Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
141
Like
72
Πόντοι
1
το βλεπω συχνα τωρα τελευταια σε διαφορα site, μηπως ξερει κανεις τιποτα?  :)

www.sexaggelies.gr/Anni-Trans-Kaula-ad39603.html]http://www.sexaggelies.gr/Anni-Trans-Kaula-ad39603.html[/url]

http://*******/transexuals/transexuals-psaxnoun-gia-antres/anni-trans-kaula_i60706][/url]
157545.jpg
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606

ν δαυτη ...ν αναφερω ότι εχτες τ βραδυ αργα περασα και από συγγρου χαμηλα που ειχε γυνει μια αναφωρα για μια βραζηλιανα αν δεν κανω λαθος !!!!εγω μια χοντρη ειδα κ τιποτα αλλο
 

pinelos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.Ειμαι μελος απο το 2006 και διαβαζω τακτικα το σαιτ λογω ομως οικονομικων δυσχερειων δεν ασχολουμαι πια με το αθλημα,απλα αναπολω τις μερες που ειχα φραγκα.Επειδη λοιπον δεν εχω προσφερει πληροφοριες οτι θελω το ψαχνω στισ σελιδες του φορουμ,αντι να σας ρωταω.Παρολαυτα μου εχει καρφωθει ενα τραβελακι ομορφο ,και δεν μπορω να βρω πουθενα πληροφοριες.Πηρα τηλεφωνο και εκλεισα για αυριο,επειδη ομως μου φαινεται υποπτο,λεω να σας ρωτησω τους παλαιοτερους.Πιο πολυ ανησυχω για λογους υγειας,μηπως εχει κατι.Μπορειτε παρακαλω να μου πειτε?Αν θελετε βριστε με η πειτε μου οτι θελετε αλλα μονο troll μην με πειτε.Ευχαριστω.                       
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Σημερα κατα τις 12 βρήκα το μωρο μου την βερονικα στην συγγρου και την πήρα να μου κανει μια πιπουλα στο αμάξι . Φόραγε τιρκουαζ φόρεμα και μπλε πλατφόρμες . Ηταν σκέτη καυλα όπως κάθε φορα άλλωστε . Μου πήρε μια υγρή πίπα και μετά ακολούθησε μαλακια απο μέρος μου και έχυσα βλέποντας τις ποδαρες της και την τέλεια προς παρά της ! Μωρο μου βερονικα εισαι αστέρι !!! :erection:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Οι 2 πρώτες απο τα αριστερά ποιες ειναι ;
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    92,1 KB · Εμφανίσεις: 43

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
συμφωνα με πληροφοριες σημερα στις 12μιση το βραδυ , φιλος μου 8α σκασει στο adult theater με κροσακι . οποιος γουσταρει ερχεται !
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Σημερα κατα τις 12 βρήκα το μωρο μου την βερονικα στην συγγρου και την πήρα να μου κανει μια πιπουλα στο αμάξι . Φόραγε τιρκουαζ φόρεμα και μπλε πλατφόρμες . Ηταν σκέτη καυλα όπως κάθε φορα άλλωστε . Μου πήρε μια υγρή πίπα και μετά ακολούθησε μαλακια απο μέρος μου και έχυσα βλέποντας τις ποδαρες της και την τέλεια προς παρά της ! Μωρο μου βερονικα εισαι αστέρι !!! :erection:
που κάνει πιάτσα το μωρό μαν για δώσε καμιά ινφο θενκςςς μαν...
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
που κάνει πιάτσα το μωρό μαν για δώσε καμιά ινφο θενκςςς μαν...
στην μεση περιπου της συγγρου! αν δεν την βρησκεις ρωτα την ρομπερτα να σου πει που ειναι! ειναι μεγαλη καυλα τυπε!
 

rotakis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
170
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Παιδιά έχει κανείς πληροφορίες για ένα τραβέλι στη Συγγρού τη Φαίδρα ? Μαυρομάλλα.
Όποιος ξέρει κάτι ας στείλει ένα PM
:knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom