Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0
Kαλησπερα, ειμαι αναμεσα σε αυτες τις δυο τρανς οι οποιες απ οτι ξερω μενουν μαζι. Για την Hellen δεν ξερω τι να πιστεψω γιατι εχουν γραφτει διαφορα, για την Elisabeth δεν εχω βρει κατι.
Ειμαι ενεργοπαθητικος .
Aντε τωρα να διαλεξεις...μα τι γκομεναρες ειναι αυτες.....ελεος
 

harisexnxx

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
0
Παιδια τελικα δεν κατάφερα να πάω σε καμία από τις δυο. Κατέληξα να στελνω στην Lisa για την οποία είχα δει λενε τα καλυτερα . Ωστόσο βρέθηκα προ εκπληξεως γιατι όταν έφτασα στη διεύθυνση που μου έδωσε, αντίκρισα την Gabi lins. Δεν με χάλασε καθολου, πολύ καλα πέρασα αλλά ότι ναναι γενικα
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Καλημερα μαγκες, ειμαι καινουργιος στην φαση αλλα σας παρακολουθω λιγο καιρο. Πηρα την αποφαση να επισκεφτω μια κοπελα αλλα ειμαι αναμεσα σε τρεις. Ειναι καποιος που να εχει παει και με τις τρεις να με πει μια ειναι καλυτερη ενεργητικη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: xxxnnn

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Παιδια τελικα δεν κατάφερα να πάω σε καμία από τις δυο. Κατέληξα να στελνω στην Lisa για την οποία είχα δει λενε τα καλυτερα . Ωστόσο βρέθηκα προ εκπληξεως γιατι όταν έφτασα στη διεύθυνση που μου έδωσε, αντίκρισα την Gabi lins. Δεν με χάλασε καθολου, πολύ καλα πέρασα αλλά ότι ναναι γενικα
κυτα αυτες οι ξενες ειναι γενηκα 3 -3 μαζι και δεν βγαζεις ακρη τ χουν ριξει στ 50 τ 30λεπτα και δεν εχει και καμια ουσια πλεων ειναι ολες ιδιες πλαστικο βηζι κ κωλο για μενα τ καλητερα ειναι τ κροσακια μ φιλομεταβαση στ τρανς δηλαδη στα αρχηκα βηματα τους πρυν βαλουν στηθος ...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλημερα μαγκες, ειμαι καινουργιος στην φαση αλλα σας παρακολουθω λιγο καιρο. Πηρα την αποφαση να επισκεφτω μια κοπελα αλλα ειμαι αναμεσα σε τρεις. Ειναι καποιος που να εχει παει και με τις τρεις να με πει μια ειναι καλυτερη ενεργητικη;
Μόνικα και Νάνσυ ξέχασε τες για το ενεργητικό...
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Μόνικα και Νάνσυ ξέχασε τες για το ενεργητικό...
H Μόνικα όταν τη συνάντησα Θεσσαλονίκη μου είπε ότι παίρνει χάπι για να της σηκώνεται γτ όλοι θέλουν να παίζουν ενεργοπαθητικά! Η Νάνσυ πάντως σίγουρα παθητική!
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Μόνικα και Νάνσυ ξέχασε τες για το ενεργητικό...
Ευχαριστω παιχτη, κριμα παντως γιατι η αληθεια ειναι πως ειχα βαλει την μονικα κυριως στο ματι αλλο 20 χρονων και αλλο 26. Παντως η αννα τιμα την φανελα; Γιατι βλεπω θελει και 150ε ενω παλιοτερα απο συζητησεις στο φορουμ ειχα δει πως ηταν λιγοτερα. Οποτε αμα ειναι ενα 50αρικο διαφορα με βραζιλιανα ισως προτειμουσα βραζιλιανα για να ζησω την εμπειρια της πρωτης φορας. Φωτηστε μας οι παλιοι !!:cheesy:
 

danny_thess

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
174
Like
40
Πόντοι
1
δεν εκατσα κατι μ χαλασε εφυγα στ φτερο !!!
Πως είναι δυνατόν να μην σ άρεσε εμφανησιακά η Αλίκη? Βρεθήκαμε πέρσι και έπαθα σοκ.
Πες μου τι σε χάλασε γτ με ενδιαφέρει πολύ η αποωή σου.
Πάντως και πολυ καλή μεφάνιση και ευγενέστατη.
 

Sontris

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
116
Like
106
Πόντοι
1

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.560
Like
7.215
Πόντοι
1.056

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
μετα απο 24 ωρες ψαξημο στ pc και στου δρομους σημερα αργα σκαει μην στ τηλ κοιτω και λεω οπα εδω ειμαστε αλλου σ εψαχνα κ απο αλου μ ηρθες...καταληξα ν τρεχω στο μεταξ στ bill γ να με χαλαρωσει ενα πολυ ωραιο κροσακι που καιρο προσπαθουσα να τ δω !!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
150 αν σ ενδιαφερει παρε τηλ!!:2funny::2funny::2funny::2funny: αλλοστε τ δηλωνει ειναι τρανς !!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.513
Like
65.610
Πόντοι
11.956
μετα απο 24 ωρες ψαξημο στ pc και στου δρομους σημερα αργα σκαει μην στ τηλ κοιτω και λεω οπα εδω ειμαστε αλλου σ εψαχνα κ απο αλου μ ηρθες...καταληξα ν τρεχω στο μεταξ στ bill γ να με χαλαρωσει ενα πολυ ωραιο κροσακι που καιρο προσπαθουσα να τ δω !!
Ποια?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
δεν εχει σημασεια ποια γιατι τ κανει γ τ καβλα της και δεν τ εκθετω εδω μεσα απο τ στυγμη που δεν εχει αγγελεια !!
 

LePa7

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
53
Like
68
Πόντοι
0
Καλημερα μαγκες, ειμαι καινουργιος στην φαση αλλα σας παρακολουθω λιγο καιρο. Πηρα την αποφαση να επισκεφτω μια κοπελα αλλα ειμαι αναμεσα σε τρεις. Ειναι καποιος που να εχει παει και με τις τρεις να με πει μια ειναι καλυτερη ενεργητικη;
Η 1η, η Αννα δεν είναι ελληνίδα. Αλλά είναι πολύ καλό μωρο. Την έχω γνωρίσει εξω σε παρέα. Σεξουαλικως δεν γνωρίζω αλλά φαίνεται να είναι οντως όπλο.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.766
Κριτικές
30
Like
7.343
Πόντοι
3.886
Η 1η, η Αννα δεν είναι ελληνίδα. Αλλά είναι πολύ καλό μωρο. Την έχω γνωρίσει εξω σε παρέα. Σεξουαλικως δεν γνωρίζω αλλά φαίνεται να είναι οντως όπλο.
Μπρο κ γω θέλω να πάω Άννα..Η Νάνσυ από από όσο θυμάμαι δεν είναι ενεργητική..Τώρα αν το γύρισε επειδή το ζητάει ο κόσμος δεν ξέρω...
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Η 1η, η Αννα δεν είναι ελληνίδα. Αλλά είναι πολύ καλό μωρο. Την έχω γνωρίσει εξω σε παρέα. Σεξουαλικως δεν γνωρίζω αλλά φαίνεται να είναι οντως όπλο.
Ρε φίλε τι σχέση έχει αν δεν είναι Ελληνίδα με τις παρεχόμενες υπηρεσίες? Βγάζει γούστα?Γουστάρεις?Γουστάρει? Τι ακούμε εν έτη 2022 και μάλιστα για την Αννα που θεωρείται από τα καλύτερα παιδιά!
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
906
Κριτικές
5
Like
4.945
Πόντοι
726
Καλησπέρα στην ομάδα! Για πρωτάρη, που θέλει να παίξει ενεργητικά, ποια θα προτείνατε; Η Katy μου έχει τραβήξει σίγουρα το ενδιαφέρον, όντας πουλ θυληκη. Αξίζει; Άλλη πρόταση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom