Νέα

Το ψυχολογικό thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Εγώ ελάχιστες φορές στην ζωή μου κατάφερα να βγάλω κοπέλα "8+" από τυχαίο πέσιμο σε μπαρ και χωρίς να έχει προηγηθεί στοιχειώδης γνωριμία με κάποιο τρόπο. Αντιθέτως, όσες φορές είχε υπάρξει κάποιο υποτυπώδες πλαίσιο π.χ. μια εξωτερική συνεργασία από την δουλειά, ένας σύλλογος αποφοίτων, τότε σχεδόν πάντα προκύπτει κάτι καλό. Τις περισσότερες φορές απλά υπάρχω, δεν την πέφτω, γνωρίζω τον άλλο και συνήθως κοπέλες θα μου ζητήσουν από μόνες τους Instagram ή τηλέφωνο. Και μετα παίζω μπάλα.

Αλλά να ξέρεις και το εξής, το δεκαράκι στην εμφάνιση, δεν είναι απαραίτητα δεκαράκι σε όλα τα υπόλοιπα. Από τον Νοεμβρίο κοιμάμαι με ένα αδιονόητο μουνί, 10άρι, που φοράει και κάτι κολασμένα εσώρουχα, ζαρτιέρες, δαντέλες και όλα τα συναφή, αλλά η τύπισσα στα υπόλοιπα δεν παλεύεται. Νάρκισσος 10000%, τοξική, δημιουργεί θεματα εκεί που δεν υπάρχουν, δεν είναι χαρούμενη με τίποτα. Από ομορφιά και σεξαπιλ η κοπέλα είναι αστέρι, και όταν κάθομαι στον καναπέ και μου παίρνει πίπες καυλώνω όσο ποτέ άλλοτε, αυτός όμως δεν αρκεί...
 
OP
OP
dimitz

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
Ναι δε διαφωνώ πως υπάρχουν και προβληματικά 10άρια.
Ούτε έχω την ανάγκη να βρω μια τέτοια για να τη δείχνω. Αλλά αυτό που μας κάνει να γουστάρουμε κάποια δεν είναι και η ομορφιά; Εκεί δεν είναι το κίνητρο μεγαλύτερο;
Άμα δε γουστάρεις να ασχοληθείς με την άλλη, τι να το κάνεις;
Γιατί ούτε και 5άρια ή και πιο κάτω είναι σίγουρο πως έχουν σωας τας φρένας.

Ο συνδυασμός όλων βέβαια είναι το ζητούμενο για μένα, αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Ναι δε διαφωνώ πως υπάρχουν και προβληματικά 10άρια.
Ούτε έχω την ανάγκη να βρω μια τέτοια για να τη δείχνω. Αλλά αυτό που μας κάνει να γουστάρουμε κάποια δεν είναι και η ομορφιά; Εκεί δεν είναι το κίνητρο μεγαλύτερο;
Άμα δε γουστάρεις να ασχοληθείς με την άλλη, τι να το κάνεις;
Γιατί ούτε και 5άρια ή και πιο κάτω είναι σίγουρο πως έχουν σωας τας φρένας.

Ο συνδυασμός όλων βέβαια είναι το ζητούμενο για μένα, αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει.
τύπε νηματοθετη με το μπαρδον , εσυ δεν εισαι που σε μια δοση πυρφοριζες με υπουργό κεραμεως και ελεγες οτι γούσταρες αυταρχικό με τη πάρτη της;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
τύπε νηματοθετη με το μπαρδον , εσυ δεν εισαι που σε μια δοση πυρφοριζες με υπουργό κεραμεως και ελεγες οτι γούσταρες αυταρχικό με τη πάρτη της;
Υπάρχουν άτομα που τον παίζουν για την Κεραμέως; :confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι εάν σε μυρίστουν ότι είσαι "πεινασμένος" για μουνι σε ψήνουν το ψάρι στα χείλη και το άκυρο είναι λίγο παραπάνω από δεδομένο. Είτε άσχημος είσαι είτε όμορφος πρέπει να παίζεις καλή μπαλιτσα στο μπλα μπλα και να τις γαμησεις το μυαλό πρώτα. Εάν καταφέρεις να την ψυχολογησεις τι ψάχνει και τι ζητάει και δουλέψεις εκεί πάνω είσαι καλά.

Πού να τις ψυχολογήσεις τις ελ΄λεεινίδες;

Η άλλη μπορεί να έχει να γαμηθεί χρόνια,αλλά να μην της λείπει η πούτσα.Και αντί να σε αρπάξει και να γαμηθείτε αν της την πέσεις,θα σε κοιτάει σαν πακιστανό

Πάντως γενικά,αν νιώσουν έλξη ,δε θέλει μετά πολλή προσπάθεια,και μονο μαλακίες να της λες,θα σου κάτσει
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.705
Πόντοι
456
Σιγά βρε Σάμμ που έχουνε να γαμηθουνε χρόνια..αυτές έχουν στρατό από γαμιαδες να τις παρακαλάνε.εδω μέχρι η χοντρή η Δανάη μπαρκα τα έφτιαξε με πλουσιο
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.148
Like
6.828
Πόντοι
1.056
Φοβάμαι τις όμορφες γυναίκες. Όσο πιο όμορφη και φτιαγμένη, τόσο διστάζω να χωθώ.
Είμαι ο μόνος ή υπάρχουν κι άλλοι;


Τέτοια φάση. Τι κάνουμε γι'αυτό;
Όσο πιο όμορφη είναι τόσο πιο άγρια μπαίνω

Άσχημος είμαι ,οποτε δεν έχω να χάσω κάτι

Όταν σοβαρεύουν τα πράγματα μόνο ίσως παίξει λίγο άγχος. Αλλά και αυτό σπάνια γίνεται
 
OP
OP
dimitz

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
τύπε νηματοθετη με το μπαρδον , εσυ δεν εισαι που σε μια δοση πυρφοριζες με υπουργό κεραμεως και ελεγες οτι γούσταρες αυταρχικό με τη πάρτη της;
Ναι εγώ είμαι. Αλλά δεν καταλαβαίνω την ερώτησή σου.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.698
Κριτικές
6
Like
8.842
Πόντοι
1.686
Εγώ ελάχιστες φορές στην ζωή μου κατάφερα να βγάλω κοπέλα "8+" από τυχαίο πέσιμο σε μπαρ και χωρίς να έχει προηγηθεί στοιχειώδης γνωριμία με κάποιο τρόπο. Αντιθέτως, όσες φορές είχε υπάρξει κάποιο υποτυπώδες πλαίσιο π.χ. μια εξωτερική συνεργασία από την δουλειά, ένας σύλλογος αποφοίτων, τότε σχεδόν πάντα προκύπτει κάτι καλό. Τις περισσότερες φορές απλά υπάρχω, δεν την πέφτω, γνωρίζω τον άλλο και συνήθως κοπέλες θα μου ζητήσουν από μόνες τους Instagram ή τηλέφωνο. Και μετα παίζω μπάλα.

Αλλά να ξέρεις και το εξής, το δεκαράκι στην εμφάνιση, δεν είναι απαραίτητα δεκαράκι σε όλα τα υπόλοιπα. Από τον Νοεμβρίο κοιμάμαι με ένα αδιονόητο μουνί, 10άρι, που φοράει και κάτι κολασμένα εσώρουχα, ζαρτιέρες, δαντέλες και όλα τα συναφή, αλλά η τύπισσα στα υπόλοιπα δεν παλεύεται. Νάρκισσος 10000%, τοξική, δημιουργεί θεματα εκεί που δεν υπάρχουν, δεν είναι χαρούμενη με τίποτα. Από ομορφιά και σεξαπιλ η κοπέλα είναι αστέρι, και όταν κάθομαι στον καναπέ και μου παίρνει πίπες καυλώνω όσο ποτέ άλλοτε, αυτός όμως δεν αρκεί...


Πόσο σου κοστίζει το μήνα, αν επιτρέπεται ;

2- 3.000 ευρώ ;

Μπορεί να χύσει με γλειφομούνι ;

Αν μια γκόμενα δεν μπορεί να χύσει με γλειφομούνι, μέσα σε 15 λεπτά
είναι επικίνδυνη, διότι από την στάση του αυχένα στο γλειφομούνι,
μπορεί να πάθουμε αυχενικό σύνδρομο !

785a2aa97b12b450d19535f64dcbed77.11.jpg


:2funny:
:2funny::bigdick::bigdick:
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Πόσο σου κοστίζει το μήνα, αν επιτρέπεται ;

2- 3.000 ευρώ ;

Μπορεί να χύσει με γλειφομούνι ;

Αν μια γκόμενα δεν μπορεί να χύσει με γλειφομούνι, μέσα σε 15 λεπτά
είναι επικίνδυνη, διότι από την στάση του αυχένα στο γλειφομούνι,
μπορεί να πάθουμε αυχενικό σύνδρομο !

785a2aa97b12b450d19535f64dcbed77.11.jpg


:2funny:
:2funny::bigdick::bigdick:
Πόσο μου κοστίζει το δεκαράκι; Σε πληροφορώ τίποτα περίεργο. Όπου πάμε τα πληρώνουμε αυστηρά 50%-50% και μου παίρνει αρκετά δώρα. Της αρέσουν τα καλύτερα μαγαζιά, αλλά όχι κάτι συνταρακτικά φανταζί. Το πιο ακριβό που έχουμε πληρώσει σαν ζευγάρι για φαγητό είναι 100 ευρώ, συμπεριλαμβάνομένων κρασιών κτλ. Επίσης βγάζει πιο πολλά λεφτά από εμένα.

ΥΓ, ωραίο το μουνί που ανέβασεις πιο πάνω....
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.698
Κριτικές
6
Like
8.842
Πόντοι
1.686
Πόσο μου κοστίζει το δεκαράκι; Σε πληροφορώ τίποτα περίεργο. Όπου πάμε τα πληρώνουμε αυστηρά 50%-50% και μου παίρνει αρκετά δώρα. Της αρέσουν τα καλύτερα μαγαζιά, αλλά όχι κάτι συνταρακτικά φανταζί. Το πιο ακριβό που έχουμε πληρώσει σαν ζευγάρι για φαγητό είναι 100 ευρώ, συμπεριλαμβάνομένων κρασιών κτλ. Επίσης βγάζει πιο πολλά λεφτά από εμένα.

ΥΓ, ωραίο το μουνί που ανέβασεις πιο πάνω....

Συγχαρητήρια , βρήκες καλή περίπτωση.
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Πόσο σου κοστίζει το μήνα, αν επιτρέπεται ;

2- 3.000 ευρώ ;

Μπορεί να χύσει με γλειφομούνι ;

Αν μια γκόμενα δεν μπορεί να χύσει με γλειφομούνι, μέσα σε 15 λεπτά
είναι επικίνδυνη, διότι από την στάση του αυχένα στο γλειφομούνι,
μπορεί να πάθουμε αυχενικό σύνδρομο !

785a2aa97b12b450d19535f64dcbed77.11.jpg


:2funny:
:2funny::bigdick::bigdick:
Aν ήταν έτσι ο glyfomounix δεν θα μπορουσε να ξανάπληκτρολογησει ποτέ με το αυχενικό σύνδρομο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Όσο πιο όμορφη είναι τόσο πιο άγρια μπαίνω
Τεράστιος.
Μόνο κέρδος είναι .

Εγώ, έχουν διαπιστώσει κολλητοί , ότι όταν είμαι στα πρόθυρα κώματος , κάνω τρελό παιχνίδι με μπάνικες γκόμενες.
Κατά κανόνα τις τρώγαν άλλοι , επειδή έπεφτα για ύπνο , αλλά όταν περισσέψει καμία μπάνικη και για μένα
εκεί είναι το μεγαλείο . Το καλό είναι ότι το show , το θυμούνται και μπορείς να το αξιοποιήσεις και μεταγενέστερα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.698
Κριτικές
6
Like
8.842
Πόντοι
1.686
Aν ήταν έτσι ο glyfomounix δεν θα μπορουσε να ξανάπληκτρολογησει ποτέ με το αυχενικό σύνδρομο.

Έχει γράψει πόση ώρα κάνει γλειφομούνι ;

Μετά τα 15 λεπτά , κουράζεται ο αυχένας
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.148
Like
6.828
Πόντοι
1.056
Έχει γράψει πόση ώρα κάνει γλειφομούνι ;

Μετά τα 15 λεπτά , κουράζεται ο αυχένας
Τι 15 ρε φίλε παρθένοι είμαστε ;

15 λεπτά είναι μόνο να φιλάς μπούτια και γύρω περιοχή.

Αν η γκομενα είναι μέτρια και εγώ κουρασμένος
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Φοβάμαι τις όμορφες γυναίκες. Όσο πιο όμορφη και φτιαγμένη, τόσο διστάζω να χωθώ.
Είμαι ο μόνος ή υπάρχουν κι άλλοι;


Τέτοια φάση. Τι κάνουμε γι'αυτό;
Ε οι όμορφες το ξέρουν και είναι τέρμα ψωνισμένες
 

Voliotis2

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
34
Πόντοι
0
απ εξω κούκλα ...Απο μέσα πανούκλα? ή μας αρκει μόνο το έξω ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom