Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (6 μέλη και 37 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356

alexploutopoulosnew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχετε να μου προτείνετε κάποια ενεργητική με μικρό και λεπτό καυλί γιατί είμαι πρωτάρης και δεν θέλω να πάω με την μία σε κάποια με χοντρό πουτσο
 

Crash222

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα αλάνια. Πηγα με την πρώτη μου τρανς. Μια απο τις αρκετά γνωστές που άχουμε εδω απο tsdating κτλ. Γενικα εχω στο κεφάλι μου έννοια μήπως εχω πάρει κανένα ΣΜΝ αν και ημουν προσεκτικός. Θελω τα φώτα σας για το αν γενικα είναι καθαρες (οχι μονο απο hiv) και τι να κάνω. Οποια βοήθεις καλοδεχούμενη.
Η κοπελα τα σπάει btw.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
346
Κριτικές
17
Like
1.189
Πόντοι
371
Καλησπερα αλάνια. Πηγα με την πρώτη μου τρανς. Μια απο τις αρκετά γνωστές που άχουμε εδω απο tsdating κτλ. Γενικα εχω στο κεφάλι μου έννοια μήπως εχω πάρει κανένα ΣΜΝ αν και ημουν προσεκτικός. Θελω τα φώτα σας για το αν γενικα είναι καθαρες (οχι μονο απο hiv) και τι να κάνω. Οποια βοήθεις καλοδεχούμενη.
Η κοπελα τα σπάει btw.
Συνήθως είναι καθαρές , σε ποια πήγες ;
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.526
Like
4.593
Πόντοι
456
Καλησπερα αλάνια. Πηγα με την πρώτη μου τρανς. Μια απο τις αρκετά γνωστές που άχουμε εδω απο tsdating κτλ. Γενικα εχω στο κεφάλι μου έννοια μήπως εχω πάρει κανένα ΣΜΝ αν και ημουν προσεκτικός. Θελω τα φώτα σας για το αν γενικα είναι καθαρες (οχι μονο απο hiv) και τι να κάνω. Οποια βοήθεις καλοδεχούμενη.
Η κοπελα τα σπάει btw.
ποια;
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπερα αλάνια. Πηγα με την πρώτη μου τρανς. Μια απο τις αρκετά γνωστές που άχουμε εδω απο tsdating κτλ. Γενικα εχω στο κεφάλι μου έννοια μήπως εχω πάρει κανένα ΣΜΝ αν και ημουν προσεκτικός. Θελω τα φώτα σας για το αν γενικα είναι καθαρες (οχι μονο απο hiv) και τι να κάνω. Οποια βοήθεις καλοδεχούμενη.
Η κοπελα τα σπάει btw.
Γαμησετα φίλε, σε νιώθω, και εγώ όταν πηγαίνω από την καυλα μου στην πιπα δεν βάζω προφυλακτικό ούτε στις άλλες λέω να βάλουν και μόλις τελειώνω αρχίζει και με πιάνει το άγχος...
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.140
Like
4.172
Πόντοι
456
... ή ντρέπεται !
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.140
Like
4.172
Πόντοι
456
Δεν είναι ντροπή η καύλα . "Δεν μπορούμε να είμαστε κύριοι όταν καυλώνουμε..." Μαρκήσιος Ντε Σάντ
..... δεν το έγραψα για το βίτσιο ! για το κορμί που πήρε ήταν το σχόλιο !
 

Crash222

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Με Mayara Muller/Patricia πηγα. Πιπα χωρίς προφυλακτικό της πηρα-μου πήρε (δεν ακούμπησε κανεις το σπέρμα του αλλου). Το σεξ ηταν πολύ safe θεωρώ (ημουν ενεργηρικός μονο μόνο). Για αυτήν ξέρουμε κάτι για θέμα ασφάλειας και γενικά για τις γνωστές εδω πέρα με κτιτικές κτλ? Γενικά μια βοήθεια απ τους πιο έμπειρους παιδιά να ηρεμίσω λιγάκι. Ολα τέλεια αλλα επιμελώς δεν με άφησε να γλύψω κωλο για κάποιο λόγο.

Κάποιος που εχει κάνει τα ίδια μαζί της ήταν ΟΚ μετά (οτιδήποτε ΣΜΝ) ???
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Με nayara muller πηγα. Πιπα χωρίς προφυλακτικό της πηρα-μου πήρε (δεν ακούμπησε κανεις το σπέρμα του αλλου). Το σεξ ηταν πολύ safe θεωρώ (ημουν ενεργηρικός μονο μόνο). Για αυτήν ξέρουμε κάτι για θέμα ασφάλειας και γενικά για τις γνωστές εδω πέρα με κτιτικές κτλ? Γενικά μια βοήθεια απ τους πιο έμπειρους παιδιά να ηρεμίσω λιγάκι. Ολα τέλεια αλλα επιμελώς δεν με άφησε να γλύψω κωλο για κάποιο λόγο.

Κάποιος που εχει κάνει τα ίδια μαζί της ήταν ΟΚ μετά (οτιδήποτε ΣΜΝ) ???
Εγώ όταν πήγαινα απέφευγα τις ξένες ή αυτές που κάνουν tour. Ειχα πάντα στανταράκια
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
749
Like
1.332
Πόντοι
206
Καλησπερα αλάνια. Πηγα με την πρώτη μου τρανς. Μια απο τις αρκετά γνωστές που άχουμε εδω απο tsdating κτλ. Γενικα εχω στο κεφάλι μου έννοια μήπως εχω πάρει κανένα ΣΜΝ αν και ημουν προσεκτικός. Θελω τα φώτα σας για το αν γενικα είναι καθαρες (οχι μονο απο hiv) και τι να κάνω. Οποια βοήθεις καλοδεχούμενη.
Η κοπελα τα σπάει btw.

Πώς ένιωσες που πήγες με τρανς για 1η φορά ??
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
346
Κριτικές
17
Like
1.189
Πόντοι
371
Με Mayara Muller/Patricia πηγα. Πιπα χωρίς προφυλακτικό της πηρα-μου πήρε (δεν ακούμπησε κανεις το σπέρμα του αλλου). Το σεξ ηταν πολύ safe θεωρώ (ημουν ενεργηρικός μονο μόνο). Για αυτήν ξέρουμε κάτι για θέμα ασφάλειας και γενικά για τις γνωστές εδω πέρα με κτιτικές κτλ? Γενικά μια βοήθεια απ τους πιο έμπειρους παιδιά να ηρεμίσω λιγάκι. Ολα τέλεια αλλα επιμελώς δεν με άφησε να γλύψω κωλο για κάποιο λόγο.

Κάποιος που εχει κάνει τα ίδια μαζί της ήταν ΟΚ μετά (οτιδήποτε ΣΜΝ) ???
Εγώ έχω πάει αρκετές φορές από πέρυσι που είναι εδώ , μην ανησυχείς. Και μένα τελευταία φορά δεν με άφησε να γλ.κω. επειδή δεν τής πολυαρέσει νομίζω... Ψωλάρα πάντως, να την δοκιμάσεις την επόμενη φορά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με Mayara Muller/Patricia πηγα. Πιπα χωρίς προφυλακτικό της πηρα-μου πήρε (δεν ακούμπησε κανεις το σπέρμα του αλλου). Το σεξ ηταν πολύ safe θεωρώ (ημουν ενεργηρικός μονο μόνο). Για αυτήν ξέρουμε κάτι για θέμα ασφάλειας και γενικά για τις γνωστές εδω πέρα με κτιτικές κτλ? Γενικά μια βοήθεια απ τους πιο έμπειρους παιδιά να ηρεμίσω λιγάκι. Ολα τέλεια αλλα επιμελώς δεν με άφησε να γλύψω κωλο για κάποιο λόγο.

Κάποιος που εχει κάνει τα ίδια μαζί της ήταν ΟΚ μετά (οτιδήποτε ΣΜΝ) ???
Εγώ έχω πάει αρκετές φορές από πέρυσι που είναι εδώ , μην ανησυχείς. Και μένα τελευταία φορά δεν με άφησε να γλ.κω. επειδή δεν τής πολυαρέσει νομίζω... Ψωλάρα πάντως, να την δοκιμάσεις την επόμενη φορά.
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.526
Like
4.593
Πόντοι
456
Εγώ έχω πάει αρκετές φορές από πέρυσι που είναι εδώ , μην ανησυχείς. Και μένα τελευταία φορά δεν με άφησε να γλ.κω. επειδή δεν τής πολυαρέσει νομίζω... Ψωλάρα πάντως, να την δοκιμάσεις την επόμενη φορά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγώ έχω πάει αρκετές φορές από πέρυσι που είναι εδώ , μην ανησυχείς. Και μένα τελευταία φορά δεν με άφησε να γλ.κω. επειδή δεν τής πολυαρέσει νομίζω... Ψωλάρα πάντως, να την δοκιμάσεις την επόμενη φορά.
καποιο λινκ?
 

Crash222

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Γενικά εχει ακουστεί τιποτα απο κανένα μέλος να κολλησε HIV η οτιδήποτε πιο light απο κοπέλα γνωστή σαν αυτην και γενικά το γράφουν αν τύχει ? Απο πίπα χωρις προφ ποσο εύκολο είναι να κολλήσεις κατι (χωρις επαφή με σπερμα) ? Να κάνω κανένα τεστ η τοιδήποτε ?

Giorgos H σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση, με ηρεμεί λιγάκι.

 

kauliaris12

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
42
Πόντοι
0
Αλάνια μου για την κοπέλα κάποια γνώμη;;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom