Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
οχι ουτε καν δεν ειναι η nansi εκτος και αν παιζουν δυο ....δεν περασα γιατι ειχα ενα φωβο μην πεσω σε κανα γνωστο ατωμο αλλα απο μια ερευνα αγωρας που εκανα καταλαθος βρηκα ποια ειναι ...ενα ωραιο σχετηκα κροσακι αν δεν κανω λαθος απο πειραια τ ειχα παρει περισι και ειχα περασει σχετηκα καλα στα πρωτα βηματα του ....μια βολτα θα σας πισει ..
να αναφερω οτυ τ φ 104 ειναι στουντιο οποτε μην περημενεται τιμες μπουρδελου απο 50 ειναι τ πακετο κ μενα αυτα μ παν ...νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να κανουμε κουβεντα καποιοι απο εμας που δεν ασχολουμαστε ποια
 
Τελευταία τροποποίηση:

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
40
Like
2.012
Πόντοι
1.206
οχι ουτε καν δεν ειναι η nansi εκτος και αν παιζουν δυο ....δεν περασα γιατι ειχα ενα φωβο μην πεσω σε κανα γνωστο ατωμο αλλα απο μια ερευνα αγωρας που εκανα καταλαθος βρηκα ποια ειναι ...ενα ωραιο σχετηκα κροσακι αν δεν κανω λαθος απο πειραια τ ειχα παρει περισι και ειχα περασει σχετηκα καλα στα πρωτα βηματα του ....μια βολτα θα σας πισει ..
να αναφερω οτυ τ φ 104 ειναι στουντιο οποτε μην περημενεται τιμες μπουρδελου απο 50 ειναι τ πακετο κ μενα αυτα μ παν ...νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να κανουμε κουβεντα καποιοι απο εμας που δεν ασχολουμαστε ποια
εκτός μαγαζιού παίζει συνάντηση; δεν θέλω κ εγώ να πέσω σε γνωστό.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
31
Like
7.432
Πόντοι
3.886
οχι ουτε καν δεν ειναι η nansi εκτος και αν παιζουν δυο ....δεν περασα γιατι ειχα ενα φωβο μην πεσω σε κανα γνωστο ατωμο αλλα απο μια ερευνα αγωρας που εκανα καταλαθος βρηκα ποια ειναι ...ενα ωραιο σχετηκα κροσακι αν δεν κανω λαθος απο πειραια τ ειχα παρει περισι και ειχα περασει σχετηκα καλα στα πρωτα βηματα του ....μια βολτα θα σας πισει ..
να αναφερω οτυ τ φ 104 ειναι στουντιο οποτε μην περημενεται τιμες μπουρδελου απο 50 ειναι τ πακετο κ μενα αυτα μ παν ...νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να κανουμε κουβεντα καποιοι απο εμας που δεν ασχολουμαστε ποια
Μπρο για την Θάλεια νμζ λέμε...Για τσεκαρε ξανά γτ νμζ είναι η Νάνσυ η τουλάχιστον μοιάζουν πολύ...Και κάνω λάθος εγω
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81

Το κορίτσι είναι προσεγμένο ,πεντακάθαρη μέσα έξω ,όσο για το αν είναι πηραγμενες η φωτό η δική μου άποψη είναι πως όχι δεν είναι πειραγμενες, βέβαια εγώ έχω και αδυναμία στην Αλίκη οπότε αν θέλει και κάποιος άλλος να γράψει καλό θα ήταν . Και βέβαια σε χύνει αλλά παίρνει παραπάνω για να τελειώσει .αν πας γράψε μου εδώ η στείλε μου μύνημα να μου πεις εντυπώσεις
Θυμάσαι τι χρεώνει μούτρο;;;
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
οπως κ ν χει εχει διαφωρα αλλο αντρας αλλο γυναικα ετσι δεν ειναι ?????
 

allgood

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21

κάποια πληροφορία για αυτή?
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81

Καλησπέρα εχει παει κανεις?
Όλος ο καλός ο κόσμος εχει πάει!!! Μόνο θετικά έχω να πω. Κάνε αναζήτηση εδώ Μιχαελα Περιστέρι και θα βρεις πολλά σχόλια!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οπως κ ν χει εχει διαφωρα αλλο αντρας αλλο γυναικα ετσι δεν ειναι ?????
Δεν έχω άποψη μούτρο μου!!! Είμαι μόνο ενεργητικός!
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Δεν ασχολούμαι με τον χώρο, αλλά θα ήθελα προτάσεις για ενεργητική, κατά προτίμηση Ελληνίδα
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Γεια σε όλους!!Γνωριζει κανεις την συγκεκριμένη;Καινούργια λέει στο φυλής 104!!
Η νανσυ είναι που είχε και χώρο Κολιάτσου κι είχε κο αγγελία! Τουλάχιστον στην φωτο αυτή είναι !
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
31
Like
7.432
Πόντοι
3.886

RoYddY1234

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
52
Like
16
Πόντοι
0

Καλησπέρα εχει παει κανεις?
Κανείς άλλος που μπορεί να δώσει λεπτομέρειες?
 

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
181
Πόντοι
0

RoYddY1234

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
52
Like
16
Πόντοι
0

Εχουμε εμπειριες με τη συγκεκριμενη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom