Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Τελικα εχουμε μηπως αναρωτηθει ολοι μας οτι ολα ειναι υποκειμενικα. Και το καθε συμπερασμα που βγαζει ο καθενας απο εμας για μια κοπελα ειναι και μια προσωπικη ξεχωριστη αληθεια. Τελικα ο καθε ανθρωπος εχει τα δικα του γουστα και περναει καλα οπως θελει και με οποια θελει αυτος. Ολες οι ωρες δεν ειναι ιδιες και πρεπει να μην το ξεναμε αυτο.
Μαναρι ησουν σκετο πιστολι ρεβολβερ αποψε..σκοτωνεις καρδιες οταν θελεις :knockinb:
Οταν καποιος φτασει στο σημειο να αντιλαμβανεται πια απο τα κοριτσια το εχουν το επαγγελμα !!!
         και πια οχι ,τοτε θα μπορει να αντιλαμβανεται γιατι περασε καλα με ενα κοριτσι, η
         γιατι δεν περασε καλα.......

 

pirkavlos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
7
Like
517
Πόντοι
301

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Τελικα εχουμε μηπως αναρωτηθει ολοι μας οτι ολα ειναι υποκειμενικα. Και το καθε συμπερασμα που βγαζει ο καθενας απο εμας για μια κοπελα ειναι και μια προσωπικη ξεχωριστη αληθεια. Τελικα ο καθε ανθρωπος εχει τα δικα του γουστα και περναει καλα οπως θελει και με οποια θελει αυτος. Ολες οι ωρες δεν ειναι ιδιες και πρεπει να μην το ξεναμε αυτο.
Μαναρι ησουν σκετο πιστολι ρεβολβερ αποψε..σκοτωνεις καρδιες οταν θελεις :knockinb:
Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Παίζουν ρόλο πολλά σε μια συνεύρεση δύο ανθρώπων. Μου έχει τύχει με τρανς που πηγαίνω συχνά, άλλες φορές να περνάω τέλεια και άλλες φορές να είναι μάπα το καρπούζι!! Βέβαια, για πούμε και "του στραβού το δίκιο" ποτέ δεν επισκέφθηκα ξανά μια τρανς που δεν με ικανοποίησε την πρώτη φορά. Ίσως αυτό να είναι λάθος γιατί στο κάτω κάτω μπορεί να έτυχα σε μια λάθος στιγμή της. 
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Θα τεσταρω Μ πρώτη ευκαιρία.αν μείνει Αθήνα κ δεν τ κάνει ξανά για βορά
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
το οποία την έχω πάρει πριν δύο χρόνια περίπου εμφάνιση καλή με καυλοσε πολύ μετά από λίγο καιρό προσπαθούσα ν ξανά έρθω σ επαφή αλλά δεν την έβρισκα Μ την καμία νομίζω ότι άξιζει τ κόπο .Δεν ξέρω χρέωση γιατί έχει βαλει  αγγελία αν θυμάμαι καλά είχα δώσει 25 θα γούστα ν τη ξανα πάρω πσ
 

alaloupi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2018
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα στη παρεα θα ειμαι Αθηνα μεσα του μηνα που ερχεται και ψαχνω την πρωτη εμπειρια με τραβελι η κρος, αρχικα με ενδιαφερει να εχει μεγαλο καυλι δεν ειμαι σιγουρος για να το παρω απο πισω αλλα πιπα θα εδινα σιγουρα. να ειναι και καλη στο παθητικο αν γινεται.
κυριως ψαχνω να ειναι ανετη και με διαθεση χαμογελο δε θελω να ξενερωσω. ευχαριστω προκαταβολικα :tn04:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606

Aggelinis Aggelos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2018
Μηνύματα
34
Like
6
Πόντοι
0

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
θα μπω τότε γιατί είσαι εγγύηση. αν έχεις και καμιά λεπτομέρεια να δώσεις για καλύτερο πέρασμα στείλε μου pm ευχαριστώ πολλάκις!
μουτρο τ νου σου μην τ ξεκωλιασεις τ μωρο ειναι καλο κοριτσι να σε τριφερος :gay: :gay: :effemine:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom