Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

sexakias12123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0


Έχει δοκιμάσει κανένας?
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Προς ενημέρωση του κοινού :2funny: επέστρεψε η Lena trans,ή αλλιώς Deni Lazaro ή για πιο παλιούς η Δέσποινα από Φυλής 99. Θα τσεκαριστεί αύριο και θα μεταφέρω εντυπώσεις, έχω περάσει πολύ καλά με τη συγκεκριμένη και θέλω να δω αν παραμένει σταθερή αξία.
 

Tank111

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
Προς ενημέρωση του κοινού :2funny: επέστρεψε η Lena trans,ή αλλιώς Deni Lazaro ή για πιο παλιούς η Δέσποινα από Φυλής 99. Θα τσεκαριστεί αύριο και θα μεταφέρω εντυπώσεις, έχω περάσει πολύ καλά με τη συγκεκριμένη και θέλω να δω αν παραμένει σταθερή αξία.
Καλησπεραα
Έχουμε τηλέφωνο επικοινωνιας;
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Στο tsdating έχει το τηλέφωνο της
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Επιστροφή από Lena trans/Deni Lazaro/Δέσποινα με τις καλύτερες εντυπώσεις ως συνήθως...Πέρασα πολύ καλά,ωραίος χώρος και υπηρεσίες άνω του μετρίου για εμένα. Τιμή στα 70 το μισάωρο αλλά τα αξίζει, υπήρχε άνεση γενικά και την προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
διαβαζω διαφορα εδω μεσα εδω και καιρο και αναρωτιεμαι μυπος κανω κατυ λαθος ..
το τελευταιο καιρο τραβιεμαι μ δυο συγκεκρημενα μωρα που ειναι πολυ εμφανισημες του χωρου τις ξερετε ολοι οσοι
μπενετε εδω μεσα η χρεωση τους εινα 50 με ανεση χρονου πανω απο ωρα..
διαβαζω μετα κατυ παλικαρια που λενε 70\30 λ και αλλη παλυ αναφερουν περηπτωσεις οι οποιες χρεωνουν 100/200 ε
οτυ περασαν καλα χωρις ομως να αναγραφουν τιμες και τ σχετηκα ....μυπως λεω θα πρει ολοι να σκεφτεστε και μ τ πανω καιφαλι αντυ τ κατω μονο?????καλο καλοκαιρι μουτρα αυτα τ λιγα απο μενα ηρθε η ωρα
 

Vaggelis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2023
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι οποίος ενδιαφέρεται για εμπειρία στην χαλκιδα με τρανς ενεργοπαθητικη μπορεί να μου στείλει ινμποξ. (Εννοείται ΟΧΙ βίζιτα)
Καλή ανασταση!
Καλησπερα
Ενδιαφέρομαι για Τρανς χαλκιδα
 

Vaggelis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2023
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι οποίος ενδιαφέρεται για εμπειρία στην χαλκιδα με τρανς ενεργοπαθητικη μπορεί να μου στείλει ινμποξ. (Εννοείται ΟΧΙ βίζιτα)
Καλή ανασταση!
Κύριοι οποίος ενδιαφέρεται για εμπειρία στην χαλκιδα με τρανς ενεργοπαθητικη μπορεί να μου στείλει ινμποξ. (Εννοείται ΟΧΙ βίζιτα)
Καλή ανασταση!
Ενδιαφέρομαι πολύ αν μπορείς στείλε μου
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Σιγά ρε βάτραχε...Εσύ δηλαδή γαμάς πάνω από ώρα συνεχόμενα ή τους πιάνεις και την κουβέντα κιόλας να αναλύσετε την καθημερινότητα...

Όπως παίρνουν σε εσένα 50 ευρώ αυτές οι 2 ,παίρνουν και στους άλλους μη τρελαίνεσαι...

Όλες το έχουν ανεβάσει, να δώσω 70 αντί για 50 εμένα προσωπικά δεν μου λέει κάτι γιατί με τη συγκεκριμένη (Lena) το μισάωρο είναι 40 με 45 λεπτά στην ουσία με υπηρεσίες πολύ άνω του μετρίου και με εμφάνιση σούπερ...Η μιχαελα που το έχει 60 όσες φορές έχω πάει δεν κοιτάει ποτέ ρολόι,σαν να είσαι με τη γκόμενα σου είναι στο σεξ...Αμα κάνεις παζάρια που κάνουν για 10 ευρώ ε άστο ...

Εγώ προσωπικά πάω να γαμήσω και να φύγω, αν θέλει η άλλη να είναι πιο κοινωνική οκ δεν θα με χαλάσει αλλά μη μπερδευόμαστε, επαγγελματίες είναι όχι γκόμενες μας...Να κάτσω 1 ώρα για ποιο λόγο, θα τα φτιάξουμε ? :2funny:
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
221
Πόντοι
6
Επιστροφή από Lena trans/Deni Lazaro/Δέσποινα με τις καλύτερες εντυπώσεις ως συνήθως...Πέρασα πολύ καλά,ωραίος χώρος και υπηρεσίες άνω του μετρίου για εμένα. Τιμή στα 70 το μισάωρο αλλά τα αξίζει, υπήρχε άνεση γενικά και την προτείνω ανεπιφύλακτα.
Συναγωνιστή δώσε λεπτομέρειες για τη συνάντηση ή βάλε κριτική αν θες...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Δεν γράφω κριτικές φίλε μου,απλά λέω σε γενικές γραμμές πως πέρασα γιατί αυτά είναι υποκειμενικά.

Άνεση χρόνου, φάση gfe είναι με εμένα αλλά δεν λέει όχι σε πιο δυνατούς ρυθμούς ,γενικά μια νορμάλ συνεύρεση με εμένα ενεργητικό.
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1
διαβαζω διαφορα εδω μεσα εδω και καιρο και αναρωτιεμαι μυπος κανω κατυ λαθος ..
το τελευταιο καιρο τραβιεμαι μ δυο συγκεκρημενα μωρα που ειναι πολυ εμφανισημες του χωρου τις ξερετε ολοι οσοι
μπενετε εδω μεσα η χρεωση τους εινα 50 με ανεση χρονου πανω απο ωρα..
διαβαζω μετα κατυ παλικαρια που λενε 70\30 λ και αλλη παλυ αναφερουν περηπτωσεις οι οποιες χρεωνουν 100/200 ε
οτυ περασαν καλα χωρις ομως να αναγραφουν τιμες και τ σχετηκα ....μυπως λεω θα πρει ολοι να σκεφτεστε και μ τ πανω καιφαλι αντυ τ κατω μονο?????καλο καλοκαιρι μουτρα αυτα τ λιγα απο μενα ηρθε η ωρα
Nai αλλα και εσυ δεν δεινεις καμια πληροφορια μονο γενικολογα, εκτος αν τα ερωτευτικες τα μωρα
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
40
Like
2.012
Πόντοι
1.206
Δεν γράφω κριτικές φίλε μου,απλά λέω σε γενικές γραμμές πως πέρασα γιατί αυτά είναι υποκειμενικά.

Άνεση χρόνου, φάση gfe είναι με εμένα αλλά δεν λέει όχι σε πιο δυνατούς ρυθμούς ,γενικά μια νορμάλ συνεύρεση με εμένα ενεργητικό.
από εμφάνιση λέει τίποτα; γιατί οι φωτογραφίες της μου φάνηκαν πολύ επεξεργασμένες.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Ψηλή με ωραίο σώμα, το μόνο αρνητικό για εμένα τα λίγο παραπάνω φουσκωμένα χείλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom