Νέα

Τραγωδία για Πιστόριους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ρε παιδες, ειτε προκειται για ατυχημα , ειτε για προθεση , ο τιτλος δεν στεκει. Τραγωδια ειναι για αυτην που πεθανε πρωτα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Δεν ξέρω αν του είπε άντε γαμήσου,αλλά αυτή είναι ωραίο μουνί,μοντέλα...καταλαβαίνεις τι εννοώ....Δύσκολο μου φαίνεται να είναι με ΑΜΕΑ,όποιος και να είναι αυτός....Για πόσο θα είναι μαζί του? τι παίζει από πίσω? όλα είναι΄όπως φαίνονται?? Και για να μην παρεξηγηθώ,με όλον τον σεβασμό στους ανθρώπους με ειδικές ανάγκες και πόσο μάλλον σε τέτοιους μαχητές...Αλλά ο μαχητής,μπορεί να τραβάει και ζόρια που εμείς δεν ξέρουμε και δεν καταλαβαίνουμε...Και το μουνί..είναι μουνί...και έχει πολλά γεράκια και αρπακτικά γύρω...οπότε..την έστειλε στο διάολο..
Ντεντεκτιβ είσαι ψηλέ μου................
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Ο τύπος έχει περάσει πολλά...δεν είμαστε -προς το παρόν τουλάχιστον- στην ίδια ιδιαίτερη κατηγορία ανθρώπου σωματικά,οπότε και λίγα καταλαβαίνουμε,αλλά το να έχεις τέτοια ιδιαιτερότητα και να καταφέρνεις να γίνεσαι αγωνιστικός αθλητής και τέτοιου επιπέδου..σκέψου τι αρχίδια πρέπει να έχεις ,τι "λόξα" και τι σφαλιάρες έχεις φάει για πολλά και διάφορα απ το κοινωνικό περιβάλλον. Το να σου γυρίσει λοιπόν,δεν θέλει πολύ...μιάς τρίχας απόσταση είναι..Άσε που νομίζω ότι γυαλίζει και το μάτι του λιγουλάκι,σε κάτι φώτος που είδα....Άμα έχεις και σιδερικό πάνω σου,θα το χρησιμοποιήσεις κάποια στιγμή,τώρα θα είναι η λάθος (όπως τώρα),θα είναι η σωστή (αντιμέτωπος με έναν κακοποιό) ??
Οπότε εδώ,ποιός ξέρει τι παίχτηκε με το βρωμόμουνο..... ο παίχτης θόλωσε...και..
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ο τύπος έχει περάσει πολλά...δεν είμαστε -προς το παρόν τουλάχιστον- στην ίδια ιδιαίτερη κατηγορία ανθρώπου σωματικά,οπότε και λίγα καταλαβαίνουμε,αλλά το να έχεις τέτοια ιδιαιτερότητα και να καταφέρνεις να γίνεσαι αγωνιστικός αθλητής και τέτοιου επιπέδου..σκέψου τι αρχίδια πρέπει να έχεις ,τι "λόξα" και τι σφαλιάρες έχεις φάει για πολλά και διάφορα απ το κοινωνικό περιβάλλον. Το να σου γυρίσει λοιπόν,δεν θέλει πολύ...μιά τρίχας απόσταση είναι..Άσε που νομίζω ότι γυαλίζει και το μάτι του λιγουλάκι,σε κάτι φώτος που είδα....Άμα έχεις και σιδερικό πάνω σου,θα το χρησιμοποιήσεις κάποια στιγμή,τώρα θα είναι η λάθος (όπως τώρα),θα είναι η σωστή (αντιμέτωπος με έναν κακοποιό) ??
Οπότε εδώ,ποιός ξέρει τι παίχτηκε με το βρωμόμουνο..... ο παίχτης θόλωσε...και..
Αυτο ακριβως ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Οπότε εδώ,ποιός ξέρει τι παίχτηκε με το βρωμόμουνο..... ο παίχτης θόλωσε...και..
Δεν πας καλά φίλε......δεν σκοτώνεις έτσι εύκολα άνθρωπο.......άκου λέει "βρωμόμουνο"..... :birdman:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Πριν 12 χρόνια ρε θηρίο,που ειχε πεθάνει ο μαντέλα κ γινόταν της πουτάνας επειδή κατηγορούσαν την γυναικα του για διαφθορά κ.λ.π.Καλύτερα για διακοπές στις φαβέλες ρε συ.Τι εκανες εκει κάτω;
Ποτε πεθανε ο Μαντελα ρε παλικαρι;
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Δεν πας καλά φίλε......δεν σκοτώνεις έτσι εύκολα άνθρωπο.......άκου λέει "βρωμόμουνο"..... :birdman:

Το κωλοδάχτυλο ξέρεις που να το βάλεις και να είσαι πιο κόσμιος,τουλάχιστον με κάποιους που ούτε γνωρίζεις,ούτε σε έχουν προσβάλει...
Τώρα αν είναι βρωμόμουνο ή όχι,για πες μου εσύ....Δεν ξέρεις τι παίζει σε αυτούς τους χώρους,με χαϊλίκια,μόντελινγκ κτλ κτλ??....Εγώ δεν είπα ότι σκοτώνεις εύκολα άνθρωπο,ούτε ότι είναι λύση αυτή,αλλά πες μου..πόσες φορές σου έχει έρθει να κοπανήσεις πολύ άσχημα γκόμενα,γυναίκα ? Άσχετο αν στο τέλος κρατιέσαι ή κοπανάς κανέναν τοίχο ,καμιά ντουλάπα ή ότι έχει εκεί γύρω,για να μην κάνεις την λάθος ενέργεια..
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Κανεις δεν μπορει να ξερει τι εγινε.  ;)
Το μονο σιγουρο ειναι οτι εφαγε την κοπελα και καταστρεψε και την ζωη του .....
Το πως και το γιατι, θα το αποφανθει η δικαιοσυνη και οι αρμοδιοι εκει φορεις
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Το κωλοδάχτυλο ξέρεις που να το βάλεις και να είσαι πιο κόσμιος,τουλάχιστον με κάποιους που ούτε γνωρίζεις,ούτε σε έχουν προσβάλει...
Τώρα αν είναι βρωμόμουνο ή όχι,για πες μου εσύ....Δεν ξέρεις τι παίζει σε αυτούς τους χώρους,με χαϊλίκια,μόντελινγκ κτλ κτλ??....Εγώ δεν είπα ότι σκοτώνεις εύκολα άνθρωπο,ούτε ότι είναι λύση αυτή,αλλά πες μου..πόσες φορές σου έχει έρθει να κοπανήσεις πολύ άσχημα γκόμενα,γυναίκα ? Άσχετο αν στο τέλος κρατιέσαι ή κοπανάς κανέναν τοίχο ,καμιά ντουλάπα ή ότι έχει εκεί γύρω,για να μην κάνεις την λάθος ενέργεια..
Πάρε όπλο και ξεκίνα να καθαρίζεις τύπε.......δεν συνεχίζω να ασχολούμαι μαζί σου! Ένας άνθρωπος έχασε τη ζωή του και εσύ κομπλεξάρεις για θάνατο! Πρέπει να είσαι μαγκάκος που και καλά πουλάς τρέλα σε γυναίκες! Απάντα ότι θες,δεν με νοιάζει.....
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Το μονο σιγουρο ειναι οτι εφαγε την κοπελα και καταστρεψε και την ζωη του .....
Το πως και το γιατι, θα το αποφανθει η δικαιοσυνη και οι αρμοδιοι εκει φορεις

Κανεις δεν ειναι σε χειροτερη θεση απο τον ιδιο αυτη τη στιγμη.
Δεδομενου οτι δεν προκυπτει απο πουθενα οτι δεν αγαπαγε την κοπελα και οτι και αυτη δεν ηταν πολυ ερωτευμενη μαζι του, νομιζω οτι απλα εγινε χοντρη μαλακια(δεν ξερω αν την περασε για ληστη κλπ).
Δεν ειχε λογο παντως να θελει να την σκοτωσει ετσι στα καλα καθουμενα νομιζω. Δεν ειναι απο τους τυπους που θα ελεγες οτι του λειπει κατι και δεν εχει την φημη ή τα χρηματα για να αποκτησει οτι θελησει.
Η καριερα του τελειωσε. Μιλαμε για ανθρωπο που πολεμησε εναντια σε πολλα και βγηκε νικητης.
Πρεπει να παει φυλακη. Γιατι εκανε φονο. Εστω και εξ αμελειας.
Αυτο ομως δεν τον κανει ουτε καθαρμα ουτε κατι απ ολα αυτα.
Θα πληρωσει για την πραξη του και τελος. Εγω αυτο πιστευω. Φυσικα μπορει ναμαι και λαθος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom