Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
2
Like
5.650
Πόντοι
2.356
Αρχικά, κάποια που αλλάζει ονόματα είναι ύποπτη. Την συνάντησα στη Λεμεσό στο σπίτι στα Κάτω Πολεμίδια, ήταν τότε εκεί μαζί με μία άλλη με Συλβη Παπαδοπούλου. Πρώτα πήγα με τη Συλβη και μετά από μία εβδομάδα με αυτή. Αρχικά 70, που ήρθα 80, μετά πήρε πίσω και πήγαμε με 70. Σαν να μη μιλούν με την άλλη πόσο με χρέωσε. Μάλιστα και στη πρώτη συνάντηση ήρθε να δει, ποιος είμαι, πρόσφερα παρτούζα, αρνητικέ, που έχει πελάτη μέσα. Στη πούτσα κρεμόταν καπότα. Μάλιστα και γεμάτη.  Που ήρθα για δεύτερη φορά ήταν κουρασμένη, το κρεβάτι ιδρωμένο στο δωμάτιο αταξία, ξάπλωσε και άναψε τσιγάρο. Καλά είμαι καπνιστής, δεν με πειράζει, αλλά ήταν απαράδεκτο. Βυζί καλό, πούτσα καλή, αλλά μετά το πελάτη που ήταν στο πάγκο μπροστά μου δεν σήκωνε ούτε με γερανό. Αρχίδια σαν πρόεδρος της Αμερικής, τεράστια. Λέει, celebrity, αλλά φίλε τίποτε το σπουδαίο. Αδιάφορη, χωρίς κέφι και διάθεση, μάλλον ήρθα λάθος ημέρα. Είναι μάλιστα και λίγο ευτραφής.

Η πιο αντιπροσωπευτική κριτική που έχω διαβάσει.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Και γω δυο φορες που την συναντησα για Ιταλιδα την καταλαβα.Οχι οτι παιζει καποιο ρολο για μενα αν ειναι Αλβανιδα αλλα δεν το νομιζω.
για κάποιους βολεύει τ αλβανιδα
 

Johnakos23

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2020
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μελίντα τρανς από κανεσεξ ξέρει κανείς τπτ;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα
μια τρανσεξουαλ με το ονομα Rania Mayridou που ειναι αφεντρα γνωριζει κανεις να δωσει πληροφοριες?
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
28
Like
19.618
Πόντοι
5.896
Το λοιπον γεια σε ολους. Νεος στο χωρο , μαζευω πληροφοριες!
Βασικα ως πρωταρης κ υπο δοκιμη των παντων, ψαχνω κατι με "μικρο εργαλειο" για να μπουμε σιγα-σιγα στην φαση! Εχετε να προτεινετε κατι?
Tnx!
ΥΓ...εγραψα κ σε αλλο νημα αλλα απαντηση δν πηρα κ ειπα να το γραψω κ εδω!
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
10
Like
2.658
Πόντοι
746
Το λοιπον γεια σε ολους. Νεος στο χωρο , μαζευω πληροφοριες!
Βασικα ως πρωταρης κ υπο δοκιμη των παντων, ψαχνω κατι με "μικρο εργαλειο" για να μπουμε σιγα-σιγα στην φαση! Εχετε να προτεινετε κατι?
Tnx!
ΥΓ...εγραψα κ σε αλλο νημα αλλα απαντηση δν πηρα κ ειπα να το γραψω κ εδω!
Καλωσόριζες στη ομάδα μας.
Ποσο μικρο είναι το μικρο, και ποσο μεγαλο είναι το μεγαλο?
 

transmania

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
  Καλο κοριτσι ,ωραιο σωμα, καλος χωρος (το μπανιο δεν μου αρεσε μονο κοντα πειραιως και ιερα οδο ,50 ευρω 1 ωρα. Τίμια,εργαλείο μέτριο δεν με ενδιεφερε. Ευχάριστη ,ευγενική , δεν βιαζόταν,παθιαρα .

φίλε επειδή θέλω να την επισκεφτώ την συγκεκριμένη , είναι όπως στις φωτογραφίες ??
κάπου αλλού διάβασα πως είναι η julia Glitter ??
 

transmania

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Να αναφέρω επίσης πως είναι η πρώτη φορά που θα πάω με τρανς και δεν θέλω να απογοητευτώ, καθώς θέλω να είναι όσο πιο θηλυκή γίνετε!
Είδη έχω πολύ ανχος!
πιο συγκεκριμένα για αυτήν πρόκειται:
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
270
Κριτικές
14
Like
535
Πόντοι
291
Να αναφέρω επίσης πως είναι η πρώτη φορά που θα πάω με τρανς και δεν θέλω να απογοητευτώ, καθώς θέλω να είναι όσο πιο θηλυκή γίνετε!
Είδη έχω πολύ ανχος!
πιο συγκεκριμένα για αυτήν πρόκειται:

Φιλαράκι περιμένουμε εντυπώσεις μην αγχώνεσαι για τίποτα !!!!!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Αγχώνομαι μήπως πάω και συναντήσω κάτι τέλειος το διαφορετικό από την αγγελία!

Λένε πως... είναι καλή... αν συναντήσεις αυτό που... βλέπεις στις φώτο... προχώρα... κι ό,τι γίνει... αλλιώς φύγε... περιμένουμε εντυπώσεις
 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
109
Like
30
Πόντοι
1
Να αναφέρω επίσης πως είναι η πρώτη φορά που θα πάω με τρανς και δεν θέλω να απογοητευτώ, καθώς θέλω να είναι όσο πιο θηλυκή γίνετε!
Είδη έχω πολύ ανχος!
πιο συγκεκριμένα για αυτήν πρόκειται:
Φιλαράκι καλημέρα.
Δε μας είπες αν θες να είσαι ενεργητικός ή παθητικος.
Θα σου πρότεινα τη Ρία(libertyGR) αν θες να είσαι ενεργητικός. Δες εδώ Λογικά είναι Αθήνα. ΘΗΛΥΚΟΤΑΤΗ κ πολύ καλός χαρακτήρας. Θα αντικρίσεις αυτό που βλέπεις στις φώτο κ δε θα απογοητευτείς.
Για παθητικός δεν ξέρω σίγουρα, επικοινώνησε μαζί της, ρώτησε ότι θες κ πράξε ανάλογα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Φιλαράκι καλημέρα.
Δε μας είπες αν θες να είσαι ενεργητικός ή παθητικος.
Θα σου πρότεινα τη Ρία(libertyGR) αν θες να είσαι ενεργητικός. Δες εδώ Λογικά είναι Αθήνα. ΘΗΛΥΚΟΤΑΤΗ κ πολύ καλός χαρακτήρας. Θα αντικρίσεις αυτό που βλέπεις στις φώτο κ δε θα απογοητευτείς.
Για παθητικός δεν ξέρω σίγουρα, επικοινώνησε μαζί της, ρώτησε ότι θες κ πράξε ανάλογα.

Η ρια είναι παθητική αν δεν άλλαξε κάτι παιδιά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom