Νέα

Τρανς Αγάπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα shin_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

p0kav

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Σάβατο μεσημερι επισκέφτηκα την Αγάπη στην Πάτρα. Η κοπέλα ζήτησε 100 ευρώ και της τα έδωσα αβάδιστα γιατι ήθελα πολυ να τη γαμησω, αν και στις μέρες μας δεν βγαίνουν εύκολα τα ευρω. Με το που γδινόμαστε μου ζητάει να την καυλώσω και μέσα σε 1 λεπτό προσποιείται οτι τελείωσε. Σημειωτέον οτι δεν ειχε καυλώσει καθολου... Πάω να τη γαμήσω και λεει οτι δεν θα μπει γιατι είχε τελειώσει αυτη... Προσπαθώ με τα πολλα να της το βάλω και γυρίζει βγαζει τη καπότα ( με την δικαιολογία οτι μπορεί να σπάσει) και αρχίζει να μου το παιζει για να τελειώσω. Υπόθεση δηλαδή 5 λεπτών για 100 ευρώ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ .Μακρύα της ειναι πολύ ξεπέτα η Αγάπη.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Σάβατο μεσημερι επισκέφτηκα την Αγάπη στην Πάτρα. Η κοπέλα ζήτησε 100 ευρώ και της τα έδωσα αβάδιστα γιατι ήθελα πολυ να τη γαμησω, αν και στις μέρες μας δεν βγαίνουν εύκολα τα ευρω. Με το που γδινόμαστε μου ζητάει να την καυλώσω και μέσα σε 1 λεπτό προσποιείται οτι τελείωσε. Σημειωτέον οτι δεν ειχε καυλώσει καθολου... Πάω να τη γαμήσω και λεει οτι δεν θα μπει γιατι είχε τελειώσει αυτη... Προσπαθώ με τα πολλα να της το βάλω και γυρίζει βγαζει τη καπότα ( με την δικαιολογία οτι μπορεί να σπάσει) και αρχίζει να μου το παιζει για να τελειώσω. Υπόθεση δηλαδή 5 λεπτών για 100 ευρώ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ .Μακρύα της ειναι πολύ ξεπέτα η Αγάπη.

Κρίμα ρε πούστη, γιατί είναι καράμουνο...Ειλικρινά δεν έχει κάποιον δίπλα της να τη συμβουλεύει...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
αναρωτιεμαι μετα απο τοσα χρονια ξεπετας πως καταφερνει ακομα να γδερνει κοσμο
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
δυστυχως υπαρχουν ακομα αρκετοι συναδελφοι που δεν ενημερωνονται απο sites οπως τα μπουρδελα.. και αλλοι που δεν τους νοιαζει η ξεπετα, αρκει να τους αρεσει η εμφανιση
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Και μάλλον αρκετοί ως πολλοί που θα αναρωτιούνται....Δε γαμιέται κούκλα είναι ίσως με γουστάρει και περάσω καλύτερα από τη μάζα... :dancing: :dancing:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Συνηγορώ από μαρτυρίες συναγωνιστών. Η Αγάπη, αυτή η πιτσιρίκα δεν κάνει καθόλου καλά τη δουλειά της. Κοροϊδεύει απλώς.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
Συνηγορώ από μαρτυρίες συναγωνιστών. Η Αγάπη, αυτή η πιτσιρίκα δεν κάνει καθόλου καλά τη δουλειά της. Κοροϊδεύει απλώς.

Πράγματι ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝ !!!

Αγαπούλα, πάρε για να μαθαίνεις τι θέλει το πόπολο :

 

johnnyathens

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2013
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
0
η πρωτη μου εμπειρια με τρανς ηταν. μου ειχε πει ενεργοπαθητικη. δεν καυλωσε, προσπαθησε να μπει μισοσηκωμενη και μου ειπε οτι δε γινεται γιατι ειμαι πολυ σφιχτος. μου πηρε πιπα με καποτα, και εκει που τα ειδα ολα ειναι οταν μου εβαλε και δευτερη για να τη γαμησω. ωραιο κωλαρακι αλλα ειχα σπαστει, μου την επαιξε για να χυσω. 100 ευρω για 20-25 λεπτα. απο εμφανιση επαθα πλακα, μουναρος
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
η πρωτη μου εμπειρια με τρανς ηταν. μου ειχε πει ενεργοπαθητικη. δεν καυλωσε, προσπαθησε να μπει μισοσηκωμενη και μου ειπε οτι δε γινεται γιατι ειμαι πολυ σφιχτος. μου πηρε πιπα με καποτα, και εκει που τα ειδα ολα ειναι οταν μου εβαλε και δευτερη για να τη γαμησω. ωραιο κωλαρακι αλλα ειχα σπαστει, μου την επαιξε για να χυσω. 100 ευρω για 20-25 λεπτα. απο εμφανιση επαθα πλακα, μουναρος

Όχι ρε φιλαράκο...100στάρικο της έδωσες ??? Δεν διάβασες λίγο εδώ,να δεις τι κουμάσι είναι η ¨κυρία¨ ?????
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
κριμα το κορμι πατριωτες...
 

kostantinos rep

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
πολυ μεγαλη προσοχη  με το εν λογο ατομο. βασικα μενω στην γειτονια  που μενει κ δεν υπαρχει μερα που να μην εχει προβληματα με την αστυνομ για  λογους κλοπων κ διαφορων αλλων γεγονοτων. ειναι πρεζακι  κ ζει κοινωβιακα  μαζι με κατι αλλους  εν ονοματι    μαριαντζελα κ λαζαρινα με τουσ οποιουσ αποτελουν συμμορια. στισ αγγελιες απ οτι ειδα βαζει αλλο ονομα τελαυταια κ οχι αγαπη.
προσοχη κ μακρια
προσφατα ληστεψαν μια ηλικιωμενη κυρια απο τη γειτονια κ την χτυπησαν κιολας
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
πολυ μεγαλη προσοχη  με το εν λογο ατομο. βασικα μενω στην γειτονια  που μενει κ δεν υπαρχει μερα που να μην εχει προβληματα με την αστυνομ για  λογους κλοπων κ διαφορων αλλων γεγονοτων. ειναι πρεζακι  κ ζει κοινωβιακα  μαζι με κατι αλλους  εν ονοματι    μαριαντζελα κ λαζαρινα με τουσ οποιουσ αποτελουν συμμορια. στισ αγγελιες απ οτι ειδα βαζει αλλο ονομα τελαυταια κ οχι αγαπη.
προσοχη κ μακρια
προσφατα ληστεψαν μια ηλικιωμενη κυρια απο τη γειτονια κ την χτυπησαν κιολας
απο παλια φιλε .....οχι τωρα.....
 

ela moy

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
πρεζακι εντελως.....δεν βλέπεται...μακριααααα
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
πολυ μεγαλη προσοχη  με το εν λογο ατομο. βασικα μενω στην γειτονια  που μενει κ δεν υπαρχει μερα που να μην εχει προβληματα με την αστυνομ για  λογους κλοπων κ διαφορων αλλων γεγονοτων. ειναι πρεζακι  κ ζει κοινωβιακα  μαζι με κατι αλλους  εν ονοματι    μαριαντζελα κ λαζαρινα με τουσ οποιουσ αποτελουν συμμορια. στισ αγγελιες απ οτι ειδα βαζει αλλο ονομα τελαυταια κ οχι αγαπη.
προσοχη κ μακρια
προσφατα ληστεψαν μια ηλικιωμενη κυρια απο τη γειτονια κ την χτυπησαν κιολας

άσε και την έχω γλιτώσει στο τσακ πριν 3-4 χρόνια από το σπίτι στην Πάντειο κοντά με την συγκεκριμένη. με το που μπήκα κατάλαβα περι τίνος πρόκειται,αλλά ευτχώς έφυγα χωρίς "απώλειες" ,προσοχή
 

kostantinos rep

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
άσε και την έχω γλιτώσει στο τσακ πριν 3-4 χρόνια από το σπίτι στην Πάντειο κοντά με την συγκεκριμένη. με το που μπήκα κατάλαβα περι τίνος πρόκειται,αλλά ευτχώς έφυγα χωρίς "απώλειες" ,προσοχή
:rockon:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
άσε και την έχω γλιτώσει στο τσακ πριν 3-4 χρόνια από το σπίτι στην Πάντειο κοντά με την συγκεκριμένη. με το που μπήκα κατάλαβα περι τίνος πρόκειται,αλλά ευτχώς έφυγα χωρίς "απώλειες" ,προσοχή
μια φωρα στα ορθια σε ενα δρομακι στην συγγρου ηταν και οι πρωτες μερες που ειχαι αρχισει αν δεν απατωμαι το κλεω ακομα το 50αρι αυτο θημαμαι μονο.....
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
μια φωρα στα ορθια σε ενα δρομακι στην συγγρου ηταν και οι πρωτες μερες που ειχαι αρχισει αν δεν απατωμαι το κλεω ακομα το 50αρι αυτο θημαμαι μονο.....
εσύ την έβγαλες με 50ρι εγώ ο βλάκας έδωσα 100 φίλε τότε.το λέω και δακρύζω ... :( :( :(
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
ειναι καπιες που εχουν καει πλεων εντελος......αυτα ολοι ξερουν να μην λεμε ονωματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom