Νέα

Μια δική μου εμπειρία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ritaki Piperaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
Πριν μερικά χρόνια είχα δεσμό με ένα παιδί το οποίο από την αρχή κιόλας ζήταγε να κάνουμε τρίο με άλλη μια γυναίκα. Στην αρχή εγώ ήμουνα κουμπωμένη καθότι δεν το είχα ξανακάνει. Ένα βράδυ μου είπε ότι μου έχει μια έκπληξη και πραγματικά ήτανε έκπληξη. Με πήγε στο σπίτι του όπου μας περίμενε η Λ. εντελώς γυμνή και έτοιμη για όλα. Μόλις την είδα τρελάθηκα...Ψήλη, αδύνατη και πανέμορφη. Ο Α. με τράβηξε μεμιάς και με έριξε στην αγκαλιά της. Αμέσως ξεκίνησε να με γδύνει χωρίς να ξεκολλήσει τα χείλη της από τα δικά μου...είχα καυλώσει απίστευτα. Η γλώσσα της μπερδευόταν με την δική μου. Ο Α. χωρίς να χάσει καιρό μπήκε ανάμεσα μας και μας γαμούσε τα μουνάκια με τα δάχτυλά του ενώ εμείς συνεχίσαμε να φιλιόμαστε και να βαριανασαίνουμε από καύλα.
Μας έβαλε να ξαπλώσουμε μπρούμητα και ξεκίνησε να γλύφει μια την Λ. και μια εμένα ενώ τα δάχτυλα του βρισκόταν στις κωλοτρυπίδες μας. Πλέον δεν σκεφτόμουνα τίποτα...μόνο έκανα. Πρώτη φόρα έκανα και μου έκανε γυναίκα γλυφομούνι και ήταν υπέροχο. Δεν έμεινε τρύπα που να μην μας γαμήσει και τρύπα που δεν είχε χύσει... Από εκείνο το βράδυ βρεθήκαμε πολλές φορές ξανά οι τρείς μας μέχρι που χωρίσαμε με τον Α. και έχασα κάθε επαφή με την Λ.
 

Επισκέπτης
Ευγέ,μακάρι να παραδειγματιστούνε πολλές από εσένα!!! :sunglasses:

Καμία φίλη ελεύθερη έχεις;;;; :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ευγέ,μακάρι να παραδειγματιστούνε πολλές από εσένα!!! :sunglasses:

Καμία φίλη ελεύθερη έχεις;;;; :grin:
σκασε ρε αμεσως!!!!!!!!!!!!!!
αφηστε το κοριτσι ησυχο...


ριτακι ...μη δινεις σημασια...

καμια ελευθερη φιλη εχεις?
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
δεν ηρθε η παρεα ακομα... :(
σε χαλαει που ειμαι εδω;

Απόλυτα ! Άλλη ιδέα είχα για σένα καλή μου ... και εδώ βλέπω μια λουκρητία απο τους εφιάλτες μου  :o
Πήγαινε γρήγορα να ποστάρεις ρίτσο για εξιλέωση ...
 

Επισκέπτης
Αστά να πάνε,μετά το φιλί Μαντόνας-Μπρίντνεη το έπαθα!!! :2funny:

britneyMadonnaKiss.jpg
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
Στο τρίο ως παιδικό όνειρο!!! :grin:
Δεν ήταν όνειρο σε διαβεβαιώ...βλέπεις δεν συνηθίζω να ονειρεύομαι. Άσε που αν ονειρεύτω και κάτι θα προσπαθήσω να το ζήσω και στην πραγματικότητα....έτσι για να μην μείνω με την απορία.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πριν μερικά χρόνια είχα δεσμό με ένα παιδί το οποίο από την αρχή κιόλας ζήταγε να κάνουμε τρίο με άλλη μια γυναίκα. Στην αρχή εγώ ήμουνα κουμπωμένη καθότι δεν το είχα ξανακάνει. Ένα βράδυ μου είπε ότι μου έχει μια έκπληξη και πραγματικά ήτανε έκπληξη. Με πήγε στο σπίτι του όπου μας περίμενε η Λ. εντελώς γυμνή και έτοιμη για όλα. Μόλις την είδα τρελάθηκα...Ψήλη, αδύνατη και πανέμορφη. Ο Α. με τράβηξε μεμιάς και με έριξε στην αγκαλιά της. Αμέσως ξεκίνησε να με γδύνει χωρίς να ξεκολλήσει τα χείλη της από τα δικά μου...είχα καυλώσει απίστευτα. Η γλώσσα της μπερδευόταν με την δική μου. Ο Α. χωρίς να χάσει καιρό μπήκε ανάμεσα μας και μας γαμούσε τα μουνάκια με τα δάχτυλά του ενώ εμείς συνεχίσαμε να φιλιόμαστε και να βαριανασαίνουμε από καύλα.
Μας έβαλε να ξαπλώσουμε μπρούμητα και ξεκίνησε να γλύφει μια την Λ. και μια εμένα ενώ τα δάχτυλα του βρισκόταν στις κωλοτρυπίδες μας. Πλέον δεν σκεφτόμουνα τίποτα...μόνο έκανα. Πρώτη φόρα έκανα και μου έκανε γυναίκα γλυφομούνι και ήταν υπέροχο. Δεν έμεινε τρύπα που να μην μας γαμήσει και τρύπα που δεν είχε χύσει... Από εκείνο το βράδυ βρεθήκαμε πολλές φορές ξανά οι τρείς μας μέχρι που χωρίσαμε με τον Α. και έχασα κάθε επαφή με την Λ.
αρλεκιν σελις 69 :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • _________________4b63e7d117191.jpg
    _________________4b63e7d117191.jpg
    19,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • _________________4b63e356b6665.jpg
    _________________4b63e356b6665.jpg
    22,7 KB · Εμφανίσεις: 33
  • _________________4b63e613eb1a7.jpg
    _________________4b63e613eb1a7.jpg
    18,5 KB · Εμφανίσεις: 38

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Βαριεμε  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom