Νέα

Τραϊάνα Ανανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thirio11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 523
  • Εμφανίσεις 164K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
ΙΚΑΡΙΑ ζουν μεχρι τα 120 ετη ρε ΨΕΚΑΣΤΗΡΙΑ
Ο 89 χρονος ματακιας που τράβηξε μαλακια για την αυΝανία ειναι σαν τον πενηντάρη Αθηναίο
Γιατι ειναι πραγματικο προσωπο ο 89χρονος;Η τυπισσα ειναι ο ορισμος της πορνης της δημοσιοτητας και θεοτρελη...ακομα γελαω τοτε που ενας ποδοσφαιριστης της εστειλε μηνυμα γεια σου τι κανεις στο Instagram και βαρεσε υστερια οτι επεσε θυμα σεξουαλικης παρενοχλησης.

Ενα τελειωμενο χυσοδοχειο με ημερομηνια ληξεως....
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
792
Κριτικές
33
Like
2.478
Πόντοι
5.345

Η Τραϊάνα Ανανία για Άννα Βίσση: «Θα έκανα έρωτα με την Άννα Βίσση»​

Δεν είχα σχεδιάσει το τσιφτετέλι στο “Στην υγειά μας ρε παιδιά”. Δεν έχω στρατηγική, γι’ αυτό και είμαι αποτυχημένη...

«Θα έκανα έρωτα με την Άννα Βίσση.
Το χειρότερο σχόλιο για το περιστατικό με τον 89χρονο στην Ικαρία ήταν ότι το έκανα για τα likes.
Έμεινα στην Ικαρία γιατί δεν έβρισκα πλοίο να γυρίσω.
Είμαι σε σχέση αυτή την περίοδο.
Το πρώτο πράγμα που βλέπω στον καθρέφτη μου είναι το πόσο βρώμικος είναι.
Δεν είχα σχεδιάσει το τσιφτετέλι στο “Στην υγειά μας ρε παιδιά”.
Δεν έχω στρατηγική, γι’ αυτό και είμαι αποτυχημένη.
Το πιο επαναστατικό που έκανα στην εφηβεία μου ήταν να φύγω από το σπίτι», είπε η Τραϊάνα Ανανία.
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.236
Like
1.666
Πόντοι
216
Είναι ψυχολογικά ασταθής η κοπέλα...κρίμα...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
Είδωλο η Τραιανα . Πανεξυπνη πρεπει να ειναι . (πως και δεν εχει ηδη δικό της νημα ;)
 

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
5.020
Πόντοι
456
Η άλλη η καριόλα δε θέλει λέει να γίνει μάνα γιατί νιώθει ανασφάλεια για την τιμή του ηλεκτρικού ρεύματος.
ΨΟΦΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ!
Το μουνί σου και τα βυζιά σου δε θες να χαλάσεις!
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
37
Like
19.847
Πόντοι
12.896
Η άλλη η καριόλα δε θέλει λέει να γίνει μάνα γιατί νιώθει ανασφάλεια για την τιμή του ηλεκτρικού ρεύματος.
ΨΟΦΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ!
Το μουνί σου και τα βυζιά σου δε θες να χαλάσεις!
ε ενταξει αμα δεν εχει εξασφαλισει δυνατο χορηγο για να της μεγαλωσει το παιδι την καταλαβαινω την αγωνια της χαχα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.642
Like
28.804
Πόντοι
6.056
Η άλλη η καριόλα δε θέλει λέει να γίνει μάνα γιατί νιώθει ανασφάλεια για την τιμή του ηλεκτρικού ρεύματος.
ΨΟΦΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ!
Το μουνί σου και τα βυζιά σου δε θες να χαλάσεις!
Η ισως ειναι ξεκάθαρο μήνυμα σε υποψήφιους χορηγούς, έφαγα τις πουτσες μου και ειμαι έτοιμη να αποκατασταθώ και να γινω μανα, φτάνει να εχεις δυνατό πορτοφόλι.
 

Ahortagoslikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
112
Κριτικές
8
Like
681
Πόντοι
281
Η άλλη η καριόλα δε θέλει λέει να γίνει μάνα γιατί νιώθει ανασφάλεια για την τιμή του ηλεκτρικού ρεύματος.
ΨΟΦΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ!
Το μουνί σου και τα βυζιά σου δε θες να χαλάσεις!
Έλα μωρέ τώρα έχει δίκιο το κορίτσι!! Όλα τ άλλα τα έχει τακτοποιημενα και ανησυχεί για το ρεύμα!
Άλλωστε στο μαιευτήριο πλέον σου ζητάνε και λογαριασμό ΔΕΔΗΕ
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
120
Like
309
Πόντοι
21
Εδώ το βιογραφικό της. Ξέρει από χορό. Δεν έχει βάλει στο βιογραφικό της ότι προκάλεσε σηκωμάρες στην εκπομπή 'στην υγειά μας'!
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
328
Like
728
Πόντοι
81
Εγώ πάντως θυμάμαι μία εποχή που είχε γίνει διασημότητα. Επειδή της είχε στείλει ένας ποδοσφαιριστής: «Επ! Τι κάνεις εσύ;» και πήγε η πτσβρ και τον διέσυρε με σκρίνσοτ από το μήνυμα. Λες και της έστειλε ντικπικ. Λέγοντας πως την ενόχλησε και καλά ο τρόπος του.
Την ίδια στιγμή που κυκλοφορούσε βίντεο στο youtube, με τον Ποτσέπη aka Αγάπη Μόνο. Να της κάνει βυζοβούτια και αίσχη στα σοκάκια στην Μύκονο. Την δίκασε όλο το ελληνικό ίντερνετ και μετά προσπαθούσε να σοβαρευτεί. Να δείξει γυναίκα με επίπεδο.
Γελοία το λιγότερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom