Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0
Αλανηα μου.
Ερώτηση σοσ
Πότε είσαι πιο γκεη
Όταν έχεις κάνα φετίχ καμία δύο φορές το χρόνο να τονε πάρεις από καμία τρανς μουναρα γυναικείας εμφάνισης τύπου Τζάνι Κόστα κλπ
Η
Όταν πας και τονε Χονης σε άντρες ;
οταν σαρεσουν οι αντρες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
μουτρο τ εδοκημασες ???
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
οταν σαρεσουν οι αντρες
την ηπες τη μαλακηα νέος
Μου αρέσουν γινεκες , άσχετα με το τι γενετικά όργανα έχουν γιατί μερικές τρανς ηνε πιο μουναρες από αυτές που γαμας έτσι.
Κάτι εξιπνακηδες σαν τι πάρτυ σου που μας τι λένε για τις τρανς και πετάνε μαλακηες σαν τι δικιά σου ηνε αυτοί που τους τσακώσαμε να χαμουρευονταε μουσατους μοιλντεραδες
ΗσΕ πρωτι γκέι μορφη
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
μουτρο τ εδοκημασες ???
αλανη μου που ΗσΕ ρε φίλος
Δοκίμασα Τζάνι νε.
Ε/Π
Απλά φίλος που μου τη λέη για τις τρανς πήγε με γαμισε άντρα παντρεμένο φραγκατο , και αναρωτιέμαι ποιος είναι γκεη απο τους δύο
Εγώ που βλέπω γινεκια εμφάνιση και γκαβλωνω φουλ η ο μαλακας που τον έσωσε σε κωλο μουσατου
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Κι αν είσαι περισσότερο γκέι εσύ, τι έγινε ρε μάστορα;
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
605
Πόντοι
311
Καλησπερα μαγκες. Φαινεται πολυ καυλα στις φωτο. εχει παει κανεις ? δωστε καμια πληροφορια! ευχαριστω εκ των προτερων!!!

πολυ καλο ειναι.ολες οι αλλες ωχριουν μπροστα της. εμπειρια που θα σου μεινει αξεχαστη.
να έμπαινες κιολας λιγο στο κοπο να ψαξεις 3' πριν ρωτησεις...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
θα του μεινει αξέχαστη σίγουρα.. τώρα για ποιο λόγο θα δειξει..
 

Alexperi29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

Likes στο φόρουμ: 0

 

Απ: Νεες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

« Απάντηση #2738 στις: σήμερα στις 22:35 »

Παράθεση

Καλησπερα..ειμαι καινουργιος στο site..εχω καμποσες εμπειριες με trans..ερχομαι Αθηνα σε λιγες μερες και θελω να μου προτεινετε trans..ειμαι μονο ενεργητικος στο σεξ αλλα γουσταρω τα παντα στο προκαταρκτικα..ευχαριστω εκ των πρωτερων..

 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
2
Like
2.646
Πόντοι
456
Από εμφάνιση τα σπάει πάντως η κυρία
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Καλησπέρα παιδιά. Πρωτη φορα γράφω εδώ. Εχω καμποσες εμπειριες με τις εν λόγω κυρίες. Και σημερα ειδα αυτη:


Γνωμη κανείς? Έψαξα αλλα δεν βρηκα κατι
εβγενε συγγρου φιχ ψιλα εχω ν τ δω χρονια πιατσα γιατι εχω κωψει τ βολτες βαρεθηκα ...μπορει ομως να βγενει ακομα αν εισαι τυχερος μετα τις 1 ..κανε μια βολτα ...την εχω παρει γ τ τυπους ..μετρια πο,υ γ μενα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
πολυ καλο ειναι.ολες οι αλλες ωχριουν μπροστα της. εμπειρια που θα σου μεινει αξεχαστη.
να έμπαινες κιολας λιγο στο κοπο να ψαξεις 3' πριν ρωτησεις...
Νταξ ρε αλάνια
Πηραζη δηλαδή να του απαντήσουμε χωρίς να του την πούμε
Βαριέται να ψάξει γι'αυτό ρωτάει να ουμε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αλανηα μου.
Ερώτηση σοσ
Πότε είσαι πιο γκεη
Όταν έχεις κάνα φετίχ καμία δύο φορές το χρόνο να τονε πάρεις από καμία τρανς μουναρα γυναικείας εμφάνισης τύπου Τζάνι Κόστα κλπ
Η
Όταν πας και τονε Χονης σε άντρες ;
δεν εχεις λιγο ή πολύ γκεη.
όπως δεν εχει λιγο και πολύ εγγυος.
ή εισαι ή δεν εισαι.
σου αρεσει το σεξ με αντρες εισαι γκεη. εμενα μου αρεσουν οι γυναικες, τις τρανς τις κοιταω γιατι εχουν γυναικεια εμφανιση , αλλα ξεροντας ότι είναι αντρες δεν μπορω να παω. οποιος του αρεσει η ανδρικη εμφανιση (ακομη και γυναικα μποντυμπιλντερ ή παει εν γνωση του με αντρα ή τρανς λεγεται ομοφυλόφιλος-γκεη.
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
δεν εχεις λιγο ή πολύ γκεη.
όπως δεν εχει λιγο και πολύ εγγυος.
ή εισαι ή δεν εισαι.
σου αρεσει το σεξ με αντρες εισαι γκεη. εμενα μου αρεσουν οι γυναικες, τις τρανς τις κοιταω γιατι εχουν γυναικεια εμφανιση , αλλα ξεροντας ότι είναι αντρες δεν μπορω να παω. οποιος του αρεσει η ανδρικη εμφανιση (ακομη και γυναικα μποντυμπιλντερ ή παει εν γνωση του με αντρα ή τρανς λεγεται ομοφυλόφιλος-γκεη.
Oταν ανηδεοι χωρης παρεξηγα εκφράζουν άποψη. Φιλαρα καλά το ξεκηνισες
Όταν βλέπεις τη Yasmin Lee στο δρόμο θα καβλωνες; Ναι. Γιατί , ? Γιατί ΗσΕ άντρας και θες να αναπαραγης το ηδος μας. Άρα σου αρεση το θηλυκό γιατί είναι μουναροτερη από άλλες χοντρές που γαμαμε . Πάμε παρακάτω, αν όντως σου αρέσουν οι γυνεκες μια χαρά κάνης σεξ μαζι τις.
Είπες και κάτι σοστο και σοβαρό όμως. Με γινεκια μποντυμπιλντερου που έγινε τίγκα στα μασκλια ξενερωοω λες και ημε άντρας. Επίσης μάνας φίλος καμιά φορά μου ακουμπαη το πόδι και μου έρχεται να του χωσω μπουκέτο ασινεσθητα Όταν ομος η τρανσαρα με τις ποδαρες χειλαρες μοσχομυρηστη σε πλακωση στα γλοσοφηλα και στον κάνη πέτρα και στο τσημπουκη σε δαχτιλιαση και κατακαβλωσης , ε ηνε διαφορετικό με το ομολφυλοφιλος που είπες δηλαδή μου αρεση το ίδιο φύλλο.
Αν δεν σε φτιαχνη αντρική εμφάνιση ΗσΕ στρεητ. Τώρα άμα τρος ψολη και σου αρεση εξαρτάται από που τον τρως.
Δηλαδή αυτοί που βάζουν με στραπ ον τη γκόμενα να τους τον χώσει ηνε γκεη;μην ηστε μαλακές αλανηα μουα
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΩΘΙ ΚΥΡΙΑ?ΕΝΝΟΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙΜΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΩΘΙ ΚΥΡΙΑ?ΕΝΝΟΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙΜΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
ειναι καλη περηπτωση αν εχεις κανει τ σωστο deal ..εγω την εχω παρει και περασα καλα ...απο κυ κ περα ειναι καθαρα θεμα γουστου και ωρεξης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom