Νέα

Transexual Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα katjageor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 401K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746
ειναι στη λεμεσο η αναστασια και μια τριαννα που κανουν και μαζι τρελιτσες. παντος ειναι και οι 2 και γαμω της τρανς. εχει καποιος εμπηρια με αυτες;
Το θέμα είναι δύσκολο. Όχι οικονομικά, αλλά ηθικά. Πίστεψε με, πήγα με πολλές και μάλιστα και πολύ καλές και μέτριες και κακές. Μπορείς να διαβάζεις τις κριτικές μου, και δεν έγραψα για όλες.

Το πρώτο και βασικό ανάφερα εδώ.

Transexual Κύπρος - Page 85 - bourdela.com forum

Το δεύτερο και ιδικά σημαντικό είναι εδώ

Transexual Κύπρος - Page 85 - bourdela.com forum

Και τώρα με απλά λόγια. ΟΙ απαιτήσεις που έχουν είναι απαράδεκτές. Τώρα τελευταία ότι ήρθε, δεν άξιζε.

Myrella Ketlem - Myrella Ketlem τρανσέξουαλ γυναίκα ()

Lua Fernandes - Lua Fernandes τρανσέξουαλ γυναίκα ()

Υπάρχουν και άλλες τρεις, που δεν έγραψα, από μια έφυγα αμέσως (υπήρχε ένας τύπος στο καναπέ του δωμάτιου της που αυνανιζόταν), και άλλες δυο ήταν κούκλες σε φωτογραφίες, αλλά ούτε δεν κατάφερα να φτάσω, πόσους πελάτες είχαν. Ένας έφευγε που ο άλλος ερχόταν μέσα. Ούτε στο κομμωτήριο δεν έχει τέτοια κίνηση. Thaisa Carvalho = Βλέπε παρακάτω.

20231210182139.jpg


Και αυτές ήταν σε λογικές τοπικές τιμές. Τελευταία επίσκεψη Αλίκη ήταν το κάτι άλλο, πριν η Amylee Vasques - Amylee/Anita TS τρανσέξουαλ γυναίκα () πολύ ικανοποιημένος. Ανεξαρτήτως ότι η Αθήνα Αναστάσιου δεν είναι αυτό που μου αρέσει. Μικρό το βυζί για μένα.

Υπήρξε ένας καίσαρός της Γερμανίας και βασιλιάς της Τσεχίας στο 16 αιώνα, που είπε, ότι πρέπει να σέβεται τους Νόμους και τα λόγια που λέει. Είπα απλά - δεν να πάω, και δεν να πάω ούτε εάν με πληρώνουν το όποιο δεν πρόκειται να γίνει. Και δεν είναι θέμα των χρήματων, αλλά θέμα του χαρακτήρα μου. Και εάν είσαι εδώ και πολλά χρόνια, είδες ότι πήγα αεροπορικώς Ελλάδα για μία ημέρα μόνο για τη Ρία. Δηλαδή, δεν είναι θέμα οικονομικό.

Τεκμήριο
 

Tzisves

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Υπαρχει κατι που αξιζει αυτη τη στιγμη σε λεμεσο η καπου αλλου;
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746
Latina 22 Είναι ενεργό παθητική είναι η μόνη που αξίζει αυτή τη στιγμή που θα περάσεις καλά
Τη σκέφτομαι εδώ και πολύ καιρό, αλλά αυτό που με εμποδίζει είναι ότι δεν έχει στήθος.
 

R11

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
17
Like
34
Πόντοι
0
Τη σκέφτομαι εδώ και πολύ καιρό, αλλά αυτό που με εμποδίζει είναι ότι δεν έχει στήθος.
Εγώ προσωπικά την επισκέφτηκα δύο φορές και τις δύο φορές πέρασα υπέροχα.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746
  • Like
Αντιδράσεις: R11

R11

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
17
Like
34
Πόντοι
0
Είναι αληθινή είναι Εγχειρισμένοι και Μένει πίσω από την υπεραγορά παπα στη Λεμεσό και Πρέπει τώρα να είναι στο 48 με 50 χρόνο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δλδ φιλε, δωσε λιγες πληροφοριες.
Τι πληροφορίες να σου δώσει αφού σου λέει είναι όπως το ανάποδο γαμώτο
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746
Δλδ φιλε, δωσε λιγες πληροφοριες.
Το έχω δημοσιεύσει αυτό κάπου πριν από μήνα, αλλά κάλεσε στο ξενοδοχείο στη Λάρνακα , στο δωμάτιο 208, υπήρχε μέσα κάποιος Άραβας που αυνανιζόταν και αυτή βγήκε από το απέναντι δωμάτιο όπου υπήρχε μια ομάδα αρκετών ανδρών και αυτή τους μαγείρευε δείπνο. Δεν θέλω να σου δώσω τις διαστάσεις για να μην τρομάξεις.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746
Αγαπητοί συναγωνιστές, χρόνια πολλά.

Αυτή είναι στη πιάτσα εδώ και από το 2012, πρώτη φορά δοκίμασα να πάρω τηλέφωνο το 2018, αλλά μέχρι και τώρα δεν υπάρχει απάντηση. Ξέρει κάποιος τίποτε???


Shemale-Jenn27tv-6542414.jpg


Τι εννοεί με αυτή τη κουβέντα?
I am D&D free.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom