Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1

Από που ξεφυτρωσε αυτό το τουμπανο?  Έχεις κάνεις ινφο?
Κανεσεξ το λινκ
Αυτο βγαινει Συγγρου ψηλα με ενα μαυρο τζιπ τουμπανο. Κ αυτη επισης τουμπανο ειναι αλλα ζηταει 60.Αν κανω λαθος διορθωστε με.Κ επισης αν εχει καποιος πληροφοριες να πει. Ειναι πολλα τα 60 για φολα...

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Αυτο βγαινει Συγγρου ψηλα με ενα μαυρο τζιπ τουμπανο. Κ αυτη επισης τουμπανο ειναι αλλα ζηταει 60.Αν κανω λαθος διορθωστε με.Κ επισης αν εχει καποιος πληροφοριες να πει. Ειναι πολλα τα 60 για φολα...
ειναι ξεπετα μουτρο την εχεις παρει??
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
μήπως την μπερδεύεις με την Νικόλ?


Αυτο βγαινει Συγγρου ψηλα με ενα μαυρο τζιπ τουμπανο. Κ αυτη επισης τουμπανο ειναι αλλα ζηταει 60.Αν κανω λαθος διορθωστε με.Κ επισης αν εχει καποιος πληροφοριες να πει. Ειναι πολλα τα 60 για φολα...
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Αυτο βγαινει Συγγρου ψηλα με ενα μαυρο τζιπ τουμπανο. Κ αυτη επισης τουμπανο ειναι αλλα ζηταει 60.Αν κανω λαθος διορθωστε με.Κ επισης αν εχει καποιος πληροφοριες να πει. Ειναι πολλα τα 60 για φολα...
Η Ναταλυ περνει 60? πρωτη φορα τη βλεπω στα αγγελιοσιτε. συγγρου δν παω ποτε.
οποιος εχει ινφο να παραθεσει
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Παιδια μαλλον αλλες ειναι απλα εγω μπερδευτηκα. Παντως και αυτη στη Συγγρου με το τζιπ και η Ναταλυ στο τηλ μου ειπε για 60. Δεν εχω παρει καμια κ δεν ξερω τι παιζει
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Παιδια μαλλον αλλες ειναι απλα εγω μπερδευτηκα. Παντως και αυτη στη Συγγρου με το τζιπ και η Ναταλυ στο τηλ μου ειπε για 60. Δεν εχω παρει καμια κ δεν ξερω τι παιζει

  τυπε με μπερδεψες εντελως με αυτη στο αμαξι. 60 για Ναταλυ τα σκαω ευχαριστως. αλλα φοβαμαι μν φαμε και καμια φολα
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
παιδια ποια τρανς η κρος εχει μεγαλο και χοντρο εργαλειο?
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
1

κι όπως ανοίγει η πόρτα και μπαίνω μέσα ...πέφτω πάνω σε ένα...ΒΟΥΝΟ !!! μα τι βουνό!
....μέχρι δηλαδή που από την Ξάνθη αποκλείεται να ήρθε με αεροπλάνο, καλά καλά δε φτάνει η ζώνη να δεθεί.
Αυτά για διασκέδαση και με καμία απολύτως διάθεση κοροϊδίας ή ειρωνείας.

Η εξυπηρέτηση άψογη, η συμπεριφορά ευγενέστατη οι παροχές πολύ καλές αν εξαιρέσεις το εργαλείο, - λίγο πιο μεγάλο από του κόκκορα.
Ομολογώ πως έμεινα ευχαριστημένος αλλά βρε παιδί μου.... βουνό. Ε, όχι και σαν τον Υμηττό  αλλά βουνό !!!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
13
Like
1.919
Πόντοι
3.425
Ρε σεις οι τραβελο μπορδελιαρηδες κλπ τί θέλετε εδώ μέσα ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606

κι όπως ανοίγει η πόρτα και μπαίνω μέσα ...πέφτω πάνω σε ένα...ΒΟΥΝΟ !!! μα τι βουνό!
....μέχρι δηλαδή που από την Ξάνθη αποκλείεται να ήρθε με αεροπλάνο, καλά καλά δε φτάνει η ζώνη να δεθεί.
Αυτά για διασκέδαση και με καμία απολύτως διάθεση κοροϊδίας ή ειρωνείας.

Η εξυπηρέτηση άψογη, η συμπεριφορά ευγενέστατη οι παροχές πολύ καλές αν εξαιρέσεις το εργαλείο, - λίγο πιο μεγάλο από του κόκκορα.
Ομολογώ πως έμεινα ευχαριστημένος αλλά βρε παιδί μου.... βουνό. Ε, όχι και σαν τον Υμηττό  αλλά βουνό !!!
παλυ καλα που ειμαι αφραγκος γιατιτ σκεφτομουν δηλαδη
 

betty_crossara28

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2017
Μηνύματα
19
Like
14
Πόντοι
0
καλησπερα!
 

Συνημμένα

  • imtr.JPG
    imtr.JPG
    845,2 KB · Εμφανίσεις: 67

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
κωλαρα για σκισιμο  :erection:
 

spyros_36

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μαλλον αλλες ειναι απλα εγω μπερδευτηκα. Παντως και αυτη στη Συγγρου με το τζιπ και η Ναταλυ στο τηλ μου ειπε για 60. Δεν εχω παρει καμια κ δεν ξερω τι παιζει
  γεια χαρα.!! σε εποικοινωνια που ειχα μαζι της μεσω μηνηματος από site γνωριμιών, μου ζητησε 50 για μια εκτονωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom