Νέα

trans erika bulamark

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα shin_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
τα 100 ευρο για 30 λεπτα ειναι πολλα για τρανς οσο κουκλα και να ειναι ιδικα αυτη την εποχη απλα οσο υπαρχουν αυτοι που τα ακουμπανε δεν υπαρχει περιπτωση να πεσουν οι τιμες, 3,3 ευρο το λεπτο δεν αξιζει καμια και το λεω αυτο εχοντας σκασει και εγω τα ευρο μου σε μερικες


Φίλε μου  εδώ  Θεσσαλονίκη 30 ε παίρνουν τα μπάζα (απορώ πως τις παίρνουν ) για μια πιπα κανά δεκάλεπτο ,από 50 ε για κανένα 15 λεπτό οι ας πούμε καλές τις περιοχής (μην φανταζεσε κάτι το ιδιαίτερο )και μετά ξεκινάνε να ζητάνε και αλλά  πάνω στην φάση οπότε τρως και ένα ξενερωμα,+το ενεργητικό+το χάσιμο+την κάθε μαλακια που μπορείς να γουσταρεις.  .μην ξεχνάς και τα έξοδα που έχουν οι ξένες ,εισιτήρια ,ξενοδοχεία ,φαγητό ,μετακινήσεις ..μια χαρά μου φαίνεται το εκατοσταρικο για να μην πω τσαμπα και εύχομαι να συνεχίσουν να έρχονται εδώ πάνω για εδώ και περίπου 2 χρόνια σκάνε οι ξένες εδώ πάνω  (αν και πολλές λένε ότι μόνο αθηνα θα πηγαίνουν πια γιατί δεν δούλεψαν καλά εδώ ) πριν άστα η αθηνα έπρεπε να κατεβουμε ερμαια τον τοπικών
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
μακρυα,θα κλαψεται τα λεφτα σας και η κριτικη που υπαρχει ειναι σιγουρα fake,nai ειναι ομορφη αλλα απο εκει και περα καμια συμετοχη,εβλεπε τσοντα για να γκαβλωσει,25 cm?nai καλα,δεν σε αφηνει να την πιασεις,η χειροτερη στην ζωη μου,εφυγα σε 20 λεπτα
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
μακρυα,θα κλαψεται τα λεφτα σας και η κριτικη που υπαρχει ειναι σιγουρα fake,nai ειναι ομορφη αλλα απο εκει και περα καμια συμετοχη,εβλεπε τσοντα για να γκαβλωσει,25 cm?nai καλα,δεν σε αφηνει να την πιασεις,η χειροτερη στην ζωη μου,εφυγα σε 20 λεπτα
Και  την  παινευες....και  οι  ξενες......και  τα  μπαζα  οι  ντοπιες.....και  ενημερωνες  ποτε  θαρθει...και  περιμενες  με  αγωνια.....και  τωρα  θαρθει....και  μετα  θαρθει......αντε  ηρθε  επιτελους.....ΤΙ  ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? 
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Και   την  παινευες....και  οι  ξενες......και  τα  μπαζα   οι  ντοπιες.....και   ενημερωνες   ποτε   θαρθει...και   περιμενες   με   αγωνια.....και  τωρα  θαρθει....και  μετα   θαρθει......αντε  ηρθε   επιτελους.....ΤΙ  ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? 

γιαυτο υπαρχει αυτη η ενοτητα,για ενημερωση,και ναι θα δοκιμασω,μηπως απο εσας δεν εχουμε φαει φολες?
 

Επισκέπτης
γιαυτο υπαρχει αυτη η ενοτητα,για ενημερωση,και ναι θα δοκιμασω,μηπως απο εσας δεν εχουμε φαει φολες?

οντως η φολα ειναι ανεξαρτητου εθνους και ηλικιας...
η βιζιτα ειναι σαν την εγκυμοσυνη και την καλπη. ποτε δεν ξερεις τι κρυβει
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
γιαυτο υπαρχει αυτη η ενοτητα,για ενημερωση,και ναι θα δοκιμασω,μηπως απο εσας δεν εχουμε φαει φολες?
Τοσο  χορταστικη....δεν  νομιζω  να  φαγες   απο  καμμια  πανω  Θεσσαλονικη.....
Και  αλλο  η  φολα  του  30-50.......μπορει  και  να  πεις...δε  βαριεσαι  βρε  αδερφε...
Και  αλλο  100-150.....εκει  λες  ...αχ  τι  επαθα  μαννα  μου.....και  φευγεις......σαιτα....
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Τοσο  χορταστικη....δεν  νομιζω  να  φαγες   απο  καμμια  πανω  Θεσσαλονικη.....
Και  αλλο  η  φολα  του  30-50.......μπορει  και  να  πεις...δε  βαριεσαι  βρε  αδερφε...
Και  αλλο  100-150.....εκει  λες  ...αχ  τι  επαθα  μαννα  μου.....και  φευγεις......σαιτα....

εφαγα εφαγα αλεξια μου και οχι μονο μια φορα και οχι δεν ηταν των 30 η πενηντα, η χτεσινη φολα ηταν των 200 για την ιστορα,δεν εχω προβλημα να το πω,αλλα δεν ειναι μονο το οικονομικο στην φολα αλλα και ολα τα αλλα
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
εφαγα εφαγα αλεξια μου και οχι μονο μια φορα και οχι δεν ηταν των 30 η πενηντα, η χτεσινη φολα ηταν των 200 για την ιστορα,δεν εχω προβλημα να το πω,αλλα δεν ειναι μονο το οικονομικο στην φολα αλλα και ολα τα αλλα
Των  200ε!!!!!!!  Δηλ...συγγνωμη...ελεος....
Αμ  γιατι  νομιζες  οτι εχουν  κατασκηνωσει  εδω    ?Σου  λεει  τετοια  θυματα  που  θα  βρουμε....
Και  για  να  καταλαβεις......σε  μια  χωρα  που  πληττεται  απο  οικονομικη  κριση,  εχουν  εγκατασταθει...
Το  ιδιο  εκαναν  πριν  20  χρονια.....στο  Αμβουργο.....
Για  δεν  το  κανουν  σε  αλλη  χωρα?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Των  200ε!!!!!!!  Δηλ...συγγνωμη...ελεος....
Αμ  γιατι  νομιζες   οτι εχουν  κατασκηνωσει   εδω    ?Σου  λεει   τετοια  θυματα  που  θα  βρουμε....
Και  για  να  καταλαβεις......σε  μια  χωρα  που   πληττεται  απο  οικονομικη  κριση,  εχουν  εγκατασταθει...
Το  ιδιο  εκαναν   πριν  20  χρονια.....στο  Αμβουργο.....
Για  δεν  το  κανουν  σε  αλλη   χωρα?

μολις κατεβασετε εσεις θα κατεβασουν και αυτες, η αθηνα ζηατει 400 την ωρα,τι να λεμε
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
μολις κατεβασετε εσεις θα κατεβασουν και αυτες, η αθηνα ζηατει 400 την ωρα,τι να λεμε
Οταν  θα  σταματησεται  εσεις  να  δινεται  αυτα  τα  ποσα.....τοτε  θα  το  κατεβασουν...
Αλλα  δεν  το  βλεπω..........
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Οταν  θα  σταματησεται  εσεις  να  δινεται  αυτα  τα  ποσα.....τοτε  θα  το  κατεβασουν...
Αλλα  δεν  το  βλεπω..........
εχεις δίκιο νονά.. σας έχουμε καλομάθει... αλλά όσο υπάρχουν κάτι τύποι που κυκλοφορούν με τη γλώσσα έξω και σαλιαρίζουν στα φόρουμ και τσαμπουνανε τα "θεά" και "κουκλαρα" και "μουνάρα" και "εισαι η μοναδικη και η ανεπαναληπτη" τοσο θα αναγκαζομαστε να τα σκαμε χοντρα
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
εχεις δίκιο νονά.. σας έχουμε καλομάθει... αλλά όσο υπάρχουν κάτι τύποι που κυκλοφορούν με τη γλώσσα έξω και σαλιαρίζουν στα φόρουμ και τσαμπουνανε τα "θεά" και "κουκλαρα" και "μουνάρα" και "εισαι η μοναδικη και η ανεπαναληπτη" τοσο θα αναγκαζομαστε να τα σκαμε χοντρα
  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Ποιος  σε  ακουει  ομως?  Φωνη  βοοντως  εν  τη  ερημο....
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Μ  αρεσει  βαφτισιμιε  μου,κατι  κριτικες  αναφορικα  με  τις   βραζιλιανες....
Και  πηγα  στο  υπεροχο  σπιτι.....και  φανταστικα  μοσχομυριζε....και  σφυροκοπημα    εντονο...και  χαθηκα  μεσα  στη  καυλα....
και  εχυσε  3,5   γραμμαρια...και  μολις  βγηκα   απο  την  πορτα , με  χτυπησε  το  ανοιξιατικο  ευωδιαστο   αερακι...  και  τι  ωραια  που  ειναι  η  ζωη....και  ......και  να  μη  ξεχασω...το  τραγουδι  λεει,φτανει  να  βρεθει  το  θυμα....εδω  δεν  ειμαστε  στο  ,να  βρεθει....εδω  τα  θυματα  ειναι  ετοιμα...την  σειρα  τους  περιμενουν....Παντως  τις  βραζιλιανες  τις  παραδεχομαι  στο  οτι,βρηκαν  και  κανουν....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Μ  αρεσει  βαφτισιμιε  μου,κατι  κριτικες  αναφορικα  με  τις  βραζιλιανες....
Και  πηγα  στο  υπεροχο  σπιτι.....και  φανταστικα  μοσχομυριζε....και  σφυροκοπημα    εντονο...και  χαθηκα  μεσα  στη  καυλα....
και  εχυσε  3,5  γραμμαρια...και  μολις  βγηκα  απο  την  πορτα , με  χτυπησε  το  ανοιξιατικο  ευωδιαστο  αερακι...  και  τι  ωραια  που  ειναι  η  ζωη....και  ......και  να  μη  ξεχασω...το  τραγουδι  λεει,φτανει  να  βρεθει  το  θυμα....εδω  δεν  ειμαστε  στο  ,να  βρεθει....εδω  τα  θυματα  ειναι  ετοιμα...την  σειρα  τους  περιμενουν....Παντως  τις  βραζιλιανες  τις  παραδεχομαι  στο  οτι,βρηκαν  και  κανουν....
προσωπικά δεν τσιμπάω από κριτικές του κάθε τυχάρπαστου, παρά μόνο συναγωνιστών που γνωρίζω κι εκτιμώ... αν και αποφεύγω σαν το διάολο το λιβάνι όσες κάνουν τουρ γιατί η πιθανότητα της ξεπέτας είναι τεράστια
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
προσωπικά δεν τσιμπάω από κριτικές του κάθε τυχάρπαστου, παρά μόνο συναγωνιστών που γνωρίζω κι εκτιμώ... αν και αποφεύγω σαν το διάολο το λιβάνι όσες κάνουν τουρ γιατί η πιθανότητα της ξεπέτας είναι τεράστια
Aναφορικα  τουρ-ξεπετα.....υπαρχουν  και  εξαιρεσεις  .....λιγες....αλλα  υπαρχουν......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom