Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Εβελιν και λοιποι π ζητατε πουτσο και φωτός μιλήστε στα PM σας ελεος με το σπαμ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Εγώ έχο απορία εσει βατραχομουρι ξερής τα πάντα για όλες . Με τι λεφτά πας αφού λες ότι φρανγκο δεν έχεις .?

θα γελασω εγω εχθες γαμησα τσαμπα παντος τωρα πωσα περνεις εσυ δεν μ νιαζει γιατι δεν θα τα δωσω .....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Εγώ απλά σε ροτισα με δικά σου λεγόμενα . Και εση μόλις τώρα μίλησες με κακιά ! Και δεν καταλαβενο το γιατί . Να δέχεσε κριτική από άλλους όπως κριτικαρης και εση. Το τι έκανες δεν σε ροτισα αν γέμισες ι όχι. Τώρα δεν θα σχολιασο καν το αν μου εδινες τα χρήματα ι όχι . Γιατί ξέρεις πολύ καλά ότι μ έχεις στείλει πριβέ σμς κελί τα έχουμε πι. Ας βάλουμε τέλος εδο. Για να μίνι υπάρχει σεινεχια . Καλό σου βράδυ .

ρε σει μωρο στην αρχη μ κατακρυνεις για τις εμπιρειες μου και μετα μου τ λες ...οκ ειμαι απο τ 17 στ χωρο και φτανω 35 σχεδων 20 χρονια σε καλιψα ??????τ θες να πεις οτι σ αυτα τ 20 χρονια παντα γαμαω μ φραγκα ???
αστο ν τ ξερω εγω αυτο ....κρητικη δεχομαι απο ατομα που ειναι συναγωνιστες οχι απο εκδηδομενες....
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Αναφέρθηκες σε εμένα . Έχουμε ξανά μιλήσει μαζί που με ανάφερες?....
Όχι άλλα παρατήρησα τη τελευταία βδομάδα  βλέπω ποστ από μέλη που ζητάνε πληροφορίες να χάνονται από σπαμ. Μιλήστε σε κάνα τσατ
 

betty_crossara28

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2017
Μηνύματα
19
Like
14
Πόντοι
0
καλησπερα αγορια! παθητικη μονο!!
 

Συνημμένα

  • imtt.jpg
    imtt.jpg
    68,5 KB · Εμφανίσεις: 21

sexyboy76

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παλικάρια. Χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Ειδικότερα του βάτραχου αν το δει. Θέλω μια εμπειρία με trans σαν ενεργητικός και μόνο (το πολύ να την γλείψω) αλλά δεν γουστάρω ξεπέτα. Έχετε να προτείνετε δυο τρεις που να αξίζουν τα λεφτά τους? Και ταυτόχρονα ποιες να αποφύγω? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια. Βάτραχε ακούς?
 

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0

teddyKGB

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2017
Μηνύματα
213
Like
28
Πόντοι
1
Η Έλενα Sunrise παίζει στη Θεσσαλονίκη τύπε.
Και η Andreasexy και η Marlena στην Κύπρο.
Μάλλον αγάμητος θα πας  :2funny:
 

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την ενημέρωση ...η Σίλβη όντως είναι κωλάρα,σωματάρα και πολύ όμορφη άλλα δεν είναι "πουλί" αυτό που έχει καλύτερα να μην βάζει φώτο με το μπροστά μέρος..Έχετε καμία άλλη επιλογή ρε παίδες?
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
μυστη εσυ την θες  την σιλβι για να περασεις καλα ενεργητικα  η εισαι και παθητικος  και θες μπουλκουμε  για αν εισαι και παθητικος σου εχω κατι καλο που τα κανει όλα φθηνωτερα από την σιλβι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom