Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

kauliaris12

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια μου
Σκοπεύω να επισκεφτώ μια από τις 3 που θα αναφέρω από κάτω έχετε να προτείνετε κάποια ως καλύτερη;;
1: Αλεξάνδρα
2: Έλενα sunrise
3: Φενια
Να προσθέσω ότι θα ήθελα το κορίτσι ενεργητικό
Ευχαριστώ πολύ
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Καλησπέρα αλάνια μου
Σκοπεύω να επισκεφτώ μια από τις 3 που θα αναφέρω από κάτω έχετε να προτείνετε κάποια ως καλύτερη;;
1: Αλεξάνδρα
2: Έλενα sunrise
3: Φενια
Να προσθέσω ότι θα ήθελα το κορίτσι ενεργητικό
Ευχαριστώ πολύ
Πιστεύω Φένια
 

Kleomenis33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εσυ, τι άνθρωπος πιστεύεις ότι είναι μετα απο τέτοια συμπεριφορά?
Κοίτα δεν έχασες κατι, θα πήγαινες εκεί θα σου έπαιρνε μια πιπα, θα σου ζητούσε να τη γλύφεις (τον έχει πολυ μικρό). Πολυ πιθανό οταν θα πήγαινες να σου ελεγε θα έρθει και ένας φίλος μου και θα σας τσιμπουκωνε και τους 2. Τσαμπα τα χιλιόμετρα,, ο χρόνος και τα έξοδα που εκανες
Το μόνο που έμαθα στην πορεία είναι πως μένει οντως στην Καλλιθέα. Από κει κ πέρα το χάος…
Καλησπέρα δε τα πάω καλά με τη τεχνολογία και δε ξέρω αν γράφω και στο σωστό ποστ.Μινα Ορφανου την έβλεπα στους βασιλιαδες δε μου άρεσε καθόλου ώσπου πριν κάνα μήνα είδα μια συνέντευξη της και με όλα τα ενεσιμα και τις σιλικονες έγινε γαμευσιμο μιλφ,της κάνω αίτημα με δέχεται δε της μίλησα έκανα μόνο κάποια λάικ σε φωτο και λίγο πριν με σβήσει(Χωρίς λόγο)είχε ανεβάσει ένα στορι που έβριζε αισχρά τα κανάλια η τύπισσα φουλ κομπλέξ απωθημένα κλπ αλλα αυτό που σου έκανε αν έτρωγε ένα χέρι ξύλο δε θα το ξανάκανε ποτέ(Αν μάθω κάποια στιγμή περισσότερο θα γράψω είμαι πάνω κάτω μέσα στη χωρο)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Δηλαδη ρε μουτρο οποιος βριζει τ καναλια ειναι κοπλεξηκος???
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Noone21

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
Να ρωτησω κατι αρνητικο βρηκες ?????
Οσον αφορα την προσωπική μου εμπειρια οχι δεν θα το ελεγα. Αλλα αυτο ειναι προσωπικο μπορει σε καποιον να φανει κατι περιεργο απο πλευρας μου παντως ηταν γενικως κομπλε εμπειρια
 

Noone21

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια μου
Σκοπεύω να επισκεφτώ μια από τις 3 που θα αναφέρω από κάτω έχετε να προτείνετε κάποια ως καλύτερη;;
1: Αλεξάνδρα
2: Έλενα sunrise
3: Φενια
Να προσθέσω ότι θα ήθελα το κορίτσι ενεργητικό
Ευχαριστώ πολύ
Μονο φενια εχω δοκιμασει πολυ καλη περιπτωση θα ξαναπηγαινα
 

anepidektos_mathisews

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
5
Like
153
Πόντοι
280
Καλησπέρες κύριοι,
Ποια κοπελα θα προτεινατε σε εναν πρωταρη για ενερ-παθ παιχνιδι???
Απο τα λιγα που εχω δει σκεφτομαι για μιχαελα περιστερι, γιατι τζουλι και ντορα μ φαινονται θηρια για αρχη σε παθ ρολο!
 

Conan O Manaros

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Like
10
Πόντοι
0
Αν θέλει κανένας Admin να ανεβάσει την Elena Sunrise να ανεβάσω κριτική τώρα που έχω όρεξη Να ξέρει και ο κόσμος τι να περιμένει ...
Αδερφε η ελενα που ακριβως μενει στο φαληρο?Ειναι κοντα σε καποιο σταθμο ηλεκτρικου/μετρο.
 

noName69

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
181
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στην Κακάο :)
Ότι και να πω είναι λίγο μάγκες τέλεια και στους δύο ρόλους όλες η καλές Κριτικές ισχύουν. Κυριολεκτικά μου έδωσε τον κωλο στα χέρια :)) χωρις βιασύνες και πάνω απ' όλα down to earth νιώθω λες και έκανα σεξ με την κοπέλα μου ... Με γάμησε έχυσα έκανα ντουζάκι βγαίνω από το ντουζ βάζω το μποξερακι μου να φύγω έρχεται από πίσω μου κατεβάζει το εσώρουχο μου και μου λέει ακωμα δεν τελειώσαμε ε μετά μου έδωσε και κατάλαβα. Μετά 69 τελείωσα δεύτερη φορά στην κοιλιά της και το καλύτερο τελείωσε και αυτή με εμένα να της γλείφω τα μπαλάκια ... Όχι σαν κάτι άλλες που αν μπορούσαν θα χρέωναν και το ποτό που σου δίνουν αν σου προσφέρουν βέβαια ....
 

sTeL77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
343
Like
3.597
Πόντοι
441
Για Ροζαλία ή Καλιστώ έχεις κανείς να δώσει πληροφορίες ;;
 

Συνημμένα

  • E04C79FF-4352-4E6A-B55E-CE0B19FECD3F.jpeg
    E04C79FF-4352-4E6A-B55E-CE0B19FECD3F.jpeg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 144

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290

Μολις επεστρεψα... Πως μπορει να μπει στις κριτικες για να κανουμε την αναλυση???
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0

Μολις επεστρεψα... Πως μπορει να μπει στις κριτικες για να κανουμε την αναλυση???
Πες μας εδώ τίποτα. Πόσα θέλει 150; και είναι ενεργητική;
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1

Μολις επεστρεψα... Πως μπορει να μπει στις κριτικες για να κανουμε την αναλυση???
@antisthenis , for your action please
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.549
Like
7.191
Πόντοι
1.056
:animated-balls::toilet:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom