Νέα

Το νέο bourdela.com!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
απο ταχυτητα, τεραστια βελτιωση. Χάνουμε λιγο σε λειτουργικοτητα (πχ αυτο που ειπε ο Φλύ, αλλα ειναι θεμα συνηθειας μαλλον.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Παρα πολυ καλη δουλεια! Μπραβο... ισως (να και ειναι δυσκολο) μια pesonalize λογικη αργότερα οπως πχ εχει το ΜSN με επιλογες skins, επιλογη θεματων κτλ

Παντως keep on the good work
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Μία ερώτηση: Που βρίσκονται οι εμπειρείες από χώρες του εξωτερικού;
Παλιά ήταν κάτω από τον κατάλογο για μπουρδέλα.

Θα έρθουν σύντομα και αυτές!

Mία λεπτομέρεια: όταν διαβάζεις ένα thread δεν βλέπεις τους τίτλους των άλλων στο πλάι. Ετσι, πρέπει να γυρίσεις και πάλι στην πρώτη σελίδα.

Και αυτό.

2)Στα προσωπικά μηνύματα (pm) δεν υπάρχει ειδοποίηση ότι εστάλη μήνυμα απο κάποιο μέλος.Για παράδειγμα απο το προηγούμενο φόρουμ θυμάμαι την ένδειξη 'έχετε 1/4 μηνύματα μη αναγνωσμένα'. Τώρα αυτή η ένδειξη στα pm δεν υπάρχει.

Αυτό θα έρθει σήμερα αργότερα.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ SITE.
ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
παιδια μιν βιαζεστε!!!ολα θα φτιαχτουν σιγα σιγα!!!!εξαλου το καλο πραμα αργει να γινι !!!!χεχε!!!!σινεχισε καυλιαρι αλεξ τιν καλι δουλεια!!!σιγχαριτιρια μεγα administrator!!!!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
παιδια μιν βιαζεστε!!!ολα θα φτιαχτουν σιγα σιγα!!!!εξαλου το καλο πραμα αργει να γινι !!!!χεχε!!!!σινεχισε καυλιαρι αλεξ τιν καλι δουλεια!!!σιγχαριτιρια μεγα administrator!!!!

Ευχαριστώ! Το credit πάει όμως και στους moderators του site.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ωραιο!!!!!!!
 

Επισκέπτης
σιγχαριτιρια λοιπον σε ολα τα παιδια που εβαλαν το χερακι τουσ για τιν ιλοποιησι του νεου μπουρδελα!!!!νεα αρχι λοιπον για νεα πιτσιλισματα!!!!καλα πιτσιλισματα σε ολουσ τους σινεμπουρδελιαριδες σιναγονιστες!!!!!!!να στε ολοι καλα αδερφια!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ωραίο το νέο interface, μάγκας ο γλόμπος ( ;)),  αν φαίνονται και τα hot threads αριστερα, όλα θα είναι jet!!! :dancing:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Χρόνια Πολλά !! Χριστός Ανέστη Αδέλφια!!
Πολλύ καλός ο ΝΕΟΣ Γλόμπος φουλ Γυάλισμα έχει !! Μπράβο

 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Πολύ καλή δουλειά και πολύ πιο γρήγορο απο την προηγούμενη έκδοση του σάϊτ. Αλλά θα κάνω και γω 2 παρατηρήσεις (που τις κάναν και άλλοι εκλεκτοί συνάδερφοι απ'ότι είδα) που ελπίζω να φτιάξουν με τον καιρό.

1)Οι τελευταίες δημοσιεύσεις εφόσον είναι κάποιος μέσα σε thread του φόρουμ πρέπει να φαίνονται (ανεξαρτήτως αν είναι στη δεξιά η αριστερή πλευρά). Γιατί τώρα πρέπει να πηγαίνουμε στην κεντρική σελίδα για να τις δούμε.

2)Στα προσωπικά μηνύματα (pm) δεν υπάρχει ειδοποίηση ότι εστάλη μήνυμα απο κάποιο μέλος.Για παράδειγμα απο το προηγούμενο φόρουμ θυμάμαι την ένδειξη 'έχετε 1/4 μηνύματα μη αναγνωσμένα'. Τώρα αυτή η ένδειξη στα pm δεν υπάρχει.

Και πάλι εύχομαι ότι καλύτερο και να δούμε και νέα μέλη να συμμετέχουν σωστά και ενεργά στο νέο σάϊτ μας.

:) I agree
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.291
Κριτικές
3
Like
6.886
Πόντοι
1.486
Καλορίζικο και από μένα το νέο image.Αναμένω κι εγώ τις τελευταίες απαραίτητες διορθώσεις και μετά ...δεν θα ξεκολάμε!!!!Χρόνια πολλά σε όλους
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εχω να γραψω πολυ καιρο  (λογο φορτω εργασιας ) , αλλα δεν θα συνχωρουσα τον ευατο μου να μην εβρισκα  2 λεπτα για να πως τι εκπλικτικη δουλεια κανατε και παλι , να ειστε καλα παιδια και παντα προς το καλυτερο . 

χρονια πολλα σε ολους ...........
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
οι τελευταιες ενημερωσεις πανε μια δεξια μια αριστερα, και πρεπει να φαινονται παντα, σε οποιοδηποτε σημειο του φορουμ, αν μεινει ως εχει θα ειναι χασιμο χρονου και κουραστικο.
 

Επισκέπτης
Παντως, οταν βλέπεις παιάνες για το ποσο καλο εγινε το σαιτ απο 5αστερους (!)τυπους απο το πουθενά (κανενα χρησιμο info)και με 100 μειλ, έ, αναρωτιέσαι...(για να μη πω τιποτα χοντροτερο...).

Καλο θα ήταν, ολοι αυτοι που συνχαιρουν (ή συχτιριζουν) για τις αλλαγες ΝΑ ΑΙΤΙΟΛΟΓΟΥΝ την γνωμη τους...
 

riderer

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
178
Like
6
Πόντοι
1
Έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.Αλλά θα το συνηθίσω.Ιδιαίτερα από τη μετακίνηση στις τελευταίες ενημερώσεις.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Πέραν των θεμάτων λειτουργικότητας τα οποία έχουν ήδη αναφερθεί, η νέα προσπάθεια έχει δημιουργήσει ένα site με ταχύτητα βελτιωμένη σε σχέση με πριν.

Μια μικρή παρατήρηση μόνο - το user interface ίσως θα έπρεπε να μείνει πιο κοντά στο παλιό το οποίο κατα τη γνώμη μου ήταν από τα πιο λειτουργικά που έχω δει σε forum. Βέβαια δεν έχω εικόνα, ίσως υπήρχε λόγος αυτό να αλλάξει.

Είμαι σίγουρος ότι όταν η μορφή του νέου site οριστικοποιηθεί όλα τα μικροπροβλήματα θα έχουν λυθεί.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Χρειάζεται ακόμη βελτιώσεις αλλά σε γενικές γραμμές θετικό βήμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom