Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Δωσε info πλιζ...
Που θα την βρω?
τιμουλα?
Εχει αγγελια?

Κέντρο Αθήνα έχει χώρο, απλά τώρα είναι Θεσσαλονίκη απ'ότι βλέπω...
 

memereth

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα.Απο Θεσσαλονικη σε Ε/Π trans εχετε να προτινετε κατι?Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Boh3mian

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0

Εχει κάποιος προηγούμενη εμπειρία; Αξίζει;
αν μπορει καποιος και εχει γνωση ενδιαφερομαι να μαθω και εγω
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
Αφου τις προτεινετε ρε παιδια, δωστε και τα links τους!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.766
Κριτικές
30
Like
7.343
Πόντοι
3.886
Πήρε κούρσα ένας φίλος Μ 2 τραβελακια και τα πήγε Λένορμαν 98..Ξέρουμε ποιες είναι;
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
Πήρε κούρσα ένας φίλος Μ 2 τραβελακια και τα πήγε Λένορμαν 98..Ξέρουμε ποιες είναι;
λογικα αυτη ειναι, αν πατησεις τον συνδεσμο που σε οδηγει στο instagram και την ακολουθησεις, θα δεις βιντεακια απο καποιο μπαλκονι στην λενορμαν...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
394
Like
1.427
Πόντοι
201
Αυτό το καυλάκι το σκέφτομαι αρκετά τον τελευταίο καιρό. Ανέβασε και μια αγγελία στο kanesex με πόζες όλο καύλα.
 

megalometoxos

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2016
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Έχει εμπειρία κάνεις μαζί της;
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
400
Κριτικές
148
Like
8.019
Πόντοι
11.971
IMG_20210914_215951.jpg
συναντηση με την πελη στο Κουκάκι.πολυ θυλική πολύ ψηλή με ματαρες και γλυκιά προσωπικότητα.αν δεν δεις το εργαλείο της δεν πιστεύεις πος είναι είναι τρανσακι.εχει κάποια παραπάνω κιλά αλλά δεν με χάλασαν.εχει διάθεση να σε εικονοποιεισει και στο παθιτηκο και στο ενεργητικό σεξ.στα αρνητικά δεν δίνει φιλιά πίπα με προφυλακτικό.70€ 30 λεπτά.δεν μπορώ να πω πος τα κλαίω τα λεφτά μου.
Σκέφτομαι να παίξω στην α Εθνική με τοις βραζιλιανες και τα 150€ για να έχω σφαιρική άποψη.εξαλου δύο τρεις μιναν να δοκιμάσω στα 50 70 €
 

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Είχα πει θα ενημερώσω για 2-3 κορίτσια όσον αφορά το θέμα foot fetish αλλά και γενικότερα. Δεν ξέρω πως κάνουμε κριτική και δε βρήκα σελίδα για αυτές τις δύο.
Λοιπόν, 1η επίσκεψη στη Μόνικα, την πιτσιρικά. Το μωρό δε φαίνεται καν ότι είναι τρανς! Πολύ όμορφο πρόσωπο αλλά και σώμα (τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομενα). Μπορεί να το κάνεις ότι θέλεις ! Προσωπικά στα 4 είναι ότι καλύτερο. Τα πόδια της πεντακάθαρα και πολύ ωραία περιποιημένα, τα εγλυψα αρκετά και μετά μου έκανε ένα πολύ καλό footjob. Τελείωσα όσο την επερνα στα 4 . Το μείον της είναι ότι δεν πολύ μιλάει και δεν δείχνει αν γουστάρει η όχι. Γενικά όμως πολύ καλή εμπειρία αλλά λίγο τσιμπημενη στην τιμή θα έλεγα ( πάντως έχει προσωπαρα).
Η 2η που επισκέφθηκα ήταν η Άννουλα. Από ότι έχω δει έχει πολύ καλές κριτικές εδώ μέσα, το ίδιο και η δική μου εμπειρία. Με έκανε να νιώσω πολύ άνετα μαζι της. Πολύ ευδιάθετη και γουστάρει πολύ όταν της είπα ότι θέλω να περιποιηθώ τα άκρα της. Τα υδραυλικά της πολύ καλά θα έλεγα και σε όλη την διάρκεια ήταν μισοκαβλωμενη αλλά και φουλ καυλωμένη. Μου έβγαλε πολύ πάθος το μωρό και στις 2 στάσεις που δοκιμάσαμε ( στα 4 και καβαλα αυτή από πάνω μου). Επίσης η φωνή της και ο αισθησιασμός της με καυλωσαν πολύ. Τέλος όσον αφορά τα πόδια της έχω να πω ένα πράγμα. Τα πιο όμορφα άκρα που έχω δει σε τρανς! Συν ότι γουστάρει πολύ. Με έπαιξε πολύ ωραία σε αυτό το κομμάτι και να φανταστείτε ότι άνετα τελείωνα χωρίς καν να την πάρω μόνο και μόνο στη θέα των ποδιών και των περιποιημένων νυχιών της.
Η καλύτερη εμπειρία προσωπικά μέχρι στιγμής ήταν με Άννα.
Και στις 2 εγώ ήμουν ενεργητικός.
Συγγνώμη για την πολύ λόγια αλλά όπως είπα δεν βρήκα σελίδα για να γράψω κριτική για καμία από τις 2 καύλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom