Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1

svartelegna

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0
καλησπερα νεο μελος εδω και δεν εχω καμια εμπειρια με τρανς αλλα θα ηθελα πολυ να δοκιμασω κυριως ενεργητικα για αρχη..ποιος ειναι ο ποιο ευκολος τροπος? Υπαρχει καποια που θα ηθελε να με μυησει στον κοσμο αυτο? :lheel:
Ο πιο εύκολος τρόπος είναι να βρεις κάποια που σου αρέσει στο διαδίκτυο, να την καλέσεις στο τηλέφωνο και να κλείσετε ραντεβού! Μόλις την επισκεφτείς , της δίνεις το δωράκι της και δοκιμάζεις ενεργητικά .
Τώρα , ο πιο δύσκολος τρόπος ποικίλλει: Μπορεί να πας να βρεις κάποια και να σου "κάτσει" εφόσον πχ. περάσεις 15 φορές έναν στίβο μάχης. :)
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
όλες θα θέλανε να σε μυήσουνε , με το ανάλογο δωράκι


καλησπερα νεο μελος εδω και δεν εχω καμια εμπειρια με τρανς αλλα θα ηθελα πολυ να δοκιμασω κυριως ενεργητικα για αρχη..ποιος ειναι ο ποιο ευκολος τροπος? Υπαρχει καποια που θα ηθελε να με μυησει στον κοσμο αυτο? :lheel:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Καλημερα με σεβασμο προς το Σαιτ , και ολα τα ΤS κοριτσια .

Θελω να κανω μια προταση , να επισκεφτειτε και αλλες πολεις της πατριδος μας
εκτος απο τις κλασικες περιοδειες σας . Για παραδειγμα εγω ειμαι απο ΧΙΟ , και
πολλοι φιλοι , σιγουρα θα ηθελαν να σας γνωρισουν.

Αν μπορειτε να ανοιξετε το θεμα , με νεες επισκεψεις σε αλλα μερη θα χαρω , να προτεινω καλα ξενοδοχεια για Χιο.

Μετα τιμης

Kymata14.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιος αρκετά παχουλός από Αθήνα ενεργητικός +100 κιλά; Ηλικία 30+ ασχέτως
εξωτερικής εμφάνισης.
 

kauliaris12

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα νέος στο φόρουμ μπορεί κάποιος να μου πει τις καλύτερες ενεργητικές κοπέλες με βάση πάντα την κοινή άποψη;;
Ευχαριστώ πολύ
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ένας παθητικός φίλος με είπε
"Εμφανίσιμη και ικανή γαμιάς σε μία λογική τιμή (50 ευρώ), που όμως, όπως πολλές άλλες, δεν κατάφερε να κρύψει το γεγονός πως έκανε αγγαρεία. Πάντως, δεν μπορώ να μην το πω, με άφησε μάλλον ικανοποιημένο και θα επιχειρήσω να την ξανασυναντήσω".
ελπίζω να βοήθησα, βάλε 10 likes




Οποιος γνωριζει τιποτα ας ενημερωσει , ευχαριστω :)
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
εκτός από καβλιάρης12, μάλλον είσαι και τεμπελάκος12 για να διαβάσεις και
με το συμπάθειο.


Καλησπέρα στην παρέα νέος στο φόρουμ μπορεί κάποιος να μου πει τις καλύτερες ενεργητικές κοπέλες με βάση πάντα την κοινή άποψη;;
Ευχαριστώ πολύ
 

kauliaris12

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
42
Πόντοι
0
εκτός από καβλιάρης12, μάλλον είσαι και τεμπελάκος12 για να διαβάσεις και
με το συμπάθειο.
χαχαχαχα μπορεί  να έχει και δίκιο μπρο δεν παρεξηγώ βέβαια..
Απλά ρωταω γιατί πολλά από αυτά που διαβάζω έχουν αρκετά παλιές ημερομηνίες..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Γινεται πολυ συζητηση για την ιωαννα.. εχω γραψει και κριτικη επειδη αρκετοι συναδελφοι απο αθηνα με ρωτησατε.. θεωρω πως το δυνατο της σημειο ειναι το ενεργητικο και οχι το παθητικο.
Ειληκρινα στεναχωρεθηκα που καποιοι συναδελφοι δεν περασαν καλα αλλα αν διαβαζαν κριτικες ισως να αποφευγαν καποιες κακοτοπιες...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Γινεται πολυ συζητηση για την ιωαννα.. εχω γραψει και κριτικη επειδη αρκετοι συναδελφοι απο αθηνα με ρωτησατε.. θεωρω πως το δυνατο της σημειο ειναι το ενεργητικο και οχι το παθητικο.
Ειληκρινα στεναχωρεθηκα που καποιοι συναδελφοι δεν περασαν καλα αλλα αν διαβαζαν κριτικες ισως να αποφευγαν καποιες κακοτοπιες...
ποιες κατοτοπιες ρε μούτρο ??? Μίσος που δεν τ γάμησε είναι αυτο
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
ποιες κατοτοπιες ρε μούτρο ??? Μίσος που δεν τ γάμησε είναι αυτο
βατραχε την αποψη  μου για την ιωαννα την ξερεις...εγω απλα λεω να διαβαζει ο κοσμος τις κριτικες...αυτο κανω εγω και αυτο συμβουλευω τον κοσμο να κανει..η λεξη κακοτοπια δεν απευθηνονταν στην ιωαννα αλλα γενικα.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
τι είναι αυτό το πράγμα ?
οι σελίδες με τις αγγελίες πέφτουνε σαν τις μύγες σε ddt
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Τελικα εχουμε μηπως αναρωτηθει ολοι μας οτι ολα ειναι υποκειμενικα. Και το καθε συμπερασμα που βγαζει ο καθενας απο εμας για μια κοπελα ειναι και μια προσωπικη ξεχωριστη αληθεια. Τελικα ο καθε ανθρωπος εχει τα δικα του γουστα και περναει καλα οπως θελει και με οποια θελει αυτος. Ολες οι ωρες δεν ειναι ιδιες και πρεπει να μην το ξεναμε αυτο.
Μαναρι ησουν σκετο πιστολι ρεβολβερ αποψε..σκοτωνεις καρδιες οταν θελεις :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom