Νέα

Η ιερη υποσταση της πορνειας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ananias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Θα συμφωνησω απολυτα και με τους δυο συναγωνιστές ananias και mindreader διοτι απο προσωπικη εμπειρια εχω καταλήξει στο συμπερασμα οτι αμα φέρεσαι καλα σε αυτα τα κοριτσια θα σε ανταμειψουν και με το παραπανω μαλιστα...και το τεκμηριωνω καθε φορα που πηγαινω σε στουντιο σιτζι μπουρδελα...παντα ειμαι καθαρος και ξυρισμενος οποτε τσεκ στον τομεα της υγιεινης...επισης τους φερομαι με το γαντι και ομορφα παντα μιλαμε συζηταμε και σε πραγματικο ποσοστο διοτι φο υπολογισα κατα 73% φευγω με μια επιτυχημένη συνεδρεια...εξηγοντας το ορο επιτυχημένη συνεδρεια εννοω οτι μου φερονται με τελειο τροπο δείχνουν οτι το ευχαριστιούνται περνω κομπλιμεντα συμβουλες και αλλα πολλα μια καινουρια εμπειρια με βλεπουν καπως σαν τον μικρό αδερφο τους που της αγαπα και τον αγαπουν ετσι πιστευω ειναι το σωστον και τημιον...Κλεινω την παραθεση μου με την προσωπική μου αποψη πλην παρομοίωση οτι τα κοριτσια ειναι σαν γατες οικόσιτα ζωακια δηλαδη που αγαπουν το αφεντικα τους το γρατζουνανε και το δαγκωνουν καποιες φορες αλλα το αγαπουν πραγματικα αν τους φερεται καλα τα ταιζει τα ποτιζει τα χαϊδεύει κ.α.και οταν θα το δαγκωσουν εκεινες θα ειναι που σε διαστημα 5 λεπτων θα ερθουν για χαδια(δειγμα αγαπης αφοσοιωσης)ή θα το γλειψουν αποζητοντας απο αυτον την αγαπη και το ενδιαφερον.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Δεν ξερω τι λενε διαφοροι ,ομολογω οτι αν δεν υπηρχαν οι ιεροδουλες σιγουρα θα ειχα αρωστησει ,οποτε ειναι παραπανω απο ιερη η υποσταση της πορνειας.Εχω φαει αρκετες χυλοπιτες ,οπου καποια πανεμορφη πορνη με καλλιγραμο σωμα με εκανε να βλεπω την χυλοπιτα αστεια και παντελως αδιαφορη στο μυαλο μου ωστε να με κανει να στενοχωριεμαι.Να τρως αποριψη απο <<καποια>>και να βρισκεις στην συνεχεια πολυ ευκολα μια αλλη πολυ ομορφοτερη με κορμαρα να σου δινει αυτο που πριν λιγο παρακαλουσες αξια ανεκτιμητη .Ειχα πεσει στην παγιδα του πιρφορισμου,μουνοδουλου, πριν αρκετα χρονια ,παρασυρομενος απο τις γνωστες ηλιθιες αποψεις φιλων (μουνοδουλων),οπου τωρα  που τους λεω ιστοριες απο  εμπειριες αγοραιου ερωτα με κοιτανε σαν εξωγηινοι ,σιγουρα ζηλευουν ,βλεπω το βλεμα τους.Οποτε ιεροτατη η υποσταση της πορνειας ,σε  αυτο που εγραψα στην αρχη ,οτι θα ειχα αρωστησει,κυριολεκτω,καποιες χυλοπιτες με εριξαν ψυχολογικα ,σε βαθμο καταθλιψης ,τωρα που τα σκεφτομαι λεω τι <<μαλακας >> ημουν 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom