Νέα

Τραϊάνα Ανανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thirio11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 523
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raikage

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
193
Like
18
Πόντοι
1
Κοίτα όντως προέρχεται από το γνωστό Τραιανος της Ρώμης. Αυτό στους Σλαβομακεδόνες υπάρχει το αρσενικό ως trajko και το θηλυκό ως trajana που το έκανε Τραιανα.Έλεγαν έτσι τη γιαγιά της όπως είπε και καταγωγή από την Ημαθία...Το έψαξα καιρώτησα Σλαβόφωνους από τη Φλώρινα.

Σλαβόφωνοι πληθυσμοί υπήρξαν στη Βορεια Ελλαδα. Άλλοι ελληνίζοντες, αλλοι βουλγαρίζοντες και καποιοι λιγοι που δε θελησαν να ταυτιστουν με κανεναν απο τους 2 δημιούργησαν δική τους συνείδηση, "μακεδονικη" και καλά..

Αυτά απο ιστορια.. Στο θεμα μας τώρα... Α, ρε Τραιάνα γίναμε Αυνανίες για πάρτη σου..  :tooth:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.754
Like
20.635
Πόντοι
5.006
τερμα ανωμαλιαρα γκομενα φαινεται παιδια...στο κρεβατι θα είναι ηφαιστειο  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Σλαβόφωνοι πληθυσμοί υπήρξαν στη Βορεια Ελλαδα. Άλλοι ελληνίζοντες, αλλοι βουλγαρίζοντες και καποιοι λιγοι που δε θελησαν να ταυτιστουν με κανεναν απο τους 2 δημιούργησαν δική τους συνείδηση, "μακεδονικη" και καλά..

Αυτά απο ιστορια.. Στο θεμα μας τώρα... Α, ρε Τραιάνα γίναμε Αυνανίες για πάρτη σου..  :tooth:
Οι περισσότεροι σλαβοφωνοι έχουν σήμερα ελληνική συνείδηση,αλλά υπάρχει και μια μειοψηφία που ταυτίζεται με την ΠΓΔΜ. Βουλγαριζοντες απ'όσο ξέρω δεν έχει γιατι εφυγαν με τις ανταλλαγές πληθυσμών.
 

ΠΚαποτας

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
126
Κριτικές
5
Like
62
Πόντοι
1
Τρελη τσιμπουκοφατσα θα αντεχει σε σκληρο και βαναυσο γαμησι.
:2on1: :s&m_2: :2on1:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Πρέπει να είναι ακατάδεκτη πάντως,γιατί δεν απαντάει σε μηνύματα στο fb.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.390
Κριτικές
16
Like
13.559
Πόντοι
5.577
Πρέπει να είναι ακατάδεκτη πάντως,γιατί δεν απαντάει σε μηνύματα στο fb.

ετσι είναι οι ντιβες τυπε, κι εγω ποσταρα σε μια μοντελα, τη μια φορα δεν απαντησε την άλλη εστειλε ένα ξερο like  :S
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
ετσι είναι οι ντιβες τυπε, κι εγω ποσταρα σε μια μοντελα, τη μια φορα δεν απαντησε την άλλη εστειλε ένα ξερο like  :S
Πότε πρόλαβε και έγινε ντίβα...Σε ποιά μοντέλα έστειλες ?
 

gerontikos 27

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2015
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
οφειλω να πω οτι το τραινα ανανια θα ηταν εκπληκτικο ονομα για τρολ!!!!

αλλα ειναι μεγαλος μουνος η τυπισα!!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.390
Κριτικές
16
Like
13.559
Πόντοι
5.577
Πότε πρόλαβε και έγινε ντίβα...Σε ποιά μοντέλα έστειλες ?

πρωην playmate τυπε, εχει θεμα εδώ, περισσοτερα στοιχεια δυσκολο όμως γιατι στο fb εχουμε ονοματεπώνυμα  :S
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Η Τραιανα είναι περίπτωση...Της πρότεινα έτσι από περιέργεια από το fb να παίξει σε τσόντα που θα προβληθεί μόνο εξωτερικο-αφού ψάχνω για πρωταγωνίστρια οντως- και μου απάντησε ρωτώντας συνεχώς ποιος είναι ο σκηνοθέτης!  Ότι και να της έλεγα είχε κολλήσει η βελόνα εκει!! Προφανώς έκανε πλάκα, αλλά το περίεργο είναι ότι μετά από λίγες ώρες μπλόκαρε την αποστολή μυνηματων στο λογαριασμό της από όλους! Μυστήριο τραίνο...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Καλώς έκανε το κορίτσι και σε ρώτησε για το ποιος ήταν ο σκηνοθέτης, σε έπιασε αδιάβαστο, ας της έλεγες ''Πάρτον Πιπόπουλος'' για όνομα, σίγουρα το πέρασε για πλάκα ή να την γαμήσει κάποιος στο έτσι.... :cool2:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Καλώς έκανε το κορίτσι και σε ρώτησε για το ποιος ήταν ο σκηνοθέτης, σε έπιασε αδιάβαστο, ας της έλεγες ''Πάρτον Πιπόπουλος'' για όνομα, σίγουρα το πέρασε για πλάκα ή να την γαμήσει κάποιος στο έτσι.... :cool2:
Μάλλον νόμιζε ότι της κάνω πλάκα, έχεις δίκιο.Για το σκηνοθέτη της είπα οτι θα της πει ο παραγωγός,Αλλά είχε κολλήσει...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Μάλλον νόμιζε ότι της κάνω πλάκα, έχεις δίκιο.Για το σκηνοθέτη της είπα οτι θα της πει ο παραγωγός,Αλλά είχε κολλήσει...
Γενικά έπρεπε να της πεις ότι θα την φέρεις σε συνάντηση με τον παραγωγό, ένα καφεδάκι, μεσημέρι και σε κεντρικό κάπως σημείο, να της analυατε τι θα παίξει, οικονομικά κτλ...όλα τα υπόλοιπα τα θεώρησε πέσιμο από άσχετο του χώρου για να γαμήσει, απλά.
Οι σοβαρές επαγγελματικες προτάσεις δεν γίνονται με το ''καυλί'' στο χέρι, αν με εννοείς...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Γενικά έπρεπε να της πεις ότι θα την φέρεις σε συνάντηση με τον παραγωγό, ένα καφεδάκι, μεσημέρι και σε κεντρικό κάπως σημείο, να της analυατε τι θα παίξει, οικονομικά κτλ...όλα τα υπόλοιπα τα θεώρησε πέσιμο από άσχετο του χώρου για να γαμήσει, απλά.
Οι σοβαρές επαγγελματικες προτάσεις δεν γίνονται με το ''καυλί'' στο χέρι, αν με εννοείς...
Εδώ όλος ο διάλογος...για μια στιγμή νόμιζα ότι μπορεί να κάνω τη μεγαλύτερη επιτυχία της ζωής μου !!



Έναρξη συνομιλίας
ΠΕΜ 9:53 Μ.Μ.
Γεια σου Τραιανα, έχω να σου κάνω μια πρόταση. Θα έπαιζες ποτέ σε ερωτική ταινία που θα προβάλλεται μόνο εξωτερικο και με απόλυτη εχεμύθεια? Είναι καλή ευκαιρία. Ευχαριστώ emoticon smile
ΠΑΡ 11:17 Μ.Μ.

Με ποιον σκηνοθέτη ;
Ξένες παραγωγές είναι Βελγικές με γυρίσματα και Ελλάδα και έξω,αλλά θα προβάλλονται έξω. Αν θέλεις σε φέρνω σε επαφή emoticon smile
ΣΑΒ 10:10 Π.Μ.

Ο σκηνοθετης ποιος ειναι ;
ΣΑΒ 1:12 Μ.Μ.
Δεν ξέρω καλή μου, λεπτομέρειες θα ρωτήσεις τον παραγωγό, αν θέλεις να σε φέρω σε επαφή και να συναντηθούμε οι τρεις μας. Εγω απλά μεσαζων ειμαι, δεν είμαι της εταιρείας.
Αν θέλεις θα σου δώσω και το κανονικό προφίλ μου να μιλάμε...
ΣΑΒ 2:27 Μ.Μ.

Ο σκηνοθετης ποιος ειναι ;
Τέλος συζήτησης


 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Εδώ όλος ο διάλογος...για μια στιγμή νόμιζα ότι μπορεί να κάνω τη μεγαλύτερη επιτυχία της ζωής μου !!



Έναρξη συνομιλίας
ΠΕΜ 9:53 Μ.Μ.
Γεια σου Τραιανα, έχω να σου κάνω μια πρόταση. Θα έπαιζες ποτέ σε ερωτική ταινία που θα προβάλλεται μόνο εξωτερικο και με απόλυτη εχεμύθεια? Είναι καλή ευκαιρία. Ευχαριστώ emoticon smile
ΠΑΡ 11:17 Μ.Μ.

Με ποιον σκηνοθέτη ;
Ξένες παραγωγές είναι Βελγικές με γυρίσματα και Ελλάδα και έξω,αλλά θα προβάλλονται έξω. Αν θέλεις σε φέρνω σε επαφή emoticon smile
ΣΑΒ 10:10 Π.Μ.

Ο σκηνοθετης ποιος ειναι ;
ΣΑΒ 1:12 Μ.Μ.
Δεν ξέρω καλή μου, λεπτομέρειες θα ρωτήσεις τον παραγωγό, αν θέλεις να σε φέρω σε επαφή και να συναντηθούμε οι τρεις μας. Εγω απλά μεσαζων ειμαι, δεν είμαι της εταιρείας.
Αν θέλεις θα σου δώσω και το κανονικό προφίλ μου να μιλάμε...
ΣΑΒ 2:27 Μ.Μ.

Ο σκηνοθετης ποιος ειναι ;
Τέλος συζήτησης
όπως σου είπα αρχικά, ας της έλεγες ρε άνθρωπε ένα όνομα σκηνοθέτη !

αφού το έβλεπες σκαλωμένο...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ναι τυπε επρεπε να πεις σκηνοθετης ειναι ο sergio malone και αστη να ψαχνει
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.659
Πόντοι
2.606

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Πλέον δε δέχεται μηνύματα πάντως. Περίεργο περιστατικό...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Όχι ρε, ψάχνω για πρωταγωνίστρια όντως και πρότεινα και σε επωνυμες !
Στον πόλεμο κατεβαίνεις οργανωμένος, δεν ψάχνεις εκείνη την στιγμή κορδόνια για τις μπότες, με το ''καλημέρα σας'' επίσης πέσιμο για γαμησι σε τσόντα και μετά στο όνομα, αφού σε ρώτησε 3 φορές, δεν απάντησες.  :think:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom