Νέα

trannoula28

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
και οχι μονον senior nikos θα σου τρελανει της ορμονες λεμε!!!!!!  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
λεγε ζιζου λεπτομεριες πως? τι? γιατι?ποσα παιρνει?τι ψαρια πιανει στο κρεββατι?
ρε συ τι βλεπω την κοβω για επαγγελματια(μεγαλο ματι ο κοουτς :grin:)
τι ρωταω εχεις ντατιγκ λεει εχω
τι βλεπω στο ντατινγκ κατι φωτο νεροζουμι μοιαζει σαν καμια 500αρια ακομη
πρωτη φορα ειδα περιπτωση να ειναι καλυτερη λαιφ απ τι στις φωτο μιλαμε ειναι φενομενο μοναδικο
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
λεγε ζιζου λεπτομεριες πως? τι? γιατι?ποσα παιρνει?τι ψαρια πιανει στο κρεββατι?
ρε συ τι βλεπω την κοβω για επαγγελματια(μεγαλο ματι ο κοουτς :grin:)
τι ρωταω εχεις ντατιγκ λεει εχω
τι βλεπω στο ντατινγκ κατι φωτο νεροζουμι μοιαζει σαν καμια 500αρια ακομη
πρωτη φορα ειδα περιπτωση να ειναι καλυτερη λαιφ απ τι στις φωτο μιλαμε ειναι φενομενο μοναδικο
ξουραφι το ματι σου κοουτς !!!εχεις πεσει διανα... εχω κανει μερικα δοκιμαστικα τα εγραψα!!!τωρα παω για πρωτο ρολο...
κοστος 50...καιτα αξιζει με το παραπανω...και ασε τους αλλους με της ξενες...θελει δουλεια ακομη το λεει και η ιδια βεβαια στηθος και τετοια...ειναι οπως της φωτο και καλο παιδι...εγω περασα super!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Ένα σχόλιο - προβληματισμός. Μου προξενεί εντύπωση το γεγονός ότι ενώ η συγκεκριμένη "κοπέλα" είχε προφίλ με φωτογραφίες πολύ καιρό στο ts dating, κανείς δεν ασχολείτο μαζί της. Μάλιστα, είχαν εκφραστεί αρνητικά αρκετοί με κριτική τους. Τώρα που οι φωτογραφίες tης είναι πιό προσεγμένες (πάντα χωρίς photoshop) και αναδεικνύεται η ομορφιά της συγκεκριμένης, όλοι γράφουν θετικά σχόλια. Επομένως, τεράστια η δύναμη της εικόνας, έχει την δύναμη να αλλάξει ακόμα και τις κριτικές. Τέλος, τονίζω ότι είναι καλή και τίμια επιλογή, μακρυά από μούφες και παρακάλια για πρόσθετες χρεώσεις.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Ένα σχόλιο - προβληματισμός. Μου προξενεί εντύπωση το γεγονός ότι ενώ η συγκεκριμένη "κοπέλα" είχε προφίλ με φωτογραφίες πολύ καιρό στο ts dating, κανείς δεν ασχολείτο μαζί της. Μάλιστα, είχαν εκφραστεί αρνητικά αρκετοί με κριτική τους. Τώρα που οι φωτογραφίες tης είναι πιό προσεγμένες (πάντα χωρίς photoshop) και αναδεικνύεται η ομορφιά της συγκεκριμένης, όλοι γράφουν θετικά σχόλια. Επομένως, τεράστια η δύναμη της εικόνας, έχει την δύναμη να αλλάξει ακόμα και τις κριτικές. Τέλος, τονίζω ότι είναι καλή και τίμια επιλογή, μακρυά από μούφες και παρακάλια για πρόσθετες χρεώσεις.
πολύ σωστά Μπίλυ μου.. εκείνο που παρατήρησα εγώ, είναι πως όταν ανοίγει ένα θρεντ για μια τρανς/τραβστι κλπ κι αρχιζουν καποιοι να λενε τις εμπειριες τους και πληροφορίες.. ξαφνικά από το πουθενά εμφανιζεται η ίδια (γιατί κάποιος της το σφύριξε) και μετά κάποιοι απο εκει που ηταν κατηγορηματικοι και αυστηροί στη κριτική τους αρχίζουν τις γλύκες... και τα "μωρό μου" κι "αγαπη μου" και τι ωραια που τα λες και τι κορμαρα εισαι και γαμω τα παιδια και τρεχουν τα σαλια τους σε όλο το τοπικ...
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
οπως τα λες γλυκομουτσουνε ειναι συμφωνω κ επαυξανω.εχεις απολυτο δικιο.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
λογο επειδη(που λεν και τα αδερφια οι παοκτζηδες εδω πανω :grin: :grin:)δεν μπορω να κανω παραθεση σε ολους να σας πω πως το βλεπω εγω απο ολα αυτα τα χρονια εμπειρια και γενικοτερα και συγκεκριμενα για αυτο το παιδι.το οποιο παρεπιπτοντως θα επιμενο και θα πω οτι ειναι καλυτερο στο λαιφ απ τη στις φωτο τις ετσι λεω εγω
φυσικα δεν τιθεται θεμα αβαντας στην κυρια απο μενα ειμαι πολυ μακρια και για να απολαυσω τις υπηρεσιες τις και για το οτιδηποτε αλλο
εγω λοιπον πιστευω 100% το φιλο ζιζου διοτι νομιζω οτι τα μεγαλα κρεβατια τα κανεις με αυτα τα εκκολαπτομενα τρανς και οχι με τις μεγαλες μουναρες ντιβες τυπου sunrise κτλ
νομιζω οτι αυτα τα 5-10 που εχεται τωρα κατω εσεις και τα 1-2 που εχουμε εμεις περνεις αυτο που λεμε value for money
δλδ περνεις και τρομερο κρεββατι και εμφανιση ως ενα σημειο(υπαρχει το θεμα βυζια)αλλα νομιζω για εναν καθαρο τρανς-hunter τα βυζια ειναι το λιγοτερο
νομιζω οτι αυτα τα παιδια που ειναι τωρα στα ξεκινηματα ειναι διατεθημενα να κανουν πολλα ειτε γιατι δεν εχουν βαρεθει σαν τις παλιες ειτε γιατι με το κρεβατι τους προσδοκουν σε πελατεια
ετσι το βλεπω το θεμα εγω και θα ηθελα τις τοποθετησεις ολων των συναγωνιστων(της παλιας σειρας glykomoytsono,basileioy,lycien,marikos,niced,maik,hoty,batraxos και οι δικοι μου παλαιοι συναγωνιστες απο θεσ/νικη)μην με βγει τωρα κανενας με μισω μνμ να μας πουλαει τρελα ειναι θεμα νομιζω ζωτικης σημασιας αυτο που θικτηκε
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ξουραφι το ματι σου κοουτς !!!εχεις πεσει διανα... εχω κανει μερικα δοκιμαστικα τα εγραψα!!!τωρα παω για πρωτο ρολο...
κοστος 50...καιτα αξιζει με το παραπανω...και ασε τους αλλους με της ξενες...θελει δουλεια ακομη το λεει και η ιδια βεβαια στηθος και τετοια...ειναι οπως της φωτο και καλο παιδι...εγω περασα super!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ζιζου παρακολουθησα σου λεω το μωρο τι να σου πω τωρα :rockon: :rockon: :rockon:
το παιδι που καλα λες εχεις δικαιο βγαζει σπιθες απο τα ματια φωτιες πεταει τι να λεμε τωρα διαφορα ρε,θυμησου τον αλεφαντο ρε τι σου λεει :idiot: :idiot:
βλεπεις κατι παλιες δεν λεω μουναρες, εχουν το βλεμα τις αγελαδας απο τα πολλα χιλιομετρα αδιαφορες εντελως σε ολα
ΘΕΙΟ ΠΛΑΣΜΑ ΛΕΩ ΕΓΩ
και ας βγει οποιος θελει να πει το αντιθετω τωρα
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Χοτυ,χοτουλι,χοτουλινιιιιιι........
Ειδες  ο  τρανουλης-ο απατεωνουλις.....
Αλλα  ουδεν  κρυπτον  απο  το  χοτουλινι.
Εκτος  αν  το  παιδι,εκεινη  την  περιοδο  ασχολειτο  και  με  το  μοντελινγκ,,,,
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Χοτυ,χοτουλι,χοτουλινιιιιιι........
Ειδες  ο  τρανουλης-ο απατεωνουλις.....
Αλλα  ουδεν  κρυπτον  απο  το  χοτουλινι.
Εκτος  αν  το  παιδι,εκεινη  την  περιοδο  ασχολειτο  και  με  το  μοντελινγκ,,,,

Ε αυτο μου είχε διαφύγει!! :headbang: :grin:

Ζητω με σεβασμό ταπεινά σκούζει.  :dunno:


:think: Μόντελινγκ μπόρντελινκ είναι το ίδιο πράμα ε;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
δεν είναι άσχημη η εμπειρία με την Τραννούλα ή Μαριάννα.. ή όπως αλλιώς.. προφανως έβαλε και μερικες... καλιτεχνικές φωτό.. για λόγους... μάρκετινγκ.. πρέπει να ξέρει όμως ότι ο καλός επαγγελματίας είναι πάνω απ όλα ειλικρινής... κρίμα γιατί θα έχαιρε πολύ μεγαλύτερης εκτίμησης..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν είναι άσχημη η εμπειρία με την Τραννούλα ή Μαριάννα.. ή όπως αλλιώς.. προφανως έβαλε και μερικες... καλιτεχνικές φωτό.. για λόγους... μάρκετινγκ.. πρέπει να ξέρει όμως ότι ο καλός επαγγελματίας είναι πάνω απ όλα ειλικρινής... κρίμα γιατί θα έχαιρε πολύ μεγαλύτερης εκτίμησης..
  :thumbsup:
Πάντα σαφής σωστός και πρακτικός.
1+1=2 ΕΤΣΙ!!!
Ειλικρινά φίλε παραδέχομαι.  :rockon:  :birdman:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
λογο επειδη(που λεν και τα αδερφια οι παοκτζηδες εδω πανω :grin: :grin:)δεν μπορω να κανω παραθεση σε ολους να σας πω πως το βλεπω εγω απο ολα αυτα τα χρονια εμπειρια και γενικοτερα και συγκεκριμενα για αυτο το παιδι.το οποιο παρεπιπτοντως θα επιμενο και θα πω οτι ειναι καλυτερο στο λαιφ απ τη στις φωτο τις ετσι λεω εγω
φυσικα δεν τιθεται θεμα αβαντας στην κυρια απο μενα ειμαι πολυ μακρια και για να απολαυσω τις υπηρεσιες τις και για το οτιδηποτε αλλο
εγω λοιπον πιστευω 100% το φιλο ζιζου διοτι νομιζω οτι τα μεγαλα κρεβατια τα κανεις με αυτα τα εκκολαπτομενα τρανς και οχι με τις μεγαλες μουναρες ντιβες τυπου sunrise κτλ
νομιζω οτι αυτα τα 5-10 που εχεται τωρα κατω εσεις και τα 1-2 που εχουμε εμεις περνεις αυτο που λεμε value for money
δλδ περνεις και τρομερο κρεββατι και εμφανιση ως ενα σημειο(υπαρχει το θεμα βυζια)αλλα νομιζω για εναν καθαρο τρανς-hunter τα βυζια ειναι το λιγοτερο
νομιζω οτι αυτα τα παιδια που ειναι τωρα στα ξεκινηματα ειναι διατεθημενα να κανουν πολλα ειτε γιατι δεν εχουν βαρεθει σαν τις παλιες ειτε γιατι με το κρεβατι τους προσδοκουν σε πελατεια
ετσι το βλεπω το θεμα εγω και θα ηθελα τις τοποθετησεις ολων των συναγωνιστων(της παλιας σειρας glykomoytsono,basileioy,lycien,marikos,niced,maik,hoty,batraxos και οι δικοι μου παλαιοι συναγωνιστες απο θεσ/νικη)μην με βγει τωρα κανενας με μισω μνμ να μας πουλαει τρελα ειναι θεμα νομιζω ζωτικης σημασιας αυτο που θικτηκε
Φιλε νικο,τωρα εσυ τη εισαι ο κοουτς μας.η Πρυτανης και μας βαζεις να περασουμε εξετασεις???γιατι το θεμα που ανοιγεις ειναι πολυ σοβαρο!!!δηλαδη η ερωτηση ειναι τη θελετε?...ΤΡΑΝΣ,,,CD νεας γενοιας,η DVD, sto σπιτι να βαρεσεται και μια μαλακια ,να δειται και τον κοπο σας!!! :2funny: :2funny: :2funny: κοιτα να δεις δεν υπαρχει συγκριση με την sunrice με τιποτα η αννουλα θελει δουλεια ακομα, η sunrice ειναι γυναικα με πουτσα ,υπαρχει τεραστια διαφορα.τωρα απο εκει και περα τα συμπερασματα δικα σας...θα συμφωνησω με τον hoty kai toν glykomoytsouno οσον αφορα προφιλ  και φωτο!!!                             
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Φιλε νικο,τωρα εσυ τη εισαι ο κοουτς μας.η Πρυτανης και μας βαζεις να περασουμε εξετασεις???γιατι το θεμα που ανοιγεις ειναι πολυ σοβαρο!!!δηλαδη η ερωτηση ειναι τη θελετε?...ΤΡΑΝΣ,,,CD νεας γενοιας,η DVD, sto σπιτι να βαρεσεται και μια μαλακια ,να δειται και τον κοπο σας!!! :2funny: :2funny: :2funny: κοιτα να δεις δεν υπαρχει συγκριση με την sunrice με τιποτα η αννουλα θελει δουλεια ακομα, η sunrice ειναι γυναικα με πουτσα ,υπαρχει τεραστια διαφορα.τωρα απο εκει και περα τα συμπερασματα δικα σας...θα συμφωνησω με τον hoty kai toν glykomoytsouno οσον αφορα προφιλ  και φωτο!!!                               
ρε ζιζου την συκγρινα εγω με την sunrise σε εμφανιση αλλο ειπα εγω δες καλυτερα τι λεω
την αποψη σας ζητησα οχι να σας εξετασω γραπτως
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Οτι και να λέμε η sunrise είναι σημείο αναφοράς.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
σε εμφάνιση δεν αντιλέγω.. αλλά δεν είναι μόνο η εμφάνιση.. μη το ξεχνάτε αυτό..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom