Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

vido

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
50
Like
140
Πόντοι
0
Μια από τα ίδια φίλε ..άσε που μετά από πόσες μέρες που προσπαθούσα μου μιλισε λες κ μου έκανε χάρη ... Μπορεί να την κούρασα και εγώ με 3 τηλ την μέρα × 4 μέρες.. Γιβαυτο το λόγο δεν πήγα ... Πήρα την Αλίκη την πετιτ ήταν κλειστό και πήγα στη φενια , δεν λέω καλά πέρασα αλλά όχι για δεύτερη φορά ! Μία να βρω να περνάω όμορφα αν έχετε κάποια να προτείνετε να είναι ενεργητική εδώ είμαι ...αλλιώς αν είναι παθητική γαμαω και και την κοπέλα μου .
Βίκυ από Άγκυρας, Μιχαέλα στο Περιστέρι θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280
Μια από τα ίδια φίλε ..άσε που μετά από πόσες μέρες που προσπαθούσα μου μιλισε λες κ μου έκανε χάρη ... Μπορεί να την κούρασα και εγώ με 3 τηλ την μέρα × 4 μέρες.. Γιβαυτο το λόγο δεν πήγα ... Πήρα την Αλίκη την πετιτ ήταν κλειστό και πήγα στη φενια , δεν λέω καλά πέρασα αλλά όχι για δεύτερη φορά ! Μία να βρω να περνάω όμορφα αν έχετε κάποια να προτείνετε να είναι ενεργητική εδώ είμαι ...αλλιώς αν είναι παθητική γαμαω και και την κοπέλα μου .
Από Ελληνίδες αξίζει και η Nadia Moore πλατεία Βικτωρίας κοντά...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Μια από τα ίδια φίλε ..άσε που μετά από πόσες μέρες που προσπαθούσα μου μιλισε λες κ μου έκανε χάρη ... Μπορεί να την κούρασα και εγώ με 3 τηλ την μέρα × 4 μέρες.. Γιβαυτο το λόγο δεν πήγα ... Πήρα την Αλίκη την πετιτ ήταν κλειστό και πήγα στη φενια , δεν λέω καλά πέρασα αλλά όχι για δεύτερη φορά ! Μία να βρω να περνάω όμορφα αν έχετε κάποια να προτείνετε να είναι ενεργητική εδώ είμαι ...αλλιώς αν είναι παθητική γαμαω και και την κοπέλα μου .
Δεν σ άρεσε η Φένια;
 

juanmanuel

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
15
Πόντοι
0
εχει κάποιος άποψη? pm please
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Η Χέλγκα είναι καλή στο ενεργητικό;
Τοσο καιρο δεν εχει ακουστει κανας συναγωνιστης απο εδω μεσα να εχει παει μαζι της.... Και δικαιλογημενα μονο που βλεπεις την παραμορφωμενη φατσα της δεν σε προδιαθετει ιδιαιτερα να πας...αγριευεσαι λιγο οπως και να χει....
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Τοσο καιρο δεν εχει ακουστει κανας συναγωνιστης απο εδω μεσα να εχει παει μαζι της.... Και δικαιλογημενα μονο που βλεπεις την παραμορφωμενη φατσα της δεν σε προδιαθετει ιδιαιτερα να πας...αγριευεσαι λιγο οπως και να χει....
Κ γω αυτό σκέφτομαι...Αν δεν πάει κανείς μαζί της πως τα βγάζει πέρα;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Κ γω αυτό σκέφτομαι...Αν δεν πάει κανείς μαζί της πως τα βγάζει πέρα;
εχει κανονικη δουλεια ειναι πρυταννης σε ανωτατο εκπαιδευτικο ιδρυμα το πρωι...και το βραδυ κανει απλα το χομπι της.....
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
σοβαρά τώρα σκέφτεσαι να πας με αυτό το πράγμα;
Από παλιά ήθελα π ήταν νορμάλ και τώρα έτσι όπως τ βλέπω έχω αλλάξει γνώμη...Απλά ήθελα να μάθω αν την έχει επισκεφτεί κάποιος;
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
188
Πόντοι
0
Γνωριζουμε εαν η elenarok12( ετσι το εχει στο τικ τοκ) ειναι του χωρο;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Από παλιά ήθελα π ήταν νορμάλ και τώρα έτσι όπως τ βλέπω έχω αλλάξει γνώμη...Απλά ήθελα να μάθω αν την έχει επισκεφτεί κάποιος;
εχω βρεθει μαζυ της πολλες φορες μεχρι που καποια στυγμη βαρεθηκα ειναι οκ ατωμο περα την τρομερη αλαγη που εχει κανει
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
εχω βρεθει μαζυ της πολλες φορες μεχρι που καποια στυγμη βαρεθηκα ειναι οκ ατωμο περα την τρομερη αλαγη που εχει κανει
Κατάλαβα..Εγώ για ενεργητική την θέλω γτ εχψ δει έχει ωραίο καυλι
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Πέρασα πριν λίγο και μετά Μικέλ ήταν μια μελαχρινή αλλά δεν μπόρεσα να δω γτ πέρασα από τον κεντρικό... Παίζει να ήταν η Γκάμπριελα;
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
63
Like
104
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα σε ποιους οίκους έχεις τρανς ;
 
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
134
Πόντοι
0
Έχεις κάποιος πρόσφατη εμπειρία με την Λένα ;
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
Έχεις κάποιος πρόσφατη εμπειρία με την Λένα ;
πρέπει να έχει παιχτεί τρελή επεξεργασία στις φωτογραφίες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κάτι τρανς στο Κατεχάκη 8 κ στο φυλής 104 τα έχει πάρει κανείς να μας πει γνώμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom