Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Καλησπερα. Ξερει κανεις τι παιζει με μια που βαζει αγγελιες στο openday.gr με το ονομα Ευα; Λεω να δοκιμασω απλα θα ηθελα μια γνωμη.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλησπερα. Ξερει κανεις τι παιζει με μια που βαζει αγγελιες στο openday.gr με το ονομα Ευα; Λεω να δοκιμασω απλα θα ηθελα μια γνωμη.

link φιλε, μη μας λες που ειναι απλα με ονομα κτλ
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Εχεις δικιο φιλε απλα ειμαι απο το κινητο και δεν μπορω να το κανω. Η αγγελια της ομως εμφανιζεται μολις μπεις στο σαιτ. Αν μπορεσω θα βαλω λινκ.
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις δικιο φιλε απλα ειμαι απο το κινητο και δεν μπορω να το κανω. Η αγγελια της ομως εμφανιζεται μολις μπεις στο σαιτ. Αν μπορεσω θα βαλω λινκ.

Προφανώς ο φίλος εννοεί αυτό το Link
τουτέστιν
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Σήμερα εκανα ενα περασμα από Λουκά νικά 1 που ηταν η παλια καραβανα Αλίκη
 

skliros74

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδες....εχω να διατυπωσω την αποψη μου για την θεα ευα!ετυχε και ειχαμε παει με εναν κολλητο στισ κουκλες και εκει γνωριστηκαμε!για να μην λεω και πολλα κανονιστηκε ραντεβου σπιτι της τριαδα(!!!)ενταξει απο εκει και περα οτι και να πω ειναι λιγο!ειναι αστερι και ισως και απο τα καλυτερα και πιο ευγενικα πλασματα στον χωρο!!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
γίγαντα, η φάτσα της έχει τόση φρεσκαδούρα όσο στις φωτογραφίες ;



καλημερα παιδες....εχω να διατυπωσω την αποψη μου για την θεα ευα!ετυχε και ειχαμε παει με εναν κολλητο στισ κουκλες και εκει γνωριστηκαμε!για να μην λεω και πολλα κανονιστηκε ραντεβου σπιτι της τριαδα(!!!)ενταξει απο εκει και περα οτι και να πω ειναι λιγο!ειναι αστερι και ισως και απο τα καλυτερα και πιο ευγενικα πλασματα στον χωρο!!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
καλημερα παιδες....εχω να διατυπωσω την αποψη μου για την θεα ευα!ετυχε και ειχαμε παει με εναν κολλητο στισ κουκλες και εκει γνωριστηκαμε!για να μην λεω και πολλα κανονιστηκε ραντεβου σπιτι της τριαδα(!!!)ενταξει απο εκει και περα οτι και να πω ειναι λιγο!ειναι αστερι και ισως και απο τα καλυτερα και πιο ευγενικα πλασματα στον χωρο!!
την κουμαριανου;
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Να! και οι "ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ"!!!!! αχ! αχ! αΧ! τη να πω? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Συνημμένα

  • 11174944_422036011301857_3677393703730005471_n[1].jpg
    11174944_422036011301857_3677393703730005471_n[1].jpg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 9

sotsl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
114
Like
2
Πόντοι
1
οπου αστερακι κανεσεχ.com ειναι παιδες
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
224
Πόντοι
1
Σε χτεσινη εφοδια αν και ασχημη βραδυα η παρασκευη(αρκετη κινητικοτητα στη συγγρου,) εγινε τεστ ντραιβ στη Ναντια (μελαχρινο κροσ φαση που αραζει με την ανθρακι σκουρα BMW με χτυπημενο φαναρι στις αρχες της συγγρου)
ειχε γραψει και ο Πατρικιος σχετικα στη σελ 722 αν θυμαμαι καλα
το τιμα το 50αρικο αν και δεν παιρνει πρωτοβουλιες αλλα ακολουθει...σε οτι της πεις
το εργαλειο αρκετα χοντρο προς μετριο σε μεγεθος και δειχνει λειτουργικοτατο,δεχεται και τους 2 ρολους,το σπιτι διπλα ,παρκιν ευκολοτατο και πιστευω σε μια βραδυα αναδουλειας και αργα θα δωσει περισοτερο χρονο στο πελατη,στα του αγωνα τωρα,γλωσοφιλα κτλ δε δεχτηκε ηταν βαμμενη φιλια μονο σε λαιμους κτλ, εκανε πιπα ακαποτη αλλα μεχρι να βγαλει καλσον κτλ την εχυσα οποτε δεν προχωρησα σε καρφωμα της πισω τρυπουλας της ,το σωμα καλο,εχει προοπτικες ,μαλλον θα το ξανατεσταρω.


Φιλε πως ξέρεις οτι τα κανει ολα αυτα, οτι δηλ κανει και τους δυο ρολους οτι ειναι λειτουργικη και οτι θα θα δωσει περισσότερο χρόνο στο πελατη αφού εκ των πραγματων περιγραφεις μια ξεπετα? Όπως είπες εχυσες μεχρι να βγάλει το καλσον! Και το λεω γιατι την εχω παρει παλαιότερα...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Φιλε πως ξέρεις οτι τα κανει ολα αυτα, οτι δηλ κανει και τους δυο ρολους οτι ειναι λειτουργικη και οτι θα θα δωσει περισσότερο χρόνο στο πελατη αφού εκ των πραγματων περιγραφεις μια ξεπετα? Όπως είπες εχυσες μεχρι να βγάλει το καλσον! Και το λεω γιατι την εχω παρει παλαιότερα...
Kostadinos3
ηταν παρασκευη οι πελατες τριγυρνουσαν την πετυχα την τριτη φορα και εγραψα οτι δεν κρατηθηκα και εχυσα σχετικα νωρις...δε πηγε προς την ξεπετα το πραμα...το εργαλειο γραφωντας λειτουργικο εννουσα οτι σηκωνετε τωρα το αν χυνει δεν γνωριζω/δεν με αφορα,πιστευω οτι μια καθημερινη με αναδουλεια αργα σαν τελευταιος πελατης θα υπαρχει μια σχετικη ανεση χρονου...
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
.παιδια υπάρχει αυτη και μου λέει μονο παιχνιδια και στοματικο,δε παει μ οποιον κι οποιον κτλ 50 ευρω. Εχει παει κανεις;

To eixa δοκιμασει πριν 2-3 χρονια..ΜΗΝ πας!!Χαλια μαυρα!
Ουτε πιπα καλη,χαλια κορμι,χαλια χωρος,νομιζει οτι ειναι κατι,απλυτη...
Εγω ειχα παει και για σεξ(ο μαπας)και απλα πτε δεν εγινε.
Διεγραψα το τηλ με το που βγηακα απο το σπιτι στο 20λεπτο....
Η φατσα,ΑΝ σε υποδεχτει φιαγμενη,ειναι αυτη.Εγω τοτε ηταν μετρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom