Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
δεν νομίζω ότι ηταν η αρετή του προσώπου που "έθιξε" ο φίλος... παρά μόνο η εμφάνιση.... γι αυτό άλλωστε είμαστε εδώ.. για να κρίνουμε εμφάνιση, συμπεριφορά κι επιδόσεις και να ανταλλάσουμε αυτες τις πληροφορίες μεταξύ μας... αυτά τα ολίγα...
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
δεν νομίζω ότι ηταν η αρετή του προσώπου που "έθιξε" ο φίλος... παρά μόνο η εμφάνιση.... γι αυτό άλλωστε είμαστε εδώ.. για να κρίνουμε εμφάνιση, συμπεριφορά κι επιδόσεις και να ανταλλάσουμε αυτες τις πληροφορίες μεταξύ μας... αυτά τα ολίγα...
:thumbsup: :thumbsup:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.455
Like
4.962
δεν νομίζω ότι ηταν η αρετή του προσώπου που "έθιξε" ο φίλος... παρά μόνο η εμφάνιση.... γι αυτό άλλωστε είμαστε εδώ.. για να κρίνουμε εμφάνιση, συμπεριφορά κι επιδόσεις και να ανταλλάσουμε αυτες τις πληροφορίες μεταξύ μας... αυτά τα ολίγα...
Δεν με καταλαβες,εξηγω:Το να ταυτοποιεις για χαβαλε προσωπα σ ενα σαιτ που το διαβαζει κοσμος κ ντουνιας δεν ειναι πληροφορια.
Το να μη μπορεις να διακρινεις τον ανθρωπο απο το εμπορευμα και να σου ειναι παντελως αδιαφορο τι ζημια μπορει να του προκαλεσεις σε οποιοδηποτε επιπεδο(οικογενειακο,προσωπικο,γειτονια κτλ) σημαινει πως η αρρωστια ειναι καθολικη και μη αναστρεψιμη. :hi:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456

άλλο πάλ τούτο... έχει φτιάξει τους κυνόδοντες της να μοιάζουν με του δράκουλα και εκανε επέμβαση στη γλώσσα της να μοιάζει με φιδιού.... διχαλωτή.. γεμάτη τατουάζ... και στο λαιμό έχει χτυπήσει τατουαζ.. τον κομμένο της λαιμό..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Δεν με καταλαβες,εξηγω:Το να ταυτοποιεις για χαβαλε προσωπα σ ενα σαιτ που το διαβαζει κοσμος κ ντουνιας δεν ειναι πληροφορια ειναι ρουφιανια.
Το να μη μπορεις να διακρινεις τον ανθρωπο απο το εμπορευμα και να σου ειναι παντελως αδιαφορο τι ζημια μπορει να του προκαλεσεις σε οποιοδηποτε επιπεδο(οικογενειακο,προσωπικο,γειτονια κτλ) σημαινει πως η αρρωστια ειναι καθολικη και μη αναστρεψιμη. :hi:
η ταυτοποίηση απο που προέκυψε;; δεν υπάρχει κανένα όνομα.. όπως είχαν κανει πιο παλιά με τη Νταίζη που ειχαν βγάλει το λογαριασμο της στο ΦΒ με το κανονικο της ονομα κι εκει διαφωνησα πληρως.. εδω απλα ειναι μια φωτο χωρις την περουκα που βαζει στις αγγελιες... το οτι δεν διακρινουμε ανθρωπο απο εμπορευμα ειναι νομιζω υπερβολή.. και φαινεται απο τα γραπτα μας στο φορουμ..
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.455
Like
4.962
η ταυτοποίηση απο που προέκυψε;; δεν υπάρχει κανένα όνομα.. όπως είχαν κανει πιο παλιά με τη Νταίζη που ειχαν βγάλει το λογαριασμο της στο ΦΒ με το κανονικο της ονομα κι εκει διαφωνησα πληρως.. εδω απλα ειμαι μια φωτο χωρις την περουκα που βαζει στις αγγελιες... το οτι δεν διακρινουμε ανθρωπο απο εμπορευμα ειναι νομιζω υπερβολή.. και φαινεται απο τα γραπτα μας στο φορουμ..
Το θυμαμαι παρα πολυ καλα το περιστατικο με τη Νταιζη κ πως ειχες διαφωνησει και συμφωνω απολυτα.Δεν χρειαζεται να υπαρχει ονομα γι αυτους που το εν λογω προσωπο ειναι γνωστο στην καθημερινοτητα.Και ξερεις πως πανε αυτα απο στομα σε στομα.Αυτο ηταν αγριο καρφωμα.Γι αυτο υπαρχουν και τα πμ.Λυπαμαι παρα πολυ
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
επιμένω ότι εν τίθεται στη προκειμένη περίπτωση θεμα ταυτοποίησης.. το λήγω εδω γιατι δεν μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις που δεν οδηγούν πουθενά.. καληνύχτα
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Δεν με καταλαβες,εξηγω:Το να ταυτοποιεις για χαβαλε προσωπα σ ενα σαιτ που το διαβαζει κοσμος κ ντουνιας δεν ειναι πληροφορια.
Το να μη μπορεις να διακρινεις τον ανθρωπο απο το εμπορευμα και να σου ειναι παντελως αδιαφορο τι ζημια μπορει να του προκαλεσεις σε οποιοδηποτε επιπεδο(οικογενειακο,προσωπικο,γειτονια κτλ) σημαινει πως η αρρωστια ειναι καθολικη και μη αναστρεψιμη. :hi:
Τζούλη νομίζω πως απλά έχεις παρεξηγήσει και προθέσεις και πράξεις...μην βιάζεσαι να κρίνεις και να χαρακτηρίζεις...δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω από αυτά που είπε ο γλυκομούτσουνος...
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26

άλλο πάλ τούτο... έχει φτιάξει τους κυνόδοντες της να μοιάζουν με του δράκουλα και εκανε επέμβαση στη γλώσσα της να μοιάζει με φιδιού.... διχαλωτή.. γεμάτη τατουάζ... και στο λαιμό έχει χτυπήσει τατουαζ.. τον κομμένο της λαιμό..
την έχω δει αυτή... :idiot: :idiot: :idiot:....τρέλα....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
εαν δειτε σε καποιο αλλο σαιτ ερωτικου περιεχομενου που να εχει σχεση με τρανς η γκευ να σχολιαζει η να ανεβαζει θεματα καποιο μελος με το ονομα ....travestolagnos ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ....για αποφυγη παρεξηγησεων....πριν απο λιγο επεσε στην αντιληψη μου κατι και δεν ενθουσιαστηκα... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Κουκλακι τρανς
στο xhamster
chloe salpa
:cum:
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
1
Πραγματικα εσεις που δειχνετε και καλα φωτο πως ειναι η αλλη χωρις περουκα ειστε για το πεο.. ρε φιλε επειδη εσυ ετυχε να δεις φωτο πρεπει να μας την δειξεις και μας ρε σκατοψυχε? εγω ειδα την κοπελα και ειναι τουμπανο για επιπεδο ελληνιδας τρανς.. τι με νοιαζει πως ειναι χωρις περουκα? στη τελικη οσες τρανς πηδατε αντρες δε γεννηθηκαν?

οκ ετυχε να δεις μια φωτο πως ειναι χωρις την περουκα, δεκτο οτι ξενερωσες και δεκτο οτι το 90% θα ξενερωσει... γιατι ομως να το κανεις αυτο? σου ζητσε κανεις να κανεις ρεπορταζ και να βρεις φωτο απο τρανς να δουμε πως ειναι χωρις περουκα? τι κομπλεξ κουβαλατε μερικοι ρε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom