Νέα

Τραγωδία για Πιστόριους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
έχει ζήσει κανένας από σας που μιλάτε στην Νότια Αφρική ??

Είχα πάει για δουλειά πριν 2 χρόνια σε μια πολυεθνική.Έμεινα 4 μήνες και σηκώθηκα κι έφυγα.Με έκλεψαν 3 φορές στο δρόμο μέρα μεσημέρι.Κάτι βρωμιάριδες,λευκοί και αράπηδες,μου την έπεσαν στη στάση του λεωφορείου με μαχαίρια να μου πάρουν το πορτοφόλι.Οι περαστικοί έβλεπαν και δεν αντιδρούσαν.Μου πήραν την πρώτη φορά 200 δολάρια που είχα.Παραιτήθηκα κι επέστρεψα στην Ευρώπη
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Είχα πάει για δουλειά πριν 2 χρόνια σε μια πολυεθνική.Έμεινα 4 μήνες και σηκώθηκα κι έφυγα.Με έκλεψαν 3 φορές στο δρόμο μέρα μεσημέρι.Κάτι βρωμιάριδες,λευκοί και αράπηδες,μου την έπεσαν στη στάση του λεωφορείου με μαχαίρια να μου πάρουν το πορτοφόλι.Οι περαστικοί έβλεπαν και δεν αντιδρούσαν.Μου πήραν την πρώτη φορά 200 δολάρια που είχα.Παραιτήθηκα κι επέστρεψα στην Ευρώπη


εεεεε ρε φίλε .. ρατσιστής είσαι...  :grin:
 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Το αντίθετο του λευκού είναι αράπης και της λευκής αραπίνα.Μέχρι και ο Νταλάρας το λέει "Αραπίνες μαύρες ερωτιάρες (ξεκωλιάρες)"
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
εγώ έχω κάνει συνολικά κανένα τετράμηνο μέσα σε διάστημα ενός χρόνου.. και μάλιστα δώδεκα χρόνα πριν...

και έμενα σε καλή περιοχή... ας πούμε στον Αγιο Παντελεήμονα και στην Πλατεία Βάθη...
Πριν 12 χρόνια ρε θηρίο,που ειχε πεθάνει ο μαντέλα κ γινόταν της πουτάνας επειδή κατηγορούσαν την γυναικα του για διαφθορά κ.λ.π.Καλύτερα για διακοπές στις φαβέλες ρε συ.Τι εκανες εκει κάτω;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Το αντίθετο του λευκού είναι αράπης και της λευκής αραπίνα.Μέχρι και ο Νταλάρας το λέει "Αραπίνες μαύρες ερωτιάρες (ξεκωλιάρες)"
Niga κι ετσι φιλε?Ηταν αλλος ενας ψυχοπαθής με την ιδια αποψη και ειχε παει να το διαδώσει κιόλας :2funny: :2funny:
 

Ρyu

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πριν 12 χρόνια ρε θηρίο,που [size=12pt]ειχε πεθάνει ο μαντέλα[/size] κ γινόταν της πουτάνας επειδή κατηγορούσαν την γυναικα του για διαφθορά κ.λ.π.Καλύτερα για διακοπές στις φαβέλες ρε συ.Τι εκανες εκει κάτω;
Πάρτο αλλιώς  :idiot:
 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Niga κι ετσι φιλε?Ηταν αλλος ενας ψυχοπαθής με την ιδια αποψη και ειχε παει να το διαδώσει κιόλας :2funny: :2funny:

Αρκεί να σου πω πως ένας από τους λίγους συμφοιτητές που έχω διατηρήσει επαφή από το Πανεπιστήμιο,είναι Κενυάτης.Δεν είμαι ρατσιστής με την έννοια που του δίνετε αλλά δεν κατάλαβα ποτέ τι πειράζει η λέξη αράπης,και η λέξη γύφτος.Σιγά τα ωά.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
το να ηταν ατυχημα καπως δε μου φαινεται να κολλαει.ναι οκ εχουν τρελη εγκληματικοτητα λενε αλλα και παλι το σπιτι του τυπου διαβασα οτι ηταν σαν φρουριο οποτε λιγο δυσκολο να μπηκε μεσα η κοπελα χωρις να ξερει καποιον κωδικο ας πουμε.δε μπορει να μπουκαρε ετσι απλα.

ειπαν για καβγαδες εντονους ,αλκοολ στο αιμα του οποτε μαλλον του την εδωσε και την μπουμπουνισε  :S

αλλα και παλι αυτα ειναι εικασιες  :dunno:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Ναι..  είχαν  πιει αλκοολ ..
Φωτομοντέλο  και πρωταθλητής στίβου  -- αυτο  που  πίνουν ειναι αλκοολ . Μονο αλκοόλ  -- Σίγουρα  ...    :grin: :headbang:

 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
το να ηταν ατυχημα καπως δε μου φαινεται να κολλαει.ναι οκ εχουν τρελη εγκληματικοτητα λενε αλλα και παλι το σπιτι του τυπου διαβασα οτι ηταν σαν φρουριο οποτε λιγο δυσκολο να μπηκε μεσα η κοπελα χωρις να ξερει καποιον κωδικο ας πουμε.δε μπορει να μπουκαρε ετσι απλα.

ειπαν για καβγαδες εντονους ,αλκοολ στο αιμα του οποτε μαλλον του την εδωσε και την μπουμπουνισε  :S

αλλα και παλι αυτα ειναι εικασιες  :dunno:
Δεν μπορουμε να ξερουμε τι εγινε, ημαστε πολυ μακρια απο το συμβαν, αυτο που φαινοταν αρχικα (ατυχημα) φαινεται να χανει εδαφος σε σχεση με την ανθρωποκτονια, κριμα για την κοπελα... και κριμα και για το μυαλο καποιον ανθρωπων που δεν συναισθανονται το μεγεθος της αξιας τους (αθλητικης) και συμπεριφερονται σαν νταβατζηδες της τρουμπας.....
Οσο για την Νοτια Αφρικη, αν και οι ενδειξεις που εχουμε(εκτος απο Charlize Theron και Candice Swanepoel ψαξτει και τα ακολουθα ονοματα Genevieve Morton, Dominique Piek, Candice Boucher,Jenna Pietersen, Loraine Van Wyk, Natasha Barnard κλπ) λενε οτι ο λευκος γκομενοπλυθησμος εκει παρουσιαζει εξαιρετικο ενδιαφερον, η εγκληματικοτητα ειναι ενας παραγων που αποθαρυνει για σεξο-τουρισμο ομως.....
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Με τέτοιο μουνί,εγώ λέω ότι έγινε άλλου είδους μαλακία ...κανένα κέρατο δηλαδή....
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
θα του ειπε κανενα "αντε γαμησου ρε σακατη" και δεν το αντεξε ο μαλακας :2funny: :2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
θα του ειπε κανενα "αντε γαμησου ρε σακατη" και δεν το αντεξε ο μαλακας :2funny: :2funny:
μες στο μυαλο μου εισαι ρε σκρουτζ,κατι τετοια φαση θαπαιξε,μαζι με λογομαχια για χωρισμο με η χωρις κερατο,διαισθανομαι,,κριμας,,,βλακεια του....
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Δεν ξέρω αν του είπε άντε γαμήσου,αλλά αυτή είναι ωραίο μουνί,μοντέλα...καταλαβαίνεις τι εννοώ....Δύσκολο μου φαίνεται να είναι με ΑΜΕΑ,όποιος και να είναι αυτός....Για πόσο θα είναι μαζί του? τι παίζει από πίσω? όλα είναι΄όπως φαίνονται?? Και για να μην παρεξηγηθώ,με όλον τον σεβασμό στους ανθρώπους με ειδικές ανάγκες και πόσο μάλλον σε τέτοιους μαχητές...Αλλά ο μαχητής,μπορεί να τραβάει και ζόρια που εμείς δεν ξέρουμε και δεν καταλαβαίνουμε...Και το μουνί..είναι μουνί...και έχει πολλά γεράκια και αρπακτικά γύρω...οπότε..την έστειλε στο διάολο..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
θα του ειπε κανενα "αντε γαμησου ρε σακατη" και δεν το αντεξε ο μαλακας :2funny: :2funny:

  Ακριβώς αυτο σκεφτηκα και εγω . Και αν δεν τον ειπε σακάτη του ειπε κάτι που τον τρελανε "οι οργασμοι μου ηταν ψευτικοι", "εισαι μικροτσουτσουνος" , "σε ηθελα για τα λεφτα σου" κλπ κλπ κλπ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Φυλακή ρε αλήτη................... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom