όπως πρέπει αλλά σχετικά μικρό κωλαράκι για τα γούστα μου.

Από συμμετοχή ήταν μεν καυλιάρα αλλά βρε κοπέλα μου όταν παιζεις θεατρο τουλάχιστον να υποκρίνεσαι και καλύτερα τον ρόλο σου.

Εργαλείο μικρό και δεν καυλωσε ποτέ (μου είπε ότι είχε χύσει 2 φορες εκεινη τη μερα...γι αυτό).

Θα ξαναπήγαινα αν αλλαζε λίγο τη συμπεριφορά της ή ηθελα να γαμήσω σκληρά (το αντέχει σίγουρα) ενα αλογο σαν την Βερονικα.
όπως τα λέει ο φίλος ακριβώς είναι....συμφωνώ 100% ....
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
  καυλα είναι η ρουφιανα...  :pipa3: :tits2:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
για πολυ αγριο σκισιμο ειναι !
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μην ακουω μαλακιες βρωμιαρα βουλγαρα ειναι την επισκεφτηκα στην κυψελη που εμενε μπαινω μεσα και μου λεει το προγραμμα της 50 ευρω της λεω πρεπει να κανω ενα μπανακι λογω καλοκαιριου α οχι μου λεει δεν χρειαζεται να κανης οχι της λεω δεν γινεταικαι κανω να φυγω χανω την ωρα μου ετσι μου λεει καθυστερω και εχω και αλλα ραντεβου αλλα κανε μπανιο βρωμερο της λεω πετσετα μου λεει δεν εχω ελα σκουπισου με το χαρτι κουζινας τι λες τις λεω ε δεν εχω μου λεει τελος παντων σκουπιστηκα εσυ τις λεω δεν θα κανεις μου λεει εκανα πριν αμφιβαλω γιατι μυριζε ιδρωτιλα επι το εργω πιπα μηχανικη στησιμο χυσιμο και αντε γεια δεν αξιζει το 50νταρικο προσοχη
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
ξενερααααααααααααααα  :S
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
μην ακουω μαλακιες βρωμιαρα βουλγαρα ειναι την επισκεφτηκα στην κυψελη που εμενε μπαινω μεσα και μου λεει το προγραμμα της 50 ευρω της λεω πρεπει να κανω ενα μπανακι λογω καλοκαιριου α οχι μου λεει δεν χρειαζεται να κανης οχι της λεω δεν γινεταικαι κανω να φυγω χανω την ωρα μου ετσι μου λεει καθυστερω και εχω και αλλα ραντεβου αλλα κανε μπανιο βρωμερο της λεω πετσετα μου λεει δεν εχω ελα σκουπισου με το χαρτι κουζινας τι λες τις λεω ε δεν εχω μου λεει τελος παντων σκουπιστηκα εσυ τις λεω δεν θα κανεις μου λεει εκανα πριν αμφιβαλω γιατι μυριζε ιδρωτιλα επι το εργω πιπα μηχανικη στησιμο χυσιμο και αντε γεια δεν αξιζει το 50νταρικο προσοχη

τυπε και το χαρτι κουζινας είναι πολύ αποροφητικο και εγω αν δεν εχω πετσετα με αυτό σκουπίζομαι ή ακομα και με κωλοχαρτο, όχι καπιτονέ όμως το άλλο το απαλο που γλιστραει
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.305
Κριτικές
5
Like
3.947
Πόντοι
606
τυπε και το χαρτι κουζινας είναι πολύ αποροφητικο και εγω αν δεν εχω πετσετα με αυτό σκουπίζομαι ή ακομα και με κωλοχαρτο, όχι καπιτονέ όμως το άλλο το απαλο που γλιστραει
ανεμιστηρας μουτρο ολα τ φραγκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom