Νέα

Το Πορνό στα Χρόνια του Τραμπ: Φόβος και Παράνοια στα βραβεία AVN στο Λας Βέγκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Κι εσύ προφανέστατα είσαι φασίστας υπέρμαχος της παγκοσμιοποίησης, του διεθνισμού, και της θολοκουλτούρας, και σου κακοφαίνεται όταν αντιδρούν άνθρωποι στην αντίδραση εναντίον της βούλησης ενός λαού. Καλά μάντεψα;

Μαλακίες μάντεψες !! Εγώ είμαι κεντροδεξιός φιλελεύθερος, υπέρ της παγκοσμιοποίησης αλλά και υπέρ μιας συνετής μεταναστευτικής πολιτικής. Και ο Τσίπρας τη βούληση ενός λαού εκφράζει, να μη μιλάμε για να μη μας μαλώσουν οι ψηφοφόροι του ?  :jerking:
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Μαλακίες μάντεψες !! Εγώ είμαι κεντροδεξιός φιλελεύθερος, υπέρ της παγκοσμιοποίησης αλλά και υπέρ μιας συνετής μεταναστευτικής πολιτικής. Και ο Τσίπρας τη βούληση ενός λαού εκφράζει, να μη μιλάμε για να μη μας μαλώσουν οι ψηφοφόροι του ?  :jerking:
Υπάρχει μια ειδοποιός διαφορά αγαπητέ λιμπεραλιστή - διεθνιστή, ο Τραμπ είναι Πρόεδρος λίγων ημερών, και οι πρώτες του ενέργειες συνάδουν απόλυτα με τις προεκλογικές δεσμεύσεις του, οι οποίες έκαναν την πλειοψηφία του αμερικανικού λαού να τον προτιμήσει. Αν εσύ τώρα βλέπεις ομοιότητες με την περίπτωση του γκόμενου της Περιστέρας, και εξωγαμου πατέρα του Ερνέστο, ο οποίος κυβερνάει πάνω από 2 χρόνια, κι έχει εξαπατήσει και προδώσει τους πάντες και τα πάντα, τότε έχεις σοβαρά προβλήματα αντίληψης και κριτικής ικανότητας...
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Υπάρχει μια ειδοποιός διαφορά αγαπητέ λιμπεραλιστή - διεθνιστή, ο Τραμπ είναι Πρόεδρος λίγων ημερών, και οι πρώτες του ενέργειες συνάδουν απόλυτα με τις προεκλογικές δεσμεύσεις του, οι οποίες έκαναν την πλειοψηφία του αμερικανικού λαού να τον προτιμήσει. Αν εσύ τώρα βλέπεις ομοιότητες με την περίπτωση του γκόμενου της Περιστέρας, και εξωγαμου πατέρα του Ερνέστο, ο οποίος κυβερνάει πάνω από 2 χρόνια, κι έχει εξαπατήσει και προδώσει τους πάντες και τα πάντα, τότε έχεις σοβαρά προβλήματα αντίληψης και κριτικής ικανότητας...

Μόνο;;;!!!Τα χίλια κακά της μοίρας του έχει!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Δεν αξίζει τον κόπο να συζητήσεις σοβαρά, μην του δίνεις σημασία...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.796
Πόντοι
1.686
Μαλακίες μάντεψες !! Εγώ είμαι κεντροδεξιός φιλελεύθερος, υπέρ της παγκοσμιοποίησης αλλά και υπέρ μιας συνετής μεταναστευτικής πολιτικής. Και ο Τσίπρας τη βούληση ενός λαού εκφράζει, να μη μιλάμε για να μη μας μαλώσουν οι ψηφοφόροι του ?  :jerking:

Runar , κατάλαβες ότι σε έβρισε έμμεσα ο
Ασσ Καβλος ;
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Και είχα μια φαγούρα για το ανώμαλο !!  :2funny: :2funny:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
ε, λίγο σκατόψυχος είναι, αλλά δεν του κρατάμε κακία... :grin:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    144,5 KB · Εμφανίσεις: 36
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
η καλυτερη τσοντα θα ειναι το βιντεο με το οργιο του τραμπακουλα στην μοσχα...πρεπει να παιζει και :s&m_2:

Περισσότερο αερομαλακία και γέλιο παίζει μιας και πίστεψε τόσος κόσμος το τρολλάρισμα που έκανε η 8chan στα twitter και το προσωποβιβλίo. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Ούτε εγώ, σκατόμυαλε..

Πάρε την δόση σου τώρα:
Τι είναι αυτή η μαλακία που ανεβάζεις συνέχεια, ουδείς έχει καταλάβει,αλλά δεν πειράζει. Συνεχίζω να δείχνω κατανόηση στο ψυχολογικό πρόβλημά σου...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τι είναι αυτή η μαλακία που ανεβάζεις συνέχεια, ουδείς έχει καταλάβει,αλλά δεν πειράζει. Συνεχίζω να δείχνω κατανόηση στο ψυχολογικό πρόβλημά σου...

Είναι η τύχη που είχαν οι πρόγονοί σου οι Σαρακηνοί,

όταν οι Βυζαντινοί τους έκαναν ανασκολοπισμό.


Καύλα;

Και εγώ σου δείχνω κατανόηση, και σου συμπαραστέκομαι με τον τρόπο μου...  :grin:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
ο εθνογαμιστής μας, και ναζιστής, ξαναχτύπηστε και έμαθε και τους Σαρακηνούς !!  Παρακαλώ καθήστε όλοι προσοχή, ως ένδειξη σεβασμού...μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι !  :2funny: :2funny:    :vomit: :vomit: :vomit: :shit: :shit: :shit:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.796
Πόντοι
1.686
ο εθνογαμιστής μας, και ναζιστής, ξαναχτύπηστε και έμαθε και τους Σαρακηνούς !!  Παρακαλώ καθήστε όλοι προσοχή, ως ένδειξη σεβασμού...μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι !  :2funny: :2funny:    :vomit: :vomit: :vomit: :shit: :shit: :shit:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κομμουνιστής είναι, θεολόγος είναι ,άθεος είναι

και διάφορα άλλα !   :2funny: :2funny: :2funny:

Χαρίζει γέλιο άφθονο, με τις παραδοξολογίες του !  :2funny:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
ο εθνογαμιστής μας, και ναζιστής, ξαναχτύπηστε και έμαθε και τους Σαρακηνούς !!  Παρακαλώ καθήστε όλοι προσοχή, ως ένδειξη σεβασμού...μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι !  :2funny: :2funny:    :vomit: :vomit: :vomit: :shit: :shit: :shit:

Δείτε αυτήν την ταινία:


και το δεύτερο μέρος:


Είναι για έναν από τους πιο άντρες Ευρωπαίους που στάθηκε ενάντια στο ίνδαλμά σας: τον Μωάμεθ το Πορθητή. Βλαντ Ντράκουλα (γιος του δράκου) Τέπες (Ο παλουκωτής). Ν' αναφερθεί ότι οι βλάχοι αφότου υποδουλώθηκαν στους Τούρκους ως κακοί χριστιανοί που ήταν στην πολιορκία της Βιέννης χαλάγαν τα κανόνια των Τούρκων για να μη πάρουν οι καλοί μουσουλμάνοι την κακιά χριστιανική πόλη.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κομμουνιστής είναι, θεολόγος είναι ,άθεος είναι

και διάφορα άλλα !  :2funny: :2funny: :2funny:

Χαρίζει γέλιο άφθονο, με τις παραδοξολογίες του !  :2funny:

Μαροκινός!!!

Ξεχάσατε ότι είναι Μαροκινός!!!

Το DNA του είναι κατά 3 με 5 τοις εκατό Μαροκινό!!!

Οι πέντε στις εκατό σταγόνες του αίματός του made in Morocco!

Που δεν κυνηγάει άθεους κι είναι προοδευτική πολιτεία και τις αρέσουν με σιγουριά τα κομμουνάκια!!!

Δεν έχω δει πιο Μαροκινό άνθρωπο απ' αυτόν κι αυτοί που είναι απ' το Μαρόκο με Νορδικούς μοιάζουν μπροστά του!!!

(Disclaimer: όχι δεν τον έχουν τα μάτια μου άμα το 'χαν υποστεί θα 'μουν τώρα στον οφθαλμίατρο... μην αντέχοντας την όψη Μαροκινού με 5% μαροκινό γενετικό κώδικα που είναι πιο Μαροκινός απ' αυτού που 'χουν γεννηθεί στο Μαρόκο και τ' Αραβικά είναι η πρώτη και μοναδική τους γλώσσα)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.796
Πόντοι
1.686
Μαροκινός!!!

Ξεχάσατε ότι είναι Μαροκινός!!!

Το DNA του είναι κατά 3 με 5 τοις εκατό Μαροκινό!!!

Οι πέντε στις εκατό σταγόνες του αίματός του made in Morocco!

Που δεν κυνηγάει άθεους κι είναι προοδευτική πολιτεία και τις αρέσουν με σιγουριά τα κομμουνάκια!!!

Δεν έχω δει πιο Μαροκινό άνθρωπο απ' αυτόν κι αυτοί που είναι απ' το Μαρόκο με Νορδικούς μοιάζουν μπροστά του!!!

(Disclaimer: όχι δεν τον έχουν τα μάτια μου άμα το 'χαν υποστεί θα 'μουν τώρα στον οφθαλμίατρο... μην αντέχοντας την όψη Μαροκινού με 5% μαροκινό γενετικό κώδικα που είναι πιο Μαροκινός απ' αυτού που 'χουν γεννηθεί στο Μαρόκο και τ' Αραβικά είναι η πρώτη και μοναδική τους γλώσσα)


Προτιμώ σκανδιναβές γκόμενες !  :rockon: :rockon:


http://[URL unfurl="true"]www.travelooce.com/pics/swedish-girls.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.jockjerseys.com/flash/wp-content/uploads/2011/05/sweden-soccer-bodypaint-jersey.jpg[/img[/URL]]

[img]https://static1.michael84.co.uk/wp-content/uploads/imd-takeover-pernilla-1.jpg

Victoria_Silvstedt_1389_Wallpaper1024640.jpg
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Μαροκινός!!!

Ξεχάσατε ότι είναι Μαροκινός!!!

Το DNA του είναι κατά 3 με 5 τοις εκατό Μαροκινό!!!

Οι πέντε στις εκατό σταγόνες του αίματός του made in Morocco!

Που δεν κυνηγάει άθεους κι είναι προοδευτική πολιτεία και τις αρέσουν με σιγουριά τα κομμουνάκια!!!

Δεν έχω δει πιο Μαροκινό άνθρωπο απ' αυτόν κι αυτοί που είναι απ' το Μαρόκο με Νορδικούς μοιάζουν μπροστά του!!!

(Disclaimer: όχι δεν τον έχουν τα μάτια μου άμα το 'χαν υποστεί θα 'μουν τώρα στον οφθαλμίατρο... μην αντέχοντας την όψη Μαροκινού με 5% μαροκινό γενετικό κώδικα που είναι πιο Μαροκινός απ' αυτού που 'χουν γεννηθεί στο Μαρόκο και τ' Αραβικά είναι η πρώτη και μοναδική τους γλώσσα)
χαχαχαχαχαχα...εσύ είσαι κατευθείαν για το τρελοκομείο ! Δε χρειάζεσαι ούτε εξετάσεις !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom