Νέα

Το σεξ με μια τρανσεξουαλ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ena Vima Mprosta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
αν ειναι εγχειρησμενες καπως το καταλαβαινω αν δεν ειναι απλα οσοι πανε ειναι ομοφιλοφιλοι.
 

Μουγκος

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Σωστά!!!
Άλλος καυλώνει με νεκρές, άλλος με γυναίκες σε κώμα,
άλλος με 2χρονες , άλλος με τη 2χρονη κόρη του,
άλλος με τον 4χρονο γιό του ,
άλλος με τη μάνα του ....

γιατί πρέπει να το αιτιολογούν ;;;;;
Ρε παιδια τι λεει αυτος ο μαλακας. 2χρονα :jerking: :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, αλλά πιστεύω ότι ο Λάκης πρέπει να έχει ένα θεματάκι με το ουίσκι τις βραδινές ώρες. :2funny: :2funny:
 

Μουγκος

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, αλλά πιστεύω ότι ο Λάκης πρέπει να έχει ένα θεματάκι με το ουίσκι τις βραδινές ώρες. :2funny: :2funny:
ΑΝ το ουισκακι τον κανει να βγαζει τα γουστα του θελει καταγγελεια αμεσα.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.763
Πόντοι
266
Πάντα είχα απορία γιατί ένας άντρας επιλέγει να πάει με μια τραβεστί..
Γιατί ενας άντρας δηλαδή πάει με έναν....άλλο άντρα είτε αυτός είναι εγχειρισμένος είτε όχι...
Υπάρχει μεγάλη ποικιλία στο γυναικείο φύλο που καλύπτει όλα τα γούστα! Όσοι έχετε πάει με τρανς, θα ήθελα να ακουσω για πιο λόγο το κάνετε, γιατί ποτέ ως τώρα δεν το κατάλαβα.... :)
εγώ στην ταπεινή επαρχία που μεγάλωσα σαν γνήσιο και απονήρευτο βλαχάκι δεν γνώριζα από αυτά, συγκεκριμένα πήγαινα σε μπουρδέλο -κάπου εκεί στα τέλη 80 αρχές 90 - έβλεπα την άλλη δύο μέτρα με πλατάρες, μου έκανε εντύπωση αλλά από την στιγμή που δεν είχε καλαμπαλίκια ανάμεσα στα πόδια, όλα εν τάξη... οπότε έχω γαμήσει αρκετά εν αγνοία μου, αλλά αργότερα και εις γνώση μου...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εγώ στην ταπεινή επαρχία που μεγάλωσα σαν γνήσιο και απονήρευτο βλαχάκι δεν γνώριζα από αυτά, συγκεκριμένα πήγαινα σε μπουρδέλο -κάπου εκεί στα τέλη 80 αρχές 90 - έβλεπα την άλλη δύο μέτρα με πλατάρες, μου έκανε εντύπωση αλλά από την στιγμή που δεν είχε καλαμπαλίκια ανάμεσα στα πόδια, όλα εν τάξη... οπότε έχω γαμήσει αρκετά εν αγνοία μου, αλλά αργότερα και εις γνώση μου...
και πως το πηρες χαμπαρι;τον ειδες να ριχνει μπετα σε καμμια οικοδομη δικε μου;ηταν με την περουκα η χωρις;
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
το να παει κανεις με τρανσεξουαλ ειναι σαν να κανει κτηνοβασια.υπαρχει αντρας γυναικα τιποτα αλλο..απο κει και περα ατομα που πανε με  πουστηδες τραβελια και τα συναφι ειναι ψυχανωμαλοι..χρηζουν βοηθειας..
δεν ειναι τυχαιο οτι συνηθως προκειται γι ατομα πιεσμενα ψυχολογικα απο το περιβαλλον τους, γονεις κτλ...βλεπε εκεινο τον ανωμαλο που πηδαγε τον ευγενη τον κρητικο και δικαζε και ανθρωπους..
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
στην κρητη πρεπει να κανουν δυνατα κολπα,εκει δεν ηταν που επιασε μια τον αντρα της λιγο πριν παντρευτουν ντυμενο με το νυφικο και τον κουμπαρο να τον πριτσινωνει;
 

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τη Χειλουδάκη εννοεί ο ποιητής !

Κι ενώ έψαχνα να βρω κανα βιντεάκι με το Τζενάκι και το γυαλούμπα έπεσα σε αυτό το διαμάντι !!

 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ειναι και ντροπαλο το μωρο
 

Επισκέπτης
Τη Χειλουδάκη εννοεί ο ποιητής !
Και δεν μπορεί να το πει αντί να βάζει γρίφους; Άκου ευγενή Κρητικό...

Κι ενώ έψαχνα να βρω κανα βιντεάκι με το Τζενάκι και το γυαλούμπα έπεσα σε αυτό το διαμάντι !!
Έλα ρε τύπε, 20 δευτερόλεπτα είδα και αηδίασα
vomit-smiley-7502.gif
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Και δεν μπορεί να το πει αντί να βάζει γρίφους; Άκου ευγενή Κρητικό...
Έλα ρε τύπε, 20 δευτερόλεπτα είδα και αηδίασα
vomit-smiley-7502.gif
ευγένη ρε

τζενη

αν και τον λεγανε γιαννη τον κρητικαρο..το εκανε τσενη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom