Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
10
Like
2.658
Πόντοι
746
Καλησπέρα σε όλα τα παιχτουρια.
Γνωρίζει κανείς για αυτή τη κούκλα ?


Αρχικά, κάποια που αλλάζει ονόματα είναι ύποπτη. Την συνάντησα στη Λεμεσό στο σπίτι στα Κάτω Πολεμίδια, ήταν τότε εκεί μαζί με μία άλλη με Συλβη Παπαδοπούλου. Πρώτα πήγα με τη Συλβη και μετά από μία εβδομάδα με αυτή. Αρχικά 70, που ήρθα 80, μετά πήρε πίσω και πήγαμε με 70. Σαν να μη μιλούν με την άλλη πόσο με χρέωσε. Μάλιστα και στη πρώτη συνάντηση ήρθε να δει, ποιος είμαι, πρόσφερα παρτούζα, αρνητικέ, που έχει πελάτη μέσα. Στη πούτσα κρεμόταν καπότα. Μάλιστα και γεμάτη.  Που ήρθα για δεύτερη φορά ήταν κουρασμένη, το κρεβάτι ιδρωμένο στο δωμάτιο αταξία, ξάπλωσε και άναψε τσιγάρο. Καλά είμαι καπνιστής, δεν με πειράζει, αλλά ήταν απαράδεκτο. Βυζί καλό, πούτσα καλή, αλλά μετά το πελάτη που ήταν στο πάγκο μπροστά μου δεν σήκωνε ούτε με γερανό. Αρχίδια σαν πρόεδρος της Αμερικής, τεράστια. Λέει, celebrity, αλλά φίλε τίποτε το σπουδαίο. Αδιάφορη, χωρίς κέφι και διάθεση, μάλλον ήρθα λάθος ημέρα. Είναι μάλιστα και λίγο ευτραφής.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
 Καλο κοριτσι ,ωραιο σωμα, καλος χωρος (το μπανιο δεν μου αρεσε μονο κοντα πειραιως και ιερα οδο ,50 ευρω 1 ωρα. Τίμια,εργαλείο μέτριο δεν με ενδιεφερε. Ευχάριστη ,ευγενική , δεν βιαζόταν,παθιαρα .
την έχω δει σε βιντεάκια στο γκάζι που ανεβάζει η κορυφαία τρανς Τζούλια γλιτερ !!! Σωστά ;; Αν είναι τόσο καλό κορίτσι να το δοκιμασο .... Έχει ωραίο στυλ είναι κοντόυλα αδύνατη , με λεπτή μέση . Μικρό στήθος γενικά είναι του τύπου μου !!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Αρχικά, κάποια που αλλάζει ονόματα είναι ύποπτη. Την συνάντησα στη Λεμεσό στο σπίτι στα Κάτω Πολεμίδια, ήταν τότε εκεί μαζί με μία άλλη με Συλβη Παπαδοπούλου. Πρώτα πήγα με τη Συλβη και μετά από μία εβδομάδα με αυτή. Αρχικά 70, που ήρθα 80, μετά πήρε πίσω και πήγαμε με 70. Σαν να μη μιλούν με την άλλη πόσο με χρέωσε. Μάλιστα και στη πρώτη συνάντηση ήρθε να δει, ποιος είμαι, πρόσφερα παρτούζα, αρνητικέ, που έχει πελάτη μέσα. Στη πούτσα κρεμόταν καπότα. Μάλιστα και γεμάτη.  Που ήρθα για δεύτερη φορά ήταν κουρασμένη, το κρεβάτι ιδρωμένο στο δωμάτιο αταξία, ξάπλωσε και άναψε τσιγάρο. Καλά είμαι καπνιστής, δεν με πειράζει, αλλά ήταν απαράδεκτο. Βυζί καλό, πούτσα καλή, αλλά μετά το πελάτη που ήταν στο πάγκο μπροστά μου δεν σήκωνε ούτε με γερανό. Αρχίδια σαν πρόεδρος της Αμερικής, τεράστια. Λέει, celebrity, αλλά φίλε τίποτε το σπουδαίο. Αδιάφορη, χωρίς κέφι και διάθεση, μάλλον ήρθα λάθος ημέρα. Είναι μάλιστα και λίγο ευτραφής.
Eχω παει με την αφροδιτη-τανια..Εφυγα και ειλικρινα ακομα δεν ξερω αν εφυγα ευχαριστημενος η οχι.Σκεφτηκα να γραψω κριτικη αλλα θα ηταν τοσο μπερδεμενα και διφορουμενα που πιστευψα στο τελος οτι θα μπερδευα κοσμο παρα θα βοηθουσα.Ισως..το τονιζω ΙΣΩΣ..καποια στιγμη την δοκιμασω ξανα...Αλλα με επιφυλαξη..
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
10
Like
2.658
Πόντοι
746
Eχω παει με την αφροδιτη-τανια..Εφυγα και ειλικρινα ακομα δεν ξερω αν εφυγα ευχαριστημενος η οχι.Σκεφτηκα να γραψω κριτικη αλλα θα ηταν τοσο μπερδεμενα και διφορουμενα που πιστευψα στο τελος οτι θα μπερδευα κοσμο παρα θα βοηθουσα.Ισως..το τονιζω ΙΣΩΣ..καποια στιγμη την δοκιμασω ξανα...Αλλα με επιφυλαξη..


Φίλε, δεν ξέρω, αλλά δεν εντυπωσιάσθηκα τόσο πολύ για να πάω και δεύτερη φορά. Μπορεί να είμαι λάθος, και να έρθει στη μέση κάποιος φίλος μας, πού να μου εξηγήσει ότι πρέπει να κάνω δεύτερη σκέψη, όλα είναι πιθανά, αλλά μέχρι αυτό το σημείο λέω όχι.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056
Eχω παει με την αφροδιτη-τανια..Εφυγα και ειλικρινα ακομα δεν ξερω αν εφυγα ευχαριστημενος η οχι.Σκεφτηκα να γραψω κριτικη αλλα θα ηταν τοσο μπερδεμενα και διφορουμενα που πιστευψα στο τελος οτι θα μπερδευα κοσμο παρα θα βοηθουσα.Ισως..το τονιζω ΙΣΩΣ..καποια στιγμη την δοκιμασω ξανα...Αλλα με επιφυλαξη..

Οι κριτικές σου πάντα είναι διαφωτιστικές
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Οι κριτικές σου πάντα είναι διαφωτιστικές
Ευχαριστω...αλλα για να βγω δημοσια και να πω πως δεν ηξερα τι να γραψω και πως να το γραψω..εχει τεραστιες δυνατοτητες-ικανοτητες...Αν τις εκμεταλευονταν στο ΕΠΑΚΡΟ θα μιλουσαμε για μια απο τις κορυφαιες στον χωρο.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
10
Like
2.658
Πόντοι
746
Κατά την άποψη μου, μπορεί να είναι με κάποιον καλή και με άλλον αδιάφορη, μπορεί να είναι κέφι και είσαι τυχερός. Χίλια μπορεί…, παντός κοντούλα είναι, έχει κιλά παραπάνω, δηλαδή κοιλιά έχει, δεν ξέρω δεν νομίζω να ξανάπαω.
Οι κριτικές του travestolagnos είναι πάντα 100/100!!!!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Κατά την άποψη μου, μπορεί να είναι με κάποιον καλή και με άλλον αδιάφορη, μπορεί να είναι κέφι και είσαι τυχερός. Χίλια μπορεί…, παντός κοντούλα είναι, έχει κιλά παραπάνω, δηλαδή κοιλιά έχει, δεν ξέρω δεν νομίζω να ξανάπαω.
Οι κριτικές του travestolagnos είναι πάντα 100/100!!!!!
Εισαι απο τα ελαχιστα ατομα που ενω δεν εχουν πολυ καιρο στο σαιτ ...εχεις καταφερει να κερδισεις τον σεβασμο μου...
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
10
Like
2.658
Πόντοι
746
Εισαι απο τα ελαχιστα ατομα που ενω δεν εχουν πολυ καιρο στο σαιτ ...εχεις καταφερει να κερδισεις τον σεβασμο μου...

Ευχαριστώ, φίλε μου καλέ! Δυο χρόνια μόνο.
Ο χρόνος είναι κάτι πολύ παράξενο, σε πέντε λεπτά μπορεί να πέσει η κυβέρνηση και καλούς φίλους ψάχνεις όλη τη ζωή.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
και Αλβανίδα να είναι δε κατάλαβα ρε μάγκες; ποιο είναι το πρόβλημα;
ή οι Ελληνίδες είναι άψογες σε όλα και ήρθαν τρανς από Αλβανία και χαλάνε τη πιάτσα;
Ίσα ίσα που για τη συγκεκριμένη μόνο θετικά σχόλια έχουν ακουστεί (δε την έχω επισκεφτεί).
παντος αλβανιδα δεν ειναι
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
270
Κριτικές
14
Like
535
Πόντοι
291
παντος αλβανιδα δεν ειναι

Και να προσθέσω σύμφωνα με φιλο που έκανε χρόνια Ιταλία που μου τη σύστησε κιόλας ότι συνεννοούνται στα ιταλικά , και μπροστά μου που την πήρε τηλέφωνο για να μου κλείσει ραντεβού στα ιταλικά μιλούσε
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36

Mr John

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0

Καλησπερα παιδιά... Ξερεις κανεις την κοπελα η εχει δοκιμασει να μου πει και εμενα ;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom