Νέα

trannoula28

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
σαφως...και διεθνως μαλιστα..ανωτερη και απο την barbie woods και την kimber james οπως εχω ξαναπει...

και οχι μονο αυτες...και απο αλλους πουστηδες με περουκα(οπως χαρακτηριζουν πολυ μερικα ατομα που κατ εμε ειναι μια χαρα αλλα αλλο θεμα αυτο) ομοιυς τους..γιατι και αυτες τετοιες ειναι
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
Χοτυ,χοτουλι,χοτουλινιιιιιι........
Ειδες  ο  τρανουλης-ο απατεωνουλις.....
Αλλα  ουδεν  κρυπτον  απο  το  χοτουλινι.
Εκτος  αν  το  παιδι,εκεινη  την  περιοδο  ασχολειτο  και  με  το  μοντελινγκ,,,,

είσαι κορμί δυνατό

πότε θα μας έρθεις Αθήνα να τα πούμε ιδιαιτέρως ???

ΔΥΣΤΥΧΩΣ την προηγούμενη φορά που ήρθες, εγώ ήμουν για επαγγελματικούς λόγους εκτός Αθηνών
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
ρε ζιζου την συκγρινα εγω με την sunrise σε εμφανιση αλλο ειπα εγω δες καλυτερα τι λεω
την αποψη σας ζητησα οχι να σας εξετασω γραπτως
μετα απο 14 πηρα στα τρανς κροσ και οπος αλλιος θες πες το ξεκηνοντας δυλα απο κοπελες αλαγης φιλου και στην πορια με τραβεστη σε φυλης πιπινου κ συγα συγα κ στο πεζοδρομειο.η φυσικη καταληξη ειναι να γαμαω οτι θυληπρεπι πλασμα χωρις να με πειραζει το βυζι.αλλα να ειναι θηλυκια φιλε προσεχε τη λεω οχι φωρα μια περουκα μια κοντρα ξουρα και για σας ηρθα .υπαρχουν τετιες περηπτοσεις που ναι αξυζουν το κοπο....
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
ρε ζιζου την συκγρινα εγω με την sunrise σε εμφανιση αλλο ειπα εγω δες καλυτερα τι λεω
την αποψη σας ζητησα οχι να σας εξετασω γραπτως
Ελα ρε κοουτς πλακα κανω για της εξετασεις!και ναι το ξερω δεν την συγκρινης με την sunrice ,λαθος τοποθετηση δικια μου,.
Ναι υπαρχουν cd νεας γενιας τα οποια  μπορει να κανουν καλυτερο service απο μια trans...η διαφορα θα υπαρχει παντα ομως μεταξη μιας τρανς απο μια κρος...εχει κανει μια πολυ σωστη τοποθετηση ο niced στην {γενικη συζητηση και στην απαντηση 6700}χθες ...η οποια  λεει πολλα...δεν ειναι δυνατον μια τρανς η οποια εχει επενδυση πρωτα απο ολα ψυχωσωματικα, και εν συνεχεια με παρεμβασεις στο σωμα της να εχει τον ιδιο τιμοκαταλογο με μια cd...για την αννουλα δεν παιρνω κατι πισω απο οσα θετικα εχω πει...παρολο που εχει πεσει σε παραπτωμα... τελος αυτο που στην ουσια χρειαζονται και η τρανςκαι οι cd πισω απο την ανωνυμια την δικια μας εδω και παντου ...ειναι ενας καλος λογος φιλε νικο,παρολο που παμε και τους τα ακουμπαμε, καπως ετσι τα βλεπω φιλε εγω...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Μάκη, εδώ μιλάς με τον εαυτό σου ή μήπως ξέχασες να αποσυνδεθείς ?








και οχι μονο αυτες...και απο αλλους πουστηδες με περουκα(οπως χαρακτηριζουν πολυ μερικα ατομα που κατ εμε ειναι μια χαρα αλλα αλλο θεμα αυτο) ομοιυς τους..γιατι και αυτες τετοιες ειναι
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
μαλλον αλλη ειδα εγω γιατρε δεν εξηγειται αλλιως :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
αυτη που ειδα εγω στο cam4 ουτε περουκα φορουσε μια χαρα θυληκο σωμα ειχε κορμαρα ειχε
και οταν σηκωθηκε να φυγει να βγει εξω για δουλεια καλσον και φουστα εβαλε οχι μπλουζακι και τζην με αθλητικα nike
μαλλον γιατρε εχω μπερδεψει τα πραγματα αυτες οι μεγαλες μουναρες εν χωριες και μη γεννηθηκαν με βυζαρες με κολαρας ατριχες εντελως απλως αντι για μουνι ετυχε να εχουν πουλι :S :S :S :S :S
τελικα τα πολλα red bull πειραζουν δραματικα την οραση μου δεν εξηγειται αλλιως ασχετα αν ο οφθαλμιατρος γιατρε τις προαλλες ελεγε οτι εχω οραση φαινομενο :headbang: :headbang: :headbang:
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Μάκη, εδώ μιλάς με τον εαυτό σου ή μήπως ξέχασες να αποσυνδεθείς ?



vasili απλα συμπληρωνω με διαφορα λεπτου αποτι βλεπεις κατι που δεν εγραψα παραπανω...αν τωρα υπονοεις οτι ειμαι κλωνος η προμοταρω καποια η δεν ξερω κι εγω τι πες το ξεκαθαρα αυτ που νομιζεις..αληθεια δεν θα το παρεξηγησω..παντως μπορουν νομιζω καποια ατομα που εχω μιλησει απο αλλα μεσα δικτυωσης και με εχουν δει κιολας οτι δεν ισχυει κατι τετοιο...
 

media player

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2013
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
ειναι ωρα νομιζω να μας δειξει η τραννουλα μας το καβλι της. δεν νομιζετε συναγωνιστες? σε θελουμε λιγο πιο κινητικη αγαπη μου.. συμφωνω με τισ καλυτερς φωτογραφιες οπως ειπατε προηγουμενως αλλα η συμμετοχη της στην παρεα μας ειναι υποχρεωτικη χιχιχιχιχι :rockon: :rockon:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
ειναι ωρα νομιζω να μας δειξει η τραννουλα μας το καβλι της. δεν νομιζετε συναγωνιστες? σε θελουμε λιγο πιο κινητικη αγαπη μου.. συμφωνω με τισ καλυτερς φωτογραφιες οπως ειπατε προηγουμενως αλλα η συμμετοχη της στην παρεα μας ειναι υποχρεωτικη χιχιχιχιχι :rockon: :rockon:
μια χαρά είναι τι καυλί της.. μην ανησυχείς.. εντάξει δεν είναι μπαζούκα αλλά τη κάνει τη δουλειά του και με το παραπάνω..
 

22cmropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα ήθελα να παραθέσω κι εγώ την εμεπειρία μου με την Τρανούλα-Νάντια η οποία παρόλαυτα δεν ήταν επαγγελματικού τύπου.Η συγκεκριμένη είναι ότι βλέπεις στις φωτό απο εμφάνιση,είναι απο τις πιό προσεγμένες και καθαρές τράνς που έχω πάρει.Το κρεβάτι το γνωρίζει καλά...Εξαιρετική τεχνική στην πίπα και γαμιέται σαν τρελή.Για να πώ πάλι την πλήρη αλήθεια δεν γνωρίζω αν θα συνέβαιναν ακριβώς τα ίδια αν την έπαιρνα σαν πελάτης.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Καλησπέρα θα ήθελα να παραθέσω κι εγώ την εμεπειρία μου με την Τρανούλα-Νάντια η οποία παρόλαυτα δεν ήταν επαγγελματικού τύπου.Η συγκεκριμένη είναι ότι βλέπεις στις φωτό απο εμφάνιση,είναι απο τις πιό προσεγμένες και καθαρές τράνς που έχω πάρει.Το κρεβάτι το γνωρίζει καλά...Εξαιρετική τεχνική στην πίπα και γαμιέται σαν τρελή.Για να πώ πάλι την πλήρη αλήθεια δεν γνωρίζω αν θα συνέβαιναν ακριβώς τα ίδια αν την έπαιρνα σαν πελάτης.


αλλη τρανς εχεις παρει μουτρο η ειναι η πρωτη???????
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Καλησπέρα θα ήθελα να παραθέσω κι εγώ την εμεπειρία μου με την Τρανούλα-Νάντια η οποία παρόλαυτα δεν ήταν επαγγελματικού τύπου.Η συγκεκριμένη είναι ότι βλέπεις στις φωτό απο εμφάνιση,είναι απο τις πιό προσεγμένες και καθαρές τράνς που έχω πάρει.Το κρεβάτι το γνωρίζει καλά...Εξαιρετική τεχνική στην πίπα και γαμιέται σαν τρελή.Για να πώ πάλι την πλήρη αλήθεια δεν γνωρίζω αν θα συνέβαιναν ακριβώς τα ίδια αν την έπαιρνα σαν πελάτης.
Συμφωνω και επαυξανω ως πελατης επι σειρα ετων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom