Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
396
Κριτικές
144
Like
7.837
Πόντοι
11.971
Όταν λέμε full;;;;;Εννοούμε και τους 2 ρόλους;;;
Ναι και τους δύο ρόλους.στο ενεργιτικο είναι άγρια χρειάστηκε να 5η σταματησω πόσες φορές πίπα πνιξιματα πουτσοσκαμπιλα.στι παθιτικο δεν κάθομαι λέει. Κάτσε να 5ον φας κοπέλα μου λέω και χρειάστηκε να αγριεψω και λυγο.μετα τον έφαγε κανονικά.ποναγε κι αυτό κι όλο με σταματαγε .έτσι είναι μια σου και μια μου .69 ολλα καλά απλά κάποια στιγμή μου λέει ελλα τελιονε 3χω κι άλλο ραντεβού.λογικο είχε περάσει η ώρα.απλα αλου ήταν ποιο χαλαρά
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Ναι και τους δύο ρόλους.στο ενεργιτικο είναι άγρια χρειάστηκε να 5η σταματησω πόσες φορές πίπα πνιξιματα πουτσοσκαμπιλα.στι παθιτικο δεν κάθομαι λέει. Κάτσε να 5ον φας κοπέλα μου λέω και χρειάστηκε να αγριεψω και λυγο.μετα τον έφαγε κανονικά.ποναγε κι αυτό κι όλο με σταματαγε .έτσι είναι μια σου και μια μου .69 ολλα καλά απλά κάποια στιγμή μου λέει ελλα τελιονε 3χω κι άλλο ραντεβού.λογικο είχε περάσει η ώρα.απλα αλου ήταν ποιο χαλαρά
Αυτό με το άλλο ραντεβού, μαλακία
 

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα ήθελα να μου προτείνει κάποιος τρανς για foot fetish (ποδολαγνεία) . Μέχρι στιγμής δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο... Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

Charis38

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2020
Μηνύματα
67
Like
25
Πόντοι
0
Screenshot_2021-07-21-18-16-01-717_com.android.chrome.jpg
ξέρει κανείς για την ίριδα έχει αγγελίες κανεσεξ και hellas ladies...αν έχει βρεθεί κανείς θα ήθελα γνώμη
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Καλησπέρα, θα ήθελα να μου προτείνει κάποιος τρανς για foot fetish (ποδολαγνεία) . Μέχρι στιγμής δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο... Ευχαριστώ εκ των προτερων
Κάποιος συνάδελφος σε προηγούμενο πόστ,μίλησε για υπέροχα πόδια της συγκεκριμένης.Αν κάνεις κάτι ενημερώσέ μας !
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Γνώμη???
 

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
Κάποιος συνάδελφος σε προηγούμενο πόστ,μίλησε για υπέροχα πόδια της συγκεκριμένης.Αν κάνεις κάτι ενημερώσέ μας !
Καλησπέρα φιλαράκι, σε ευχαριστώ, αυτή σίγουρα θα τη δοκιμάσω και θα ενημερώσω αναλυτικά. Ωστόσο αν έχει κάποιος άλλος να προτείνει κάποια άλλη είτε Ελληνίδα είτε ξένη θα το εκτιμούσα. Καλή συνέχεια σε όλους .
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
Καλησπέρα φιλαράκι, σε ευχαριστώ, αυτή σίγουρα θα τη δοκιμάσω και θα ενημερώσω αναλυτικά. Ωστόσο αν έχει κάποιος άλλος να προτείνει κάποια άλλη είτε Ελληνίδα είτε ξένη θα το εκτιμούσα. Καλή συνέχεια σε όλους .
αυτή
 

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
αυτή
Καλησπέρα φιλαράκι, σε ευχαριστώ για την απάντηση. Η Άννα είναι Μύκονο έτσι γράφει στα sites... Θα ενημερώσω όμως αναλυτικα περί foot fetish όταν γυρίσει Αθήνα και κανονίσω. Για την ξένη κορασίδα που ποσταρες είδες ωραία και περιποιημένα άκρα?? Συγγνώμη που ρωταω για αυτό αλλά δεν μπορώ να διακρίνω καλά στις φωτό της. Αν ναι , θα κλείσω και θα ενημερώσω κ γω για την συνάντησή μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kozima

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
https://*****/erotikes-gnorimies/aliki-etoimi-gia-ola-2/
δεν μπορώ να βρω καμία κριτική της....έχετε εμπειρία?
 

juanmanuel

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
15
Πόντοι
0
βλέπα αρκετό καιρό αυτή την αγγελία. έχεις κανένας εμπειρία? https://*****/erotikes-gnorimies/nana-ψωλαρου-για-ατομα-που-καυλωνουν-καπω/
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα, θα ήθελα να μου προτείνει κάποιος τρανς για foot fetish (ποδολαγνεία) . Μέχρι στιγμής δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο... Ευχαριστώ εκ των προτερων

Πάντως μία που διαφημίζει υπηρεσίες foot fetish, χωρίς να ξέρω αν τις παρέχει καλά, είναι η Αλίκη φίλε @Whoshotya.

Έχει και σχετικά βιντεάκια με footjobs

Μία ακόμη που διαφημίζει υπηρεσίες foot fetish είναι η Ντόρα (και είναι αρκετά καλή στην πράξη)

Επίσης, από ξένες, δεν έχω κάποια στο μυαλό μου απ' όσες είναι εδώ αυτή τη στιγμή,
εάν έρθει όμως η Yuli, έχει περιποιημένα άκρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
Πάντως μία που διαφημίζει υπηρεσίες foot fetish, χωρίς να ξέρω αν τις παρέχει καλά, είναι η Αλίκη φίλε @Whoshotya.

Έχει και σχετικά βιντεάκια με footjobs

Μία ακόμη που διαφημίζει υπηρεσίες foot fetish είναι η Ντόρα (και είναι αρκετά καλή στην πράξη)

Επίσης, από ξένες, δεν έχω κάποια στο μυαλό μου απ' όσες είναι εδώ αυτή τη στιγμή,
εάν έρθει όμως η Yuli, έχει περιποιημένα άκρα.
Καλησπέρα φίλε dionst1 , σε ευχαριστώ για την απάντηση. Έχω δοκιμασει και με τις δύο που ανεφερες. Πολύ καλές και οι δύο στη συμπεριφορά απλά η Ντόρα δε μου το έβγαλε τόσο καλά... Ίσως να φταιει που έχω "κόλλημα" με αυτό το πράγμα.. μια χαρά ήταν να μην παρεξηγηθω απλά δεν ήταν τόσο "feminine"
 

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
Πάντως μία που διαφημίζει υπηρεσίες foot fetish, χωρίς να ξέρω αν τις παρέχει καλά, είναι η Αλίκη φίλε @Whoshotya.

Έχει και σχετικά βιντεάκια με footjobs

Μία ακόμη που διαφημίζει υπηρεσίες foot fetish είναι η Ντόρα (και είναι αρκετά καλή στην πράξη)

Επίσης, από ξένες, δεν έχω κάποια στο μυαλό μου απ' όσες είναι εδώ αυτή τη στιγμή,
εάν έρθει όμως η Yuli, έχει περιποιημένα άκρα.
Συγγνώμη που γράφω δεύτερο σχόλιο , απλά ξέχασα να ρωτήσω, η Bianca hills δουλεύει με ξένο αριθμό? Βλέπω αγγελία ότι είναι Αθήνα αλλά το τηλέφωνό δεν καλεί. Όσο αφορά το θέμα foot fetish θεωρώ ότι είναι μια καλή επιλογή καθώς έχω δει βιντεάκια της. Όπως και να δει θα ενημερώσω για κάθε νέα μου συνάντηση και ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom