Νέα

Το σεξ με μια τρανσεξουαλ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ena Vima Mprosta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
εσυ ρε ομορφοπαιδο με τιν πολυ μαγκια 21 πως σε λενε, τι απαντας? δεν σε πιανω
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
οκ ευχαριστω το παιδι που μου εδωσε πληροφορια prive. οι υπολοιποι καλα να περνατε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • vima1.JPG
    vima1.JPG
    74,8 KB · Εμφανίσεις: 32

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλα ρε μπηκε τωρα το παληκαρι εκανε μια αφελη ερωτηση και πεσατε ολοι πανω του να τον φατε,λες και εσεις δεν κανατε τα ιδιο λαθος οταν πρωτομπηκατε 
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλα ρε μπηκε τωρα το παληκαρι εκανε μια αφελη ερωτηση και πεσατε ολοι πανω του να τον φατε,λες και εσεις δεν κανατε τα ιδιο λαθος οταν πρωτομπηκατε 
ειναι το βαφτισμα του πυρος παππου,ολοι το εχουμε υποστει  :grin:
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
τι λαθος εκανα ρε παιδια. με τρανς δεν ασχοληστε? ποιον επρεπε να ρωτησω δηλαδη? μηπως σας χαλαει που εχω τον μουναρο και θελουμε να την βρουμε με ενα καλο τραβελι ολοι παρεα? ζηλευετε? εκτος του φιλου που με καταλαβε και μου εδωσε πληροφορια? φιλε σ ευχαριστω και παλι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τι λαθος εκανα ρε παιδια. με τρανς δεν ασχοληστε? ποιον επρεπε να ρωτησω δηλαδη? μηπως σας χαλαει που εχω τον μουναρο και θελουμε να την βρουμε με ενα καλο τραβελι ολοι παρεα? ζηλευετε? εκτος του φιλου που με καταλαβε και μου εδωσε πληροφορια? φιλε σ ευχαριστω και παλι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
δεν κραταμε κακια σε κανενα, πλακα κανουμε και εγω και η ελλη. ειμαστε χρονια στην νυχτα και κατι ξερουμε και εμεις, εκτος του θεματος που ρωτησαμε
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
τι λαθος εκανα ρε παιδια. με τρανς δεν ασχοληστε? ποιον επρεπε να ρωτησω δηλαδη? μηπως σας χαλαει που εχω τον μουναρο και θελουμε να την βρουμε με ενα καλο τραβελι ολοι παρεα? ζηλευετε? εκτος του φιλου που με καταλαβε και μου εδωσε πληροφορια? φιλε σ ευχαριστω και παλι
Τι trans και παπαριές ρε μάγκα; Εδώ έχουμε επανάσταση στο Σύνταγμα - μα που ζεις; :think:

Έχεις μούναρο δίπλα; :boobies: Για δώστη μου στο ακουστικό... :2funny:
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
εσυ 21 πως σε ειπαμε, εχεις παει με τρανς?
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
αντε καλα, δεν ειναι για συζητησεις εδω. ηθελα να ηξερα αν με βλεπατε μπροστα σας θα μου μιλαγατε ετσι?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ποιο ηρεμα,την πλακα μας να κανουμε και οχι να φερνουμε σε δυσκολη θεση καποια ατομα 
αν ειναι να ερχεται καποιος σε δυσκολη θεση μεσα σε ενα φορουμ που γινεται χαβαλες,φαντασου πως θα ειναι στην κανονικη ζωη.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Οχι ρε τυπε παλι τον λιλα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom