Νέα
  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ritaki Piperaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
Από όταν ξεκίνησα το ταξίδι μου στον χώρο αυτό (Bdsm) είχα μια μεγάλη φοβία (πολλές είχα αλλά αυτή ήταν η μεγαλύτερη). Φοβόμουν τον πόνο. τώρα θα μου πείτε και αφού φοβόσουν τον πόνο τι γύρευες στα λημέρια? Εμ εδώ είναι η ουσία... δεν το έψαξα εγώ και μπήκα αλλά αυτό με βρήκε μέσα από τον τότε Κύριο Μου.
Ξεκίνησε σαν μια φυσιολογική σχέση όπως οι περισσότερες. Αγαπούλες, φιλάκια, αγκαλίτσες, βολτίτσες κάτω από τα άστρα κ.λ.π. Δεν είχα ιδέα όμως το τι θα γινόταν σε λίγο καιρό. Για να μην τα πολυλογώ μετά από έξι μήνες δεσμού και τρελού παθιασμένου έρωτα έβγαλε τον αληθινό του εαυτό.
Ξεκίνησε με πολύ απλά και ήρεμα βήματα. Πρώτα χειροπέδες στο κρεβατί, κανά μπατσάκι στα κολωμέρια.. λίγο kinky καταστάσεις οι οποίες δεν λέω μου αρέσανε.
Μια μέρα φεύγοντας για την δουλειά μου δήλωσε ότι το απόγευμα μου είχε μια έκπληξη και να φορέσω τα ρούχα που λάτρευε. Γεμάτη χαρά λοιπόν εγώ ετοιμάστηκα νομίζοντας ότι θα πάμε για φαγητό και τέτοια. Πόσο λάθος έκανα....

Μπήκε σπίτι με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, ήρθε πίσω μου και μου έδεσε τα μάτια.
-Και τώρα μικρή μου θα πάμε μια βόλτα.
Κάγκελο εγώ, τι έκπληξη θα είναι αυτή? Επέτειο, γενέθλια, γιορτή δεν έχουμε...Τι ετοιμάζει? Μπαίνουμε στο αυτοκίνητο προς άγνωστη για μένα διεύθυνση. Μετά από λίγη ώρα στάμάτησε, κατεβήκαμε και μπήκαμε σε ένα σπίτι. Μου άνοιξε τα μάτια...
-Φτάσαμε μικρή μου.
Μπροστά μου βλέπω ένα δωμάτιο γεμάτο σχοινιά να κρέμονται από το ταβάνι, στην μέση μια καρέκλα και παραδίπλα ένα βαλιτσάκι. Το τι σκέφτηκα δεν φαντάζεστε...του είχα όμως εμπιστοσύνη αν και δεν ήξερα τι με περίμενε.
-Γδύσου...
Χωρίς να το σκεφτώ γδύθηκα και στάθηκα μπροστά του.
-Κάθισε στην καρέκλα
Γιατί? Ρώτησα...
-Μην ρωτάς και κάθισε. Επίσης από τώρα ερωτήσεις δεν δέχομαι. Μόνο μάλιστα θα λες. Κατανοητό?
Μάλιστα αποκρίθηκα και πήγα και κάθισα στην καρέκλα.
Ήρθε κοντά μου, γύρισε τα χέρια μου πίσω, τα έδεσε. Μετά τα πόδια μου...ανοιχτά και δεμένα. Έσκηψε στο αυτί μου και μου είπε...
-Θα σε πονέσω μικρή μου όμως ταυτόχρονα θα είσαι μούσκεμα θα δεις...θα με παρακαλάς να σε γαμήσω σε λίγο.
Μόνο με το άκουσμα της λέξης πόνος άρχισα να τρέμω, να ιδρώνω...
άνοιξε το βαλιτσάκι και έβγαλε ένα μικρό μαστίγιο (πως χάρηκα που ήτανε μικρό....αν ήξερα κιόλας...) ήρθε μπροστά μου και μου χαίδεψε τις ρόγες με αυτό. Πριν προλάβω να καταλάβω τι γίνετε πέφτει η πρώτη πάνω στο στήθος μου. Κοκκίνισα ούρλιαζα από πόνο...δεν μου έδωσε σημασία και συνέχισε αλλές περίπου 10 φορές απανωτά...
-Πολύ φωνάζεις μικρή...
και βγάζει από το βαλιτσάκι ένα φίμωτρο...μου το φοράει και έρχεται μπροστά μου...
-Τώρα φώναξε όσο θες...θα σε ακούω μόνο έγω.
Ευτυχώς το έβαλε στην άκρη...σκέφτηκα ότι με λυπήθηκε με τόσο κλαμα που έριξα...αλλά μπαααα...ετοίμαζε άλλα.
Ένιωσα τα δάκτυλα του στο μουνί μου...τα έβγαλε και μου τα έδειξε...
-Δεν έκανα λάθος.. βλέπεις? Μούσκεμα είσαι.
Και είχε δίκιο, ήμουν μούσκεμα. Χαμογέλασε και ξαναπήρε το μαστίγιο στο χέρι. Άρχισε να το ρίχνει ελαφρά στο μουνί μου...πόναγα (ευαισθητη πολύ περιοχή) έκλαιγα αλλά καύλωνα συγχρόνως...(πως γινόταν αυτό ούτε που ήξερα). Με ξέδεσε με πήρε στην αγκαλιά του, μου χαιδέψε τα μαλλιά...
-Είσαι καλά?
-Ναι καλά είμαι αλλά πονάω
-Μάλιστα είπαμε θα λες γλυκιά μου..
Με γύρισε και με κάθισε ανάποδα στην καρέκλα. Ήρθε πίσω μου και άρχισε να μου ρίχνει χαστούκια στα κωλομέρια. Και πάλι εγώ να κλαίω κ.λ.π. Με ξαναγύρισε ίσια έβγαλε το καβλί του και μου το έχωσε στο στόμα. Τόσο βαθιά που πνιγόμουνα...πνιγόμουνα πολύ. Το έβγαζε τελείως και το ξανάβαζε με περισσότερη δύναμη κάθε φορά..(Και το απολάμβανα δεόντως)
- Το θες? Θες να σου γαμήσω το μουνάκι σου?
-Μάλιστα..Αποκρίθηκα.
-Παρακάλεσε με πουτάνα
Κάγκελο εγώ...
-Σε παρακαλώ γαμησε με. Το θέλω τώρα.
-Σας πουτάνα....Σας. Όχι στον ενικό.
Καρακάγκελο εγώ...
-Σας παρακαλώ γαμήστε με, σας παρακαλώ. (Λες και μιλούσα σε πολλούς ένιωθα)
-Δικός σου τσούλα, ολόδικος σου.
Τέτοιο άγριο δυνατό γαμήσι μέχρι τότε δεν μου είχαν ξαναρίξει... ταυτόχρονα μου τσιμπούσε τις ρόγες με χαστούκιζε παντού...πόναγα αλλά έχυνα, πόναγα αλλά καύλωνα.
Τον έβγαλε και μου τον έφερε στο στόμα, μου είπε να το ανοίξω...έχυσε μέσα και μου είπε να τα καταπιώ ολα. Υπάκουσα.
Με αγκάλιασε, με φίλησε και μου είπε ότι ξεκίνησα ένα μεγάλο ταξίδι... ένα ταξίδι που ίσως δεν έχει επιστροφή.
Και όντως έτσι είναι. Ένα όμορφο ταξίδι που άμα το ξεκινήσεις δεν μπορείς να γυρίσεις πίσω. Η κάθε στιγμή που ζω είναι μοναδική, το κάθε μονοπάτι του αλλιώτικο. Αλλά αυτή για μένα είναι ζωή. Παίζω με τα όρια μου...αυτά που έμειναν τουλάχιστον, τα περισσότερα καταρρίφθηκαν επιτυχώς άλλα εύκολα και άλλα δύσκολα.
Μείναμε μαζί άλλα δύο χρόνια. Μια σχέση διαφορετική, ιδιόρρυθμη αλλά όμορφη και μοναδική. Ήταν ο Εκπαιδευτής μου, Κύριος μου, ο Αφέντης μου. Ήμουν η σκλάβα του. Έτοιμη κάθε στιγμή για ότι εκείνος ήθελε, ότι εκείνος όριζε. Μοναδικά ταξίδια...
Από τότε δεν σταμάτησα μέρα να τον ευχαριστώ για ότι μου έδωσε...και μου έδωσε πάρα πολλά.

Και το ταξίδι ξεκίνησε...και το ταξίδι συνεχίζεται. 
 

Επισκέπτης
γιατι δεν γραφεις κανα αρλεκιν???
Υ.Γ εχεις σκεφτει τι προβληματα μπορει να δημιουργησεις αν εστω & ενα μαλακισμενο πιστεψει οτι ειναι τοσο απλα τα πραγματα & παει να τα εφαρμοσει στο γκομενακι του???
στην μουναρα σου ετσι???
συνεχισε να μαλακιζεσαι..
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
γιατι δεν γραφεις κανα αρλεκιν???
Υ.Γ εχεις σκεφτει τι προβληματα μπορει να δημιουργησεις αν εστω & ενα μαλακισμενο πιστεψει οτι ειναι τοσο απλα τα πραγματα & παει να τα εφαρμοσει στο γκομενακι του???
στην μουναρα σου ετσι???
συνεχισε να μαλακιζεσαι..
Αυτα τα λες σε ενα σιτε που ολοι την εχουν 20 ποντους και γαμανε για 1 ωρα.Πες μου ποσα πιτσιρικια  πιστεψαν αυτες τις μαλακιες και νομιζαν οτι εχουν προβλημα?
 

Επισκέπτης
Αυτα τα λες σε ενα σιτε που ολοι την εχουν 20 ποντους και γαμανε για 1 ωρα.Πες μου ποσα πιτσιρικια  πιστεψαν αυτες τις μαλακιες και νομιζαν οτι εχουν προβλημα?
κλαψε παρακατω..
την εχω μονο 18 & δεν εχω γαμησει ποτε μια ωρα..
σου ειπε κανεις οτι ειμαι ειλωτας???
Υ.Γ τα εχω χωσει & σε αυτους που λες..
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
καλο.. :grin:..δε μου λες καμια ιστορια σου που να χει κ λεσβιακο παιζει?
 

Επισκέπτης
εγω αλλο θελω να μαθω...Εκτος απο τον αχαχουχοτζιμι , που οντως εδειξε ενδιαφερον μπας και τον συμπαθησει κανεις, ποιος αλλος ενδιαφερεται να ακουσει για τα γαμησια της Ριτας?

Και οντως ρε Ριτα ...περιγραφεις και καλα μαι δυνατη εμπειρια με τον πιο ξενερωτο τροπο και θα αναγκαστω μετα λυπης να συμφωνησω με τον ακατονομαστο , οτι ειναι σαν αν γραφεις Αρλεκιν. Ξενερα σε τετοιο σημειο που εμενα με κανει να πιστευω οτι μαλλον στα ειπανε και δεν τα εζησες πραγματικα :rolleyes:
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
γιατι δεν γραφεις κανα αρλεκιν???
Υ.Γ εχεις σκεφτει τι προβληματα μπορει να δημιουργησεις αν εστω & ενα μαλακισμενο πιστεψει οτι ειναι τοσο απλα τα πραγματα & παει να τα εφαρμοσει στο γκομενακι του???
στην μουναρα σου ετσι???
συνεχισε να μαλακιζεσαι..
Ποτέ δεν είπα ότι είναι εύκολα τα πράγματα. Πόσο μάλλον για κάποιον που δεν ξέρει. ΑΣΦΑΛΕΙΑ πάνω από όλα. Όταν δεν κατέχουμε κάτι δεν το δοκιμάζουμε. Φροντίζουμε πρώτα να εκπαιδευτούμε (και υπάρχουν εκπαιδευτές...όποιος ψάχνει βρίσκει)και μετά να ρίξουμε το μαστίγιο στην πρώτη που θα βρούμε μπροστά μας ή στο γκομενάκι μας όπως λες.
Άλλωστε εδώ μέσα είναι όλοι ενήλικες. Μυαλωμένα όντα φαντάζομαι.

Υ.Γ1.. Δεν μου περνάει το γράψιμο ρε γαμώτο αλλιώς θα το σκεφτόμουνα με τόσα που έχω ζήσει. Best seller θα γινότανε...

Υ.Γ2.. Δεν κακό... το να μαλακίζομαι εννοώ. Μόνο που είναι πιο όμορφο όταν ο Κύριος μου το ορίσει.
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
εγω αλλο θελω να μαθω...Εκτος απο τον αχαχουχοτζιμι , που οντως εδειξε ενδιαφερον μπας και τον συμπαθησει κανεις, ποιος αλλος ενδιαφερεται να ακουσει για τα γαμησια της Ριτας?

Και οντως ρε Ριτα ...περιγραφεις και καλα μαι δυνατη εμπειρια με τον πιο ξενερωτο τροπο και θα αναγκαστω μετα λυπης να συμφωνησω με τον ακατονομαστο , οτι ειναι σαν αν γραφεις Αρλεκιν. Ξενερα σε τετοιο σημειο που εμενα με κανει να πιστευω οτι μαλλον στα ειπανε και δεν τα εζησες πραγματικα :rolleyes:
Όπως προείπα δεν το έχω το γράψιμο... αλλιώς θα γινόμουνα αρθρογράφος...κλαψ.
 

Επισκέπτης
Άλλωστε εδώ μέσα είναι όλοι ενήλικες. Μυαλωμένα όντα φαντάζομαι.
πουτσες μπλε..
το 75% ειναι ανηλικα μαλακιστηρια..
μην ξεχνας οτι περισσοτεροι διαβαζουν,παρα γραφουν-συμμετεχουν σαν μελη..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Όπως προείπα δεν το έχω το γράψιμο... αλλιώς θα γινόμουνα αρθρογράφος...κλαψ.

γιατι ρε μη το λες. ισως φταιει το ειδος. δοκιμασε να γραψεις θριλερ. να βραζεις τα φασολια βασανιστικα στη χυτρα ταχυτητας και να σηκωνεται απειλητικα η βαλβιδα
 

Επισκέπτης
Υ.Γ2.. Δεν κακό... το να μαλακίζομαι εννοώ. Μόνο που είναι πιο όμορφο όταν ο Κύριος μου το ορίσει.

Να σε πω? Ο Κυριος σου και Θεος σου ,σου ορισε να μπαινεις και να μας τα λες ολα αυτα εδω μεσα? Σε εστειλε ας πουμε απεσταλμενη του να μας μυησεις στον θαυμαστο κοσμο του ξυλου?

Γιατι αν δεν το ξερει , βρωμερο πουτανοκαριολι , κουνια που σε κουναγε! :s&m_1: :s&m_1:
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μυαλωμένοι άνθρωποι πάνω από όλα.

naaaaahahahaaaa

εγώ δεν κατάλαβα γιατί υπάρχουν τρία διαφορετικά θρεντ  :think:

ριτάκι ανησυχείς μήπως χαθούν τα ποστ σου μέσα στη θάλασσα του μπου?
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
και στο τελος τι εγινε; την σκοτωσε τελικα η μπηκε το fbi?
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
αφηστε τη κοπελα ησυχη ρε!!!..πεσατε ολοι να τη φατε!!!..ριτακι καμια ιστορια με λεσβιακο θα μας πεις? ;)
 

Επισκέπτης
Αφηστε ρε την κοπελα να πει τον πονο της και μην τη κραζετε.
 

Επισκέπτης
αφηστε τη κοπελα ησυχη ρε!!!..πεσατε ολοι να τη φατε!!!..ριτακι καμια ιστορια με λεσβιακο θα μας πεις? ;)

ΠΟΙΑ ΗΣΥΧΙΑ ΡΕ? ΑΝΤΕ ΜΗ ΣΕ ΔΕΣΩ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΛΙ!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
















Ρε Ριτα το'χω η τζαμπα ξελαριγγιαζομαι? :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom