Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Δηλ το Βικάκι είναι κ απογευματινό Ιάκυν8ε;; γιατί όπως το λες 8α ήταν 1800 περίπου όταν πήγες  ;)  :dancing: :erection:
Μια άλλη ερώτηση ρε σεις, η Βερόνικα είναι αυτή που αράζει έξω από το smartάκι της; σαν ενεργητικός μόνος το πήδαγα άνετα αλλά δεν ξέρω κατα πόσο 8α συμφωνήσει.. υπάρχουν άλλες ''σίγουρες'' γι αυτό
γυρω στις 2 το πρωι πηγα!δεν εννοω την βικυ απο αγκυρας
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
γνωμες εντυπωσεις απο sylvi  περιστερι??
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Χθες γύρω στις 4μιση με 5μιση εκανα βολτούλα απο συγγρου . Τελικα δεν πήρα καμία γιατι νύσταξα . Θα ξανακατέβω Δευτέρα βράδυ . Μια που με εντυπωσίασε ηταν μια οριμη ξανθιά κρος στην αρχη του παράδρομου ( 100 μέτρα μετα την παντειο ) . Η κοπελα επερνε 30€ σπιτι της και 20€ αμάξι. Δυστυχώς οταν πήγα να την παρω ειχε εξαφανιστεί

καπου εκει στο sports cafe εχω πετυχει πριν 1 βδομαδα ενα κοντο με πεταχτο κωλο ... αλλα δεν την εχω ξαναδει, ξερει καποιος τι παιζει ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
θα σου μιλησω απο τον καιρο που την ειχα παρει στο Μυτηλινης..Εμφανιση μετρια,πιο πολυ ενεργητικη αλλα γουσταρει τα παντα,δεν θα σου πει οχι...Τον τιμαει τον παρα κατα τη γνωμη μου..

+1 απο εποχες Μυτηλινης
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
σωστά τα λες, αλλά πέρασαν πολλά χρόνια από τότες και θέλει update η ενημέρωση


θα σου μιλησω απο τον καιρο που την ειχα παρει στο Μυτηλινης..Εμφανιση μετρια,πιο πολυ ενεργητικη αλλα γουσταρει τα παντα,δεν θα σου πει οχι...Τον τιμαει τον παρα κατα τη γνωμη μου..
 

niko(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
nicole trans, στην καλλιθεα ειναι αν ξερετε κατι;
 

alexleos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ως νέος στον χώρο θα ήθελα την γνώμη των πιο μυημένων. Μέχρι τώρα δεν είχα καμία εμπειρία με τρανς, αλλά είναι κάτι που θα ήθελα να δοκιμάσω. Προϋπόθεση να είναι άκρως θηλυκή, άτριχη και καθαρή. Δεν ξέρω τι παίζει από τιμές, αλλά η ιδέα εξιτάρει και την φίλη μου που θα ήθελε να βλέπει χωρίς να συμμετάσχει. Να είναι παθητική και ενεργητική και να μην είναι ξεπέτα. Υπάρχει τέτοια, ή είναι στην σφαίρα της φαντασίας?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.575
Πόντοι
2.356
Γεια σας
οποτε παω Συγγρου βλεπω παντα αυτην και μ'αρεσει. Αξιζει στο κρεβατι;


Επισης ξερει καποιος γι'αυτην;
Ευχαριστω

Καλησπέρα Χάρυ86,

Πράγματι είναι πολύ όμορφη και εντυπωσιακή. Συνήθως έβγαινε - βγαίνει (δεν την έχω πετύχει τελευταία καθώς σπάνια περνάω πια) με ένα αμάξι μαύρο C4.

Στα του αγώνος. Εν συγκρίσει με άλλες της Λεωφόρου είναι λίαν βιαστική θα έλεγα. Βέβαια πάει καιρός που την είχα πάρει (2 χρόνια). Δεν έμεινα ικανοποιημένος. Είχε μία τάση να σε ξεπετάξει. Δεν ξέρω, ίσως έχει αλλάξει τώρα. Εμένα πάντως μου έκανε απλώς σαν να ήθελε να βγάλει μπαμ μπαμ 50άρικο και να τελειώνει. Επίσης δεν ξέρω τι κάνει και αν είναι διαφορετική στα τηλεφωνικά ραντεβού, μπορεί να είναι πιο άνετη κλπ.

Για την δευτερη "κοπέλα" που αναφέρεις δεν γνωρίζω κάτι. Εμφανισιακά δεν μου αρέσει. Ωστόσο αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή στις υπηρεσίες της. Μπορεί να είναι και σουπερ...τι να πω
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Ξερετε καποια που να δεχεται ραντεβου μετα τις 12 το βραδυ;
 

hot_boy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε ολους και ολες!ψαχνομαι για τρανς ενεργητικη με ειδικοτητα στους πρωταριδες αν καπιος μπορει ας μεβοηθησει εχω δει αρκετες αγγελιες αλλα δεν ξερω μην φαω φολα ευχαριστω εκ των προτερων αδερφια!!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.575
Πόντοι
2.356

Δεν γνωρίζω κάτι. Δεν μου αρέσουν εμφανισιακά. Κάτι παραπάνω δεν μπορώ να σου πω. Η πρώτη κάτι μου θυμίζει αλλά δεν είμαι σίγουρος. Κάποιος άλλος συναγωνιστής θα σε βοηθήσει.
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
Την Λολα την εχω τιμησει  και στο Φ99 και στο Μυλλερου(ως Σοφη)..Δεν βιαζεται αλλα σου βγαζει μια τυπικουρα και πεταει και κανα μη που και που...Μετρια δλδ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom