Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280
Αφού για την πουτσα πάτε τι το παίζεται τώρα … γαμιαδες ; Εάν ήθελες να γαμησεις θα γαμαγες καμία γκομενα όχι τρανςαν
Αν απανταγες με χιούμορ και ανωτερότητα θα κέρδιζες τις εντυπώσεις... Τώρα απλά αποθαρρύνεις κόσμο να δοκιμάσει να πάει μαζί σου.
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
πολύ μαγκιά κλανιά και κώλο φινιστρίνι βλέπω, δε μου λες μπήκες εδώ μέσα να μας πεις τι κριτικές θα γράφουμε; έδειξες πόσο ανάγωγη είσαι και πιστεύω ότι κατάλαβες πως θα φας μαύρο από πολλούς εδώ μέσα που είναι και το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών των τρανς
Δεν έχω πελάτες τόσο σκουπίδια σαν εσενα συγκεκριμένα … μιλάτε για το άτομο μου … ασχοληθείτε και λιγάκι με τα χάλια σας τελειωμένοι .
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Αν απανταγες με χιούμορ και ανωτερότητα θα κέρδιζες τις εντυπώσεις... Τώρα απλά αποθαρρύνεις κόσμο να δοκιμάσει να πάει μαζί σου.
Σε γράφω και εσενα εκεί που δεν πιάνει μελάνι κρεατομουτσουνε πάνω σε δυο πόδια … μην ξανά δω να ασχολείστε με εμενα θα γίνει τις πουτανας εδώ μέσα
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
2
Like
2.560
Πόντοι
456

man1985

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
19
Like
91
Πόντοι
0
Δεν έχω πελάτες τόσο σκουπίδια σαν εσενα συγκεκριμένα … μιλάτε για το άτομο μου … ασχοληθείτε και λιγάκι με τα χάλια σας τελειωμένοι .
βρε Κάθριν το οτι του αρέσουν οι τρανς δε σημαινει οτι ειναι σκουπίδι δεν τον ξέρεις καν

οκ εννοειται πολλοι θεωρουνε σου αρέσουν οι τρανς άρα εισαι σκουπιδι ή είσαι τρανς άρα εισαι σκουπιδι (κάπως έτσι σκότωσαν την κοπέλα την κουβανή ) πας μόνο με τη γυναικα σου 130 κιλά οκ σωστός πας με άλλες σκουπίδι ,κατουράς όρθιος σκουπίδι ,εισαι μαύρος σκουπίδι .Όλα το ίδιο ηλίθιο σκεπτικό έχουν

δηλαδή εσύ τι πελάτες έχεις ? τους ρωτάς πρώτα αν έχουν μεταπτυχιακό στο χάρβαρντ πχ ? αλλιώς τρώνε άκυρο ? πχ αν ειναι ένα βλήμα σκουπίδι στη ζωή του άθλιος και σου πει ποσα θες ?100 ? πάρε 200 . Τι θα πεις έχεις βλακόφατσα δεν τα θέλω ? αφου για τα λεφτά το κάνεις και για την καύλα σου προφανώς και καλά κάνεις .Ότι γουστάρει κάνει ο καθένας δε σε κρίνω

εκτός αυτου δεν ειδα να έγραψαν τιποτα κακό για σένα .Εγώ πχ ειδα τις φώτο μου άρεσαν ειδα κάποιον να γράφει δε χύνει ειναι ψυχρή .Δε με επηρέασε αυτό .Πολλοι ειναι χάλια και περιμένουν οι τρανς ή οι κοπέλες να ειναι μεσα στην τρελή χαρά όταν τους βλέπουν

cool χαλάρωσε

επίσης η επίθεση που κάνεις σε άτομα εδω μέσα κατηγορόντας τα για τις σεξουαλικες τους προτιμήσεις ειναι άσχημο επειδή και για σενα πολλοι άκυροι λένε οκ τρανς τελειωμένη σκουπίδι .Δεν ειναι ακριβώς έτσι .Μην κάνεις και λες τα ίδια με όσους έσφαξαν την κοπέλα που ειναι τρανς .Είναι κάποιες επιλογές σεξουαλικές δε σημαινει απαραίτητα οτι δε γαμάει τη γυναίκα του ,μπορει να έχει τελείώσει και χάρβαρντ μπορει και όχι(καλά τη γυναικα του δε νομίζω να τη γαμάει και κανένας ,single ειμαι τώρα αλλά πάνω απο 1 χρονο σχέση δε μπορώ να φανταστώ οτι υπάρχει σεξ κτλ,δεν παίζει

άσε τον κόσμο να γράψει ότι θέλει (με ένα μέτρο φυσικά πχ κάποιος να μπει επίτηδες να γράψει πχ του επιτέθηκες κτλ ψέμματα οκ να μπεις να γράψεις )
γραφεις στην αγγεελία σου :
"Κάθε άτομο στον κόσμο είναι μοναδικό και ξεχωριστό. Αντιμετωπίζω τον καθένα όπως θα ήθελα να μου συμπεριφέρονται, με τον πιο ιδιαίτερο και μοναδικό τρόπο για τον κάθε άνθρωπο ξεχωριστά.."
και μπορει να γράφει και ότι θέλει επισης αρκει να μην προσβάλει άσχημα και άδικα άλλους και κάθε άτομο μπορει να του αρέσουν τρανς χωρίς να ειναι απαραίτητα σκουπίδια . μπορει να ειναι αλλά ειναι άσχετο αυτό με τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις

ωραίες φώτο by the way κουκλάρα sexy
 
Τελευταία τροποποίηση:

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
422
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Δεν έχω πελάτες τόσο σκουπίδια σαν εσενα συγκεκριμένα … μιλάτε για το άτομο μου … ασχοληθείτε και λιγάκι με τα χάλια σας τελειωμένοι .
πολλές ήρθαν και απάντησαν με ίδιο τρόπο εδώ μέσα (υποτιμητικά για πιθανούς πελάτες) και μετά βαρούσαν μύγες.
Μη σου πω και το χειρότερο, ότι αναγκάστηκαν να βρουν δουλειά κανονική... (εφιάλτης για μερικά τεμπελόσκυλα)
Συνέχισε, καλά το πας
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Δεν έχω πελάτες τόσο σκουπίδια σαν εσενα συγκεκριμένα … μιλάτε για το άτομο μου … ασχοληθείτε και λιγάκι με τα χάλια σας τελειωμένοι .
θα λέμε ότι θέλουμε και για όποια θέλουμε και λογαριασμό δεν θα δίνουμε ούτε σε σένα ούτε σε καμία άλλη, τώρα το ποιός είναι σκουπίδι το έδειξες αμέσως, μάζεψε τα μαραμένα σου αρχίδια και ουστ απο δω ελεεινή.. άντε σου κάνω και χάρη που σου μιλάω σε θηλυκό πρόσωπο
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280
Μαζεύτηκαν όλοι οι μαλακες σε ένα σάιτ δεν γινόταν να ήσασταν σε ένα σπίτι να σαν ανατινάξω
Πω πω ρε παιδί μου, δε θα κοιμηθούμε το βράδυ επειδή μας έβρισες και μας απείλησες Πραγματικά πώς θα το ξεπεράσουμε αυτό... Προφανώς από εδώ πελατεία κομμένη! Η συμπεριφορά σου είναι τελείως δυσανάλογη και αλλοπροσαλλη. Βέβαια το πιο πιθανό είναι να μη μιλάει η λογική, αλλά κάτι άλλο...
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280
Ποια πελατεία ρε βλάκα με τα 50 εύρα.. Κούνα μέσα το κεφάλι σου να δούμε τι έχει μυαλό ; Η σκατά …. Λοιπόν φτάνει τόσο μην σας δίνω και αξία … το μόνο που θέλω να μην ασχολείστε μαζί μου
Το κοινό του σάιτ είναι ανομοιογενές, παίζει και κόσμος του 50ρικου, παίζει και αυτός που θα την ψάξει και θα δώσει τα λεφτά του για κάτι που του έχει κάνει κλικ, και ας είναι ακριβό. Εσύ τι πιστεύεις, θα δει ο πελάτης του 100ρικου τα μηνύματά σου και θα πει "εδώ είμαστε"; Συνέχισε να βρίζεις, χωρίς να σε έχουν προσλάβει , ωραία διαφήμιση στον εαυτό σου κάνεις...
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Ποια πελατεία ρε βλάκα με τα 50 εύρα.. Κούνα μέσα το κεφάλι σου να δούμε τι έχει μυαλό ; Η σκατά
Το κοινό του σάιτ είναι ανομοιογενές, παίζει και κόσμος του 50ρικου, παίζει και αυτός που θα την ψάξει και θα δώσει τα λεφτά του για κάτι που του έχει κάνει κλικ, και ας είναι ακριβό. Εσύ τι πιστεύεις, θα δει ο πελάτης του 100ρικου τα μηνύματά σου και θα πει "εδώ είμαστε"; Συνέχισε να βρίζεις, χωρίς να σε έχουν προσλάβει , ωραία διαφήμιση στον εαυτό σου κάνεις...
Φεύγω σε λίγες μέρες για νέα Υόρκη … πάρτε τα λεφτά σας και βάλτε τα στον κωλο σας . Φτωχατζες
 

man1985

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
19
Like
91
Πόντοι
0
Πω πω ρε παιδί μου, δε θα κοιμηθούμε το βράδυ επειδή μας έβρισες και μας απείλησες Πραγματικά πώς θα το ξεπεράσουμε αυτό... Προφανώς από εδώ πελατεία κομμένη! Η συμπεριφορά σου είναι τελείως δυσανάλογη και αλλοπροσαλλη. Βέβαια το πιο πιθανό είναι να μη μιλάει η λογική, αλλά κάτι άλλο...
αν περιμενουμε στο δωμάτιο και ακούσουμε κανένα μπαμ πάντως θα ξέρουμε τι ειναι προφανως ...

έχει και τον αριθμό λογαριασμού για όποιον ενδιαφέρεται να κάνει δωρεά

εκρηκτικά βόμβες κτλ όλα αυτά στοιχίζουν

εκρηκτική παρουσία όπως φαίνεται και στις φώτο
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Katerina_asim δηλώνω ερωτευμένος,,,,,❤️❤️❤️
Θα σταματήσω την επίθεση να κάνω σε δυο τρία άτομα … αλλά βρε παιδιά εάν δεν με Γνωρίζετε μην κρίνεται .. δεν πείραξα κανέναν …. Ο άλλος γράφει ούτε με 10€ δεν θα πήγαινα …. Με ξέρει και το λέει ;όταν κάτσει να τον φάει μετά να έχει άποψη …ΥΓ. Και εγώ με το άπαιχτο σχόλιο από πάνω χαχαχχαχα
 

VasilisGr93

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Καλύτερη επιλογή για Ξάνθη?
Ψάχνω ενεργητική οποίος γνωρίσει ας δώσει τα φώτα του..
 

pa-poutsis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
195
Πόντοι
1
Φεύγω σε λίγες μέρες για νέα Υόρκη … πάρτε τα λεφτά σας και βάλτε τα στον κωλο σας . Φτωχατζες
Απ’ ότι γράφουν τα ειδησεογραφικά ο Elon Musk και o Jeff Bezos από τον επιχειρηματικό κόσμο της πολης αλλά και οι Robert Deniro και Al Pacino έχουν ηδη διασκορπιστεί στα αεροδρόμια της Νέας Υόρκης αναμένοντας την άφιξή σου. Πες μας σε ποιο πηγαίνεις να μην ξεροσταλιάζουν άδικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom