Νέα

Το ψυχολογικό thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
Φοβάμαι τις όμορφες γυναίκες. Όσο πιο όμορφη και φτιαγμένη, τόσο διστάζω να χωθώ.
Είμαι ο μόνος ή υπάρχουν κι άλλοι;


Τέτοια φάση. Τι κάνουμε γι'αυτό;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.713
Πόντοι
456
Φοβάμαι τις όμορφες γυναίκες. Όσο πιο όμορφη και φτιαγμένη, τόσο διστάζω να χωθώ.
Είμαι ο μόνος ή υπάρχουν κι άλλοι;


Τέτοια φάση. Τι κάνουμε γι'αυτό;
Να μη φοβάσαι..στο ελλαντα ακόμα και οι χοντρές πίτα θα ρίξουν..οπότε όμορφες η χοντρές δε κάνει μεγάλη διαφορά στο αποτελεσμα
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.243
Like
4.885
Πόντοι
456
1. Αμα είναι να φας χυλόπιτα καλύτερα να τη φας από ωραια γκομενα. Ξεφτιλα να σε χυλοπιτιασει μπαζο , εγω δε θα το ανεχομουν.
2. Δεν ειναι τοσο δυσκολο οσο φανταζεται ο μεσος αντρας. Απλα θελει αλλη στρατηγικη. Και εμπειρια προφανως.
3. Σε καθε περιπτωση αν δε σου βγαινει μην τρελαινεσαι , δε χανεις τιποτα. Εξ εμπειριας θα σου πω οτι ειναι οι χειροτερες στο σεξ κατα κανονα. Και οτι ειτε ωραια ειτε μετρια ειτε μπαζο , το ιδιο θα τη βαρεθείς και θα ψαχνεις να ξενογαμήσεις.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
αν δε σου βγαινει μην τρελαινεσαι , δε χανεις τιποτα. Εξ εμπειριας θα σου πω οτι ειναι οι χειροτερες στο σεξ κατα κανονα. Και οτι ειτε ωραια ειτε μετρια ειτε μπαζο , το ιδιο θα τη βαρεθείς και θα ψαχνεις να ξενογαμήσεις.
Σωστές κουβέντες.
Βέβαια τις ωραίες δεν τις θες για να τις γαμάς αλλά για να τις δείχνεις.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.744
Πόντοι
6.256
Φοβάμαι τις όμορφες γυναίκες. Όσο πιο όμορφη και φτιαγμένη, τόσο διστάζω να χωθώ.
Είμαι ο μόνος ή υπάρχουν κι άλλοι;


Τέτοια φάση. Τι κάνουμε γι'αυτό;
Και αυτες τυπε μολις σε βλεπουν μια τρομαρα τη παιρνουν....
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.109
Πόντοι
12.056
Φοβάμαι τις όμορφες γυναίκες. Όσο πιο όμορφη και φτιαγμένη, τόσο διστάζω να χωθώ.
Είμαι ο μόνος ή υπάρχουν κι άλλοι;


Τέτοια φάση. Τι κάνουμε γι'αυτό;
ευκαιρια να κανεις κινηση προς το τριτο φυλλο
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.973
Πόντοι
446
Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι εάν σε μυρίστουν ότι είσαι "πεινασμένος" για μουνι σε ψήνουν το ψάρι στα χείλη και το άκυρο είναι λίγο παραπάνω από δεδομένο. Είτε άσχημος είσαι είτε όμορφος πρέπει να παίζεις καλή μπαλιτσα στο μπλα μπλα και να τις γαμησεις το μυαλό πρώτα. Εάν καταφέρεις να την ψυχολογησεις τι ψάχνει και τι ζητάει και δουλέψεις εκεί πάνω είσαι καλά.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
777
Like
1.115
Πόντοι
206
Φοβάμαι τις όμορφες γυναίκες. Όσο πιο όμορφη και φτιαγμένη, τόσο διστάζω να χωθώ.
Είμαι ο μόνος ή υπάρχουν κι άλλοι;


Τέτοια φάση. Τι κάνουμε γι'αυτό;
Tύπε
Αμα είσαι όμορφος, με λεφτά και λέγειν και δεν σε πολυενδιαφέρει το γαμήσι, θα στην πέφτουνε εκείνες.

Οπότε πρέπει να σκεφτείς τι στρατηγική θα κρατήσεις.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι εάν σε μυρίστουν ότι είσαι "πεινασμένος" για μουνι σε ψήνουν το ψάρι στα χείλη και το άκυρο είναι λίγο παραπάνω από δεδομένο. Είτε άσχημος είσαι είτε όμορφος πρέπει να παίζεις καλή μπαλιτσα στο μπλα μπλα και να τις γαμησεις το μυαλό πρώτα. Εάν καταφέρεις να την ψυχολογησεις τι ψάχνει και τι ζητάει και δουλέψεις εκεί πάνω είσαι καλά.
:hi:
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
το θεμα ειναι να την πλησιασεις σα να θες να τη γνωρισεις και οχι να την καρφωσεις:wink:
ασχετα αν στην πραγματικοτητα θελουμε το ιδιο.
απλα εκεινη θελει να περασει απο σταδια ενω εμεις παμε ντουγρου
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.973
Πόντοι
446
το θεμα ειναι να την πλησιασεις σα να θες να τη γνωρισεις και οχι να την καρφωσεις:wink:
ασχετα αν στην πραγματικοτητα θελουμε το ιδιο.
απλα εκεινη θελει να περασει απο σταδια ενω εμεις παμε ντουγρου
Σωστός ο φιλος, πρέπει να κολλήσεις ένσημα, να βγάλεις κάνα δυο οκταωρα για να κάνεις ταίριασμα. Εξού και λόγος που έχω γυρίσει στα δημόσιας χρήσεως.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Σωστός ο φιλος, πρέπει να κολλήσεις ένσημα, να βγάλεις κάνα δυο οκταωρα για να κάνεις ταίριασμα. Εξού και λόγος που έχω γυρίσει στα δημόσιας χρήσεως.
εγραψα ¨σα να θες να τη γνωρισεις¨ αρα αυτο να πιστεψει εκεινη, γιατι το χρειαζεται.
2-3 ωρες παιρνει η ολη διαδικασια πανω κατω. αν δεν θες να τις διαθεσεις δικαιωμα σου.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Φοβάμαι τις όμορφες γυναίκες. Όσο πιο όμορφη και φτιαγμένη, τόσο διστάζω να χωθώ.
Είμαι ο μόνος ή υπάρχουν κι άλλοι;


Τέτοια φάση. Τι κάνουμε γι'αυτό;
Αποφευγω τις ωραιες γενικως.
Οσο πιο ωραιες τοσο πιο πολλες απαιτησεις εχουν.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Ξεροχυνω με guidelines πως να προσεγγισεις τις μουναρες απο τυπους που βολοδερνουν σε σαι για πουτανες....:wanker:
πάνω που ήμουν έτοιμος να πληρώσω όσο όσο για να μάθω το μυστικό, με βάζεις σε δεύτερες σκέψεις... :undecided-old:
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
το φυσιολογικό ειναι να "κολλάς " μπροστά σε μια όμορφη γυναίκα !!!!!! Διαχρονικά αυτό συμβαίνει από πάντα....αν δεν μασας ή πολύ όμορφη δεν είναι ή έχεις άγνοια κινδύνου !!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: dimitz

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Είναι φυσιολογικό να διστάζεις να την πέσεις στο 10αρι. Σκέφτεσαι ότι σίγουρα θα έχει γκόμενο, ή έστω οι πρώην της θα ήταν πολύ καλύτεροι από σένα. Λες "και γιατί να γυρίσει να κοιτάξει εμένα;" ή "αυτή σίγουρα θα είναι ψώνιο, μεγάλη σκύλα ,κτλ".

Συνήθως τόσο όμορφες δύσκολα πέφτουν σε μπαρ με καμάκι από άγνωστους. Μην το αποκλείειες όμως στη ζωή σου να γνωρίσεις και τέτοιες μέσα από το περιβάλλον σου. Και αν γνωριστείτε ,ποτέ δεν ξέρεις.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.243
Like
4.885
Πόντοι
456
Ξεροχυνω με guidelines πως να προσεγγισεις τις μουναρες απο τυπους που βολοδερνουν σε σαι για πουτανες....:wanker:

Εδω έχουμε guidelines για το ΘΡΥΛΟ από οπαδούς του Δάσους του Νοτιγχαμ , αυτο σε πειραξε ; :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.744
Πόντοι
6.256

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom