Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201
Όχι πολύ μακρύ αλλά χονδρουλό. Προσωπικά, είχα δυσφορήσει όσες φορές με πήρε και ας είμαι τρύπιος πίσω. Εντάξει, είναι και θέμα πόσο σφιγμένος είναι κανείς τη δεδομένη στιγμή, αλλά δεν είναι λεπτό το καυλί της και ας μη γεμίζει το μάτι ως προς το μήκος.

Αν όντως βίασε τον μικρό (που δεν το πιστεύω πως έπαιξε τέτοιο σκηνικό χωρίς συναίνεση, μολονότι οι τρανς, πάνω στην καύλα, τείνουν όντως να γίνονται επιθετικές και να μη νοιάζονται), σίγουρα τον έσκισε.
 

bobobos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0

Αυτή τι λεει? Εχει κανείς εμπειρία? Γιατί δεν βρήκα κριτική ούτε κάποιο σχόλιο από κάποιον που να την έχει πάρει. Εν τω μεταξύ φάινεται κορμάρα με τεράστιο πούτσο.
Περιοδεύει ή έρχεται και Αθήνα?
Είναι κρος όχι τρανς και ναι έχει μεγάλο αλλά πολύ ψυχρή και δεν χύνει.
 

proedrara55

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
9
Like
22
Πόντοι
0
Καυλιαριδες καλημερα!!!!!
θελω τα φωτα σας.....
Αυτο εδω το ξερει καποιοσ?
Ευχαριστω καυλιαριδες!!!!!!!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
31
Like
7.346
Πόντοι
3.886
Όχι πολύ μακρύ αλλά χονδρουλό. Προσωπικά, είχα δυσφορήσει όσες φορές με πήρε και ας είμαι τρύπιος πίσω. Εντάξει, είναι και θέμα πόσο σφιγμένος είναι κανείς τη δεδομένη στιγμή, αλλά δεν είναι λεπτό το καυλί της και ας μη γεμίζει το μάτι ως προς το μήκος.

Αν όντως βίασε τον μικρό (που δεν το πιστεύω πως έπαιξε τέτοιο σκηνικό χωρίς συναίνεση, μολονότι οι τρανς, πάνω στην καύλα, τείνουν όντως να γίνονται επιθετικές και να μη νοιάζονται), σίγουρα τον έσκισε.
Καλό αυτό...Θα την δοκιμάσω
 

Thanos1990

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
100
Like
113
Πόντοι
1
Trans girl from Greece Emma Trans 6983348922
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποια λέτε Να πάρω για πρώτη φορά γνώμες αν έχει δοκιμάσει κανένας κάποια
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
114
Πόντοι
0
IMG_3005.png
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201
Πω, αυτή ήταν; Το άκουσα πριν λίγες ώρες σε ένα ρεπορτάζ πως βρέθηκε σφαγμένος ένας Κουβανός στον Άγιο Παντελεήμονα...

Σε τι κόσμο ζούμε, ρε πούστη...
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
488
Πόντοι
4.460
Raphaella Ferrari.
Η συνάντηση δεν έγινε ποτέ γι' αυτό και δεν υπάρχουν τα αντίστοιχα πεδία. Επικοινωνία μέσω εφαρμογής την Τρίτη πολύ καλή διότι ομιλώ την ιταλική, με προκλητικά βίντεο από πλευράς της και άλλα καλούδια, υπόσχεση από την πλευρά μου για ραντεβού την επομένη, να σημειωθεί ότι ειναι φθηνότερη από την Isabelli. Την επομένη κατά το μεσημέρι μου απαντά και μου λέει ότι έχει μοναδικό ελεύθερο ραντεβού στις 18, πρέπει να έγινε της παπαλαμπραινας, της αντιπροτείνω την επαύριο Πέμπτη στις 12 και μου λέει ΟΚ και κλείνουμε εκεί. Την επομένη στις 9:00 (νωρίς πιάνει δουλειά το κορίτσι) μου στέλνει μήνυμα ότι το ραντεβού μου ειναι στις 12 και εάν είναι να το ακυρώσω να της στείλω μήνυμα 1 ώρα πριν. της απαντώ με καρδιά. Ετοιμάζομαι και στις 11:49 είμαι κάτω από την πόρτα της και ετοιμάζομαι να την καλέσω όταν βλέπω στην εφαρμογή μήνυμα δικό της στις 11:36 να μου λέει ότι αφού δεν της επιβεβαίωσα το ραντεβού ακυρώνεται και να μην πάω. Της απαντώ ότι άλλα συμφωνήσαμε και μου είπε ότι μπορεί σε μισή ώρα γιατί έχει βγει έξω και αν θέλω να πάω με τη Isabelli φυσικά η διάθεση πέταξε οπότε της απάντησα όχι. Το να κάνεις το αρχαιότερο επάγγελμα θέλει τσαγανό, το να είσαι όμως πόρνη στην συμπεριφορά δείχνει χαμηλή ποιότητα χαρακτήρα, θα μου πεις χαρακτήρα ψάχνεις εδώ που μπήκες, όχι άλλα ελπίζεις. Raphaella non meriti nessun rispetto.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Κριτικές
1
Like
1.765
Πόντοι
206
Raphaella Ferrari.
Η συνάντηση δεν έγινε ποτέ γι' αυτό και δεν υπάρχουν τα αντίστοιχα πεδία. Επικοινωνία μέσω εφαρμογής την Τρίτη πολύ καλή διότι ομιλώ την ιταλική, με προκλητικά βίντεο από πλευράς της και άλλα καλούδια, υπόσχεση από την πλευρά μου για ραντεβού την επομένη, να σημειωθεί ότι ειναι φθηνότερη από την Isabelli. Την επομένη κατά το μεσημέρι μου απαντά και μου λέει ότι έχει μοναδικό ελεύθερο ραντεβού στις 18, πρέπει να έγινε της παπαλαμπραινας, της αντιπροτείνω την επαύριο Πέμπτη στις 12 και μου λέει ΟΚ και κλείνουμε εκεί. Την επομένη στις 9:00 (νωρίς πιάνει δουλειά το κορίτσι) μου στέλνει μήνυμα ότι το ραντεβού μου ειναι στις 12 και εάν είναι να το ακυρώσω να της στείλω μήνυμα 1 ώρα πριν. της απαντώ με καρδιά. Ετοιμάζομαι και στις 11:49 είμαι κάτω από την πόρτα της και ετοιμάζομαι να την καλέσω όταν βλέπω στην εφαρμογή μήνυμα δικό της στις 11:36 να μου λέει ότι αφού δεν της επιβεβαίωσα το ραντεβού ακυρώνεται και να μην πάω. Της απαντώ ότι άλλα συμφωνήσαμε και μου είπε ότι μπορεί σε μισή ώρα γιατί έχει βγει έξω και αν θέλω να πάω με τη Isabelli φυσικά η διάθεση πέταξε οπότε της απάντησα όχι. Το να κάνεις το αρχαιότερο επάγγελμα θέλει τσαγανό, το να είσαι όμως πόρνη στην συμπεριφορά δείχνει χαμηλή ποιότητα χαρακτήρα, θα μου πεις χαρακτήρα ψάχνεις εδώ που μπήκες, όχι άλλα ελπίζεις. Raphaella non meriti nessun rispetto.
ετσι ακριβως ,φαντασου τωρα ετσι για παραδειγμα να φυγω εγω για ραντεβου να πρεπει να οδηγησω με ετη μηχανη 110 χλμ και οταν φτασω να μου πει αυτο.Περιστατικο πριν απο 4 χρονια , ειχα συνηθισει στο Πουκετ με γυναικες αλλα και με ladyboy ,εχω κρατηση επαφες με τα πολυ καλα που αξιζουν , και κανονιζω ραντεβου και αφου κανονιζουμε πιπα ακαποτη , μιλαμαε ομως για ανθρωπο τερας καθαριοτητας ,μπανιο ,ειδικο αφρολουτρο με εξτρα αιθαιρια ελαια ,μεχρι και στοματικο διαλλειμα για οποια εξαλιψη ας πουμ εισως να υπηρχε .Και στο ραντεβου ,λεει α δεν κανω πιπα ακαποτη ,μονο οταν μπου αρεσει ο αλλος ,και κατι αλλα παλαβα .Ε οπως καταλαβατε σιγα μη ξαναρισκαρω τοσα χιλιομετρα για να μου γλειφουν τις καποτες ..
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
ετσι ακριβως ,φαντασου τωρα ετσι για παραδειγμα να φυγω εγω για ραντεβου να πρεπει να οδηγησω με ετη μηχανη 110 χλμ και οταν φτασω να μου πει αυτο.Περιστατικο πριν απο 4 χρονια , ειχα συνηθισει στο Πουκετ με γυναικες αλλα και με ladyboy ,εχω κρατηση επαφες με τα πολυ καλα που αξιζουν , και κανονιζω ραντεβου και αφου κανονιζουμε πιπα ακαποτη , μιλαμαε ομως για ανθρωπο τερας καθαριοτητας ,μπανιο ,ειδικο αφρολουτρο με εξτρα αιθαιρια ελαια ,μεχρι και στοματικο διαλλειμα για οποια εξαλιψη ας πουμ εισως να υπηρχε .Και στο ραντεβου ,λεει α δεν κανω πιπα ακαποτη ,μονο οταν μπου αρεσει ο αλλος ,και κατι αλλα παλαβα .Ε οπως καταλαβατε σιγα μη ξαναρισκαρω τοσα χιλιομετρα για να μου γλειφουν τις καποτες ..
Εγω μια φορά της έστειλα, δε μου απάντησε ποτέ,
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Είναι κρος όχι τρανς και ναι έχει μεγάλο αλλά πολύ ψυχρή και δεν χύνει.
Ποσο μ@λ@κ@ς είσαι που μαζί μου ασχολείσαι .. τραβα στην γυναίκα σου μην στην γαμησει κανένας άλλος γιατί εσυ δεν βλέπω να γαμας σε απασχολούν οι τρανς και οι κρος τρομπα
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Ακατάλληλη τελείως!

Εάν είσαι λίγο προικισμένος αποφεύγει να κάτσει να τον φάει!
Θέλει πιο πολύ τον ενεργητικό τομέα και επίσης τώρα τελευταία έχει πάρει κιλά και αντροφερνει παρά πολύ! Ψάξε για κάτι άλλο καλύτερα!
Αφού για την πουτσα πάτε τι το παίζεται τώρα … γαμιαδες ; Εάν ήθελες να γαμησεις θα γαμαγες καμία γκομενα όχι τρανς
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Αφού για την πουτσα πάτε τι το παίζεται τώρα … γαμιαδες ; Εάν ήθελες να γαμησεις θα γαμαγες καμία γκομενα όχι τρανς
πολύ μαγκιά κλανιά και κώλο φινιστρίνι βλέπω, δε μου λες μπήκες εδώ μέσα να μας πεις τι κριτικές θα γράφουμε; έδειξες πόσο ανάγωγη είσαι και πιστεύω ότι κατάλαβες πως θα φας μαύρο από πολλούς εδώ μέσα που είναι και το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών των τρανς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom